Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

+
Na niżej załączonych obrazkach , po przejechaniu tej żółtej linii , V automatycznie wysiada z auta.Po wejściu do innego ,
znajdującego sie na parkingu klawisze W lub S nie działają , V wysiada.
Było tu wczesniej zadanie z cyberpsychozą ,dawno ukończone.
U Was jest tak samo ?
 

Attachments

  • 1a.png
    1a.png
    3.5 MB · Views: 54
  • 1b.png
    1b.png
    3.3 MB · Views: 61
Dziwne ,że wczoraj zacząłem pobierać patch 1.5 i było 47GB a dziś chciałem dokończyć i już jest 66GB do pobrania, to te dodatkowe ustawienia RT o którcyh ktoś pisał? Czy dlaczego tak się zwiększyła objetość tego pliku?

Bo to jest aktualizacja aktualizacji, żeby gra była bardziej zaktualizowana od obecnej już zaktualizowanej bo gydybś nie miał tej aktualizacji poprzednia aktualizacja byłaby niezaktualizowana co spowodowałoby grałbyś w grę niezaktualizowaną najnowszą aktualizacją przez co pliki gry z powodu braku aktualizacji nie synchronizowały by się z chmurą która działa tylko z ostatnią aktualizacją aktualizacji. Rozumiesz?
 

Guest 4609348

Guest
Witam Wszystkich :)
Trafilem na zbugowanego questa, w tej sekwecnji nic sie nie dzieje i gra wisi. ktos cos poradzi ??
274055771_276684224597196_5658012587099445579_n.png


Na questa pomogl save i wybranie innej lini dialogowej i zadania. Jesli wygrywam w zabawie to gra sie wiesza, jak dajesz dzieciakom wygrac to przechodzi dalej.
 
Last edited by a moderator:
"A) duży spade FPS po otworzeniu mapy (WTF?)
B) podczas wychodzenia z mapy ekran rozświetla się na biało - nie mam pojęcia czemu"


Też mam te dwa błędy, zgłaszałem sprawę do pomocy, nagrywałem filmik jak to wygląda itd. Nie korzystam z RT, bo nie mam takiej karty, zapewne to jest od czegoś innego, coś po patchu popsuło te dwie rzeczy.
 
Jedno z zadan pobocznych,mam odzyskac drzazge z ciała z krematorium.Zadanie zrobione,wychodzę,mam dostarczyc fant do punktu odbioru.
Po wyjsciu jest jakas zadyma,uciekam,zmienia mi sie tryb okna z walki na niebieski-pokojowy,podchodze do zrzutu dla przedmiotu fabularnego i lipa.
Dopiero wgranie ostatniego save'a,w którym przeciwnicy w tle juz nie strzelają,rozwiązuje problem.
Gra mi sie podoba,ale za te błędy, to bym was spalił na stosie !
 
Czy to tylko ja mam takie wrazenie, czy REDzi rzeczywiscie ciut przesadzili z nerfem ubran i modow?
 
Jeszcze wczoraj CP2077 zajmował ponad 100 GB. Teraz waży niecałe 70 GB i nie chce mi się uruchomić. Pojawia się słynny komunikat o wypłaszczeniu. Sprawdzałem zgodność plików, uruchamiałem grę jako administrator, aktualizowałem sterowniki do karty graficznej - i wciąż gra się nie włącza. Ktoś ma jakiś pomysł co mogę z tym zrobić?
Co do nerfów ubrań/modów to zgadzam się. Chyba są za duże.
 
70GB to jest normalny rozmiar, u mnie konkretnie 68,3GB więc to nie problem z plikami tak obstawiam, 100GB to tak wygląda jakby pobrało Ci jakąś aktualizację i nie zdążyło jej zainstalować. Na Twoim miejscu pobrałbym całą grę od nowa, chyba że masz limity transferu.
 
Na niżej załączonych obrazkach , po przejechaniu tej żółtej linii , V automatycznie wysiada z auta.Po wejściu do innego ,
znajdującego sie na parkingu klawisze W lub S nie działają , V wysiada.
Było tu wczesniej zadanie z cyberpsychozą ,dawno ukończone.
U Was jest tak samo ?

Tak miałem od początku, wiec to już było. To w sumie dla rozgrywki jest nieistotnym detalem, jednak pokazuje że w kodzie są tak zwane "haki", co nie dodaje CP profesjonalizmu, a wręcz przeciwnie.

Natomiast pacz dla mnie jest MEGA - można się przyczepić do paru rzeczy, ale ogólne podbudowuje moją wiarę w CP2077.
 
Czy mod Climate Change będzie działał w 1.5? Na Nexusie ma w opisie, że jest do wersji gry 1.14 i chyba nie działa, albo ja coś źle robię.
 
Postanowiłem jednak przetestować grę bardzo pobieżnie pod kątem nowego patcha (raczej od strony kosmetycznej), ogrywając sam wstęp aż do przejażdżki z Dexem.
Od strony wizualnej na moim sprzęcie - o nienajgorszych parametrach, jednak już nieco leciwym - jest lepiej.
- Przede wszystkim prawie zupełnie poznikały te paskudne przełamania cieni na różnych powierzchniach, które były prawdziwą zmorą w moim przypadku - jeden z użytkowników na anglojęzycznym forum, zdaje się obeznany z tematem, tłumaczył, że ma to coś wspólnego z globalnym oświetleniem i jego dystrybucją w skomplikowanym, pełnym ciasno upakowanych obiektów środowisku. Jak to jest naprawdę, nie mam pojęcia, ale najwyraźniej coś poprawiono. Nareszcie mogę w pełni podziwiać otoczenie.
- Przyjemniej tworzy się postać i ogląda ją w ekranie ekwipunku - chyba zrobiono coś z oświetleniem w obu elementach. Dzięki temu podczas kreacji wyglądu mogę lepiej przewidzieć jak V będzie się prezentować w grze; wcześniej to była trochę ruletka.
- Przechodnie i samochody faktycznie wykazują więcej życia i inteligencji, sprawia to więc o wiele przyjemniejsze wrażenie niż wcześniej.
- Paniki na ulicy, reakcji na agresję czy fizyki wody jeszcze nie zdążyłem sprawdzić - jakoś nie czuję potrzeby ;) - więc wierzę innym na słowo, że działa to sprawniej.
- W lokacji, którą miałem szansę odwiedzić przez ten krótki czas, czyli u Sandry Dorsett, jest jakby mniej rzeczy do zebrania, ale może to tylko takie wrażenie. Jeżeli faktycznie tak jest, i nie tylko tu, ale w całym Night City, to super (y) . Była to jedna ze spraw, które mnie denerwowały (do tego stopnia, że używałem moda ukrywającego ikonki lootu).

Z nadal nieciekawie prezentujących się rzeczy:
- Model V w postaci cienia wciąż wygląda jak ożywiony manekin, który uciekł z wystawy sklepowej; na szczęście nauczyłem się przeważnie tego potworka ignorować.
- Animacje przechodniów i fabularnych npc-ów nadal bardzo brzydko przeskakują jedna w drugą; podejrzewam, że z tym już niewiele da się zrobić (lub zgoła nic).
- Pojawiają się drobne glicze, np. kiedy zajechaliśmy z Jackiem pod sklep Misty, Jackie wysiadł, ale potem stał zatopiony w samochodzie i następnie przeszedł przez auto jak przez ducha.
- Niektóre tekstury na budynkach nadal wyglądają okropnie, jak z lat 90-tych, np. dolna powierzchnia tych wielkich poziomych "przęseł" widocznych z ulicy obok Misty.

Nie sądzę, bym chciał grać dalej - poczekam raczej na fabularne dodatki, bo zbyt dobrze pamiętam historię i większość zadań. Niemniej cieszy fakt, że gra prezentuje się lepiej niż dotychczas. Miejmy jednak nadzieję, że to nie koniec solidnego łatania produkcji.
 
Last edited:
Top Bottom