Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

+
Jeszcze proszę o dodanie pościgów policyjnych, zmiany przełączenia celowania (toggle aim) i dlc fabularne.
 
Ktoś wie co dostaje V od Reginy Jones za wykonanie wszystkich gigs-ów. Przekopuje schowek V w mieszkaniu i nic mi nie pasuje na nagrodę. (Skippy-ego nie oddałem. Może ona jest nagrodą?)
 
Mi niestety rozkraczyło grę na PS4 po aktualizacji, muszę instalować ponownie. ;-)
Mam to samo - pisałem już na innym wątku. Jestem po dwóch reinstallach i dalej dostaję w twarz błędem o uszkodzeniu danych :( Po ponownym odpaleniu konsoli na chwilę wyskoczył mi splash screen, ale zaraz znowu ten sam error.
 
Czy teraz po aktualizacji atut ludzka tarcza pozwala na używanie broni podczas trzymania zakładnika ?
 
Gram na xsx. Moje odczucia:
- deszcz sie nie zmienil, slabo wyglada zapętlona krotka animacja kałuży
- w grafice nie widzę duzej roznicy
- motorem ciezko sie skreca
- lepiej jezdzi sie autem
- tłumów jak nie bylo tak nie ma
- reakcje ludzi na niestandardowe zachowania to ucieczka
- jak strzelisz w auto na ulicy to ono odjezdza, ale często tylko jedno, reszta ma to w dupie
- strzelając w karoserię np przód maski mozna zabic kierowcę

Nie sprawdzilem jeszcze jak jest teraz z modelami aut w oddali. Zapewne na kanale spowiedzi u heretyka bedzie niedlugo podsumowanie z porównaniem. Polecam bo gość rzeczowo komentuje.

Nie chcę zniechęcać devów, ale chyba przyda się jakis fix do patcha. Dzieki za aktualizację i czekam na kolejne ruchy by ograć tytuł ponownie.
Pozdrawiam cały zespół :)
 
Pograłem sobie chwilę, na pierwszy rzut oka wygląda to o niebo lepiej niż to co widziałem choćby miesiąc temu. Dużo większa różnorodność npców, samochody i ludzie się lepiej zachowują, przestraszony tłum już nie znika po utraceniu ich z widoku, policja nie pojawia się sekundę po występku a po takim czasie że to wygląda dość naturalnie. To naprawdę sprawia że całość robi dużo większe wrażenie.
 
Mam to samo - pisałem już na innym wątku. Jestem po dwóch reinstallach i dalej dostaję w twarz błędem o uszkodzeniu danych :( Po ponownym odpaleniu konsoli na chwilę wyskoczył mi splash screen, ale zaraz znowu ten sam error.

Drugi reinstall, drugi raz "uszkodzone dane", trzeba czekać na fix. ;)
 
u mnie ponowny reinstall dalej wywala grę. Próbuję jeszcze z aktualizacją sterowników do grafy, może coś to zadziała
 
Fajny ten update, szkoda że u mnie na ps4 pro, nie działa. Reinstalacja nie pomogła :/
IMG_20220215_212856.jpg
 
ruch uliczny jak był głupi tak jest nadal ,wystarczy zostawić samochód na ulicy i reszta pojazdów stoi zamiast omijać.Obawiam się ,że tej kupy nie są w stanie naprawić
 
Ktoś wie co dostaje V od Reginy Jones za wykonanie wszystkich gigs-ów. Przekopuje schowek V w mieszkaniu i nic mi nie pasuje na nagrodę. (Skippy-ego nie oddałem. Może ona jest nagrodą?)
A'propos Skippy'ego - nie da sie go podniesc do poziomu legendarnego. Zdjalem go ze sciany, wszedlem w menu wytwarzania - nie ma schematu.
 
ruch uliczny jak był głupi tak jest nadal ,wystarczy zostawić samochód na ulicy i reszta pojazdów stoi zamiast omijać.Obawiam się ,że tej kupy nie są w stanie naprawić

No, od czasu premiery ruch uliczny znacząco zmądrzał.
Zaczynaliśmy od jazdy po szynach, później były lekkie minięcia gracza, a teraz gdy stoimy postacią na drodze (nie centralnie) potrafią nas wyminąć i gdy strzelamy to panicznie uciekają dodając gazu (fajnie wygląda też pracujące zwieszenie).

Tłum na ulicy też sykał kilka komórek - już na siebie nie wpada, na gracza tak ale zamiast się odbić/zatrzymać (jak było dotychczas) wymija nas. Sama animacja nie przypomina już tak bardzo ruchu zombie, no i przy strzelaninie mamy ciekawiej bo w końcu uciekają (zamiast znikać), a czasem potrafią oddać.

Zmieniło się więc wiele mimo, że do GTA daleko - jednak to nigdy nie miała być taka gra, ale już jej lepiej do iluzji żyjącego miasta.
 
Może ktoś sprawdzić, czy da się włożyć więcej niż jeden mod do Defendera?

I druga kwestia, czy przechodnie gdy się odwrócimy nadal zmieniają się na inne modele?
 
Z rzeczy, które na szybko wpadły mi w oko:
- mniejsza liczba slotów na modyfikacje w ubraniach (nakrycie głowy, okulary, buty - tylko jeden slot; w pozostałych po dwa);
- nie wszystkie modyfikacje da się wstawić w każdy rodzaj ubrania (np. Sharp, Bully, Deadeye - tylko w okulary);
- osłabione modyfikacje pancerza (Armadillo) - przed patchem, na 35 poziomie tworzyłem armadillo, które dodawało 140 punktów pancerza; teraz tylko czterdzieści kilka;
- może to bug, ale Skippy już nie skaluje się automatycznie z poziomem gracza (co gorsza, po patchu został cofnięty do poziomu 1, co stawia pod znakiem zapytania jego manualne ulepszanie z uwagi na rosnący koszt);
- prawdopodobnie zmienione wymagania co do niektórych broni (mój ulubiony Comrade's hammer po patchu 1.5 zaśpiewał sobie Budowę = 10 w celu pełnej efektywności);
- zmiany w części atutów - dobrze, że automatycznie zostało wszystko zresetowane, ale przydałby się też reset atrybutów.
 
Ja nie mogę nawet aktualizacji zrobić cały czas restartuje mi kompa :/ najnowsza wersja gog galaxy, najnowsze sterowniki graficzne, miejsca na dysku ponad 380 gb . odinstalowałem grę całkowicie i nic teraz nie mogę już w ogóle pobrać cp bo jak dojdzie do 10% tez robi mi restart. Nie mam pojęcia o co chodzi
p.s dodam ze komp spełnia wymagania lekko wiec to też nie to
 
Niestety przeinstalowanie sterowników karty jednak nie pomogło. Gra ponownie sie zawieszała przy starcie. Na innym forum odnalazłem poradę aby wyłączyć usługę nahimc.exe i chyba to pomaga gra ponownie sie uruchamia. Nahimic.exe to prawdopodobnie część oprogramowania karty dziwiękowej.
 
Na pierwszy rzut oka gra wygląda dużo lepiej i wiele się zmieniło na plus. Model jazdy szczególnie jednośladem, woda, zachowanie tłumu na strzały dużo lepsze, zachowanie innych kierowców lepsze ale nadal nie idealne. Jednak zawiedziony jestem tym czego się spodziewałem że akurat będzie naprawione w wersji nextgenowej a nie jest i teraz wątpię czy kiedykolwiek będzie. To jak nadal wygląda ruch samochodowy z daleka ,
pancerne opony do których można ładować z karabinu aż auto wybuchnie, ncp które staną czasem na drodze bez powodu i blokują ruch (teraz przynajmniej można ich pogonić ostrzałem🤣). To wstępne odczucia po około godzinie gry od aktualizacji. Grę ograłem w wersji premierowej i fajnie się bawiłem więc tym bardziej powtórzę to z przyjemnością w tej wersji aczkolwiek spodziewałem się po niej więcej.
 
Top Bottom