Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

+
Hmmm...
 

Attachments

  • obraz_2022-02-28_001241.png
    obraz_2022-02-28_001241.png
    2.6 MB · Views: 115
Jak zdobyć jajo iguany (dla tych co ukończyli "Skok na głęboką wodę")
Zainstaluj mod (jak zainstalować i użyć mod jest w jego opisie)
Następnie użyj tych koordynatorów w console (Yorinobu's Apartment)

Game.TeleportPlayerToPosition(-2220.772705, 1765.388916, 308.000000)

Jajo Iguany powinno być koło pieńka w jej wybiegu (po lewej z tyłu, jak stoimy placami to zwłok Arasaki)
Po zabraniu jaja używany tej komendy by wrócić do świata gry

Game.TeleportPlayerToPosition(-2382.430176, -610.183594, 12.673874)

Następnie udajmy się do mieszkania V (tego pierwszego) i wkładamy jajo do miski (miska pojawia się automatycznie - przynajmniej ja tak miałem, ukończyłem główny wątek. Jak się nie pojawiła, to trzeba zrobić jakieś zadanie/pogadać z Takemurą - tak wyczytałem)

Czekać -> Ile? Nie wiem -> Iguana.




A tu mod jak ktoś chce sobie pozmieniać atrybuty (potrzebny mod wyżej, działa z wersją 1,5)
 
Last edited:
Hej,
planuję na dniach zakupić sobie PS5 i mam pytanie. Czy jak zainstaluję na nowej konsoli CP77 zakupionego w preorderze na PS4 to zostaną przeniesione uzyskane przeze mnie trofea oraz zrobione zapisy gry?
 
Hej,
planuję na dniach zakupić sobie PS5 i mam pytanie. Czy jak zainstaluję na nowej konsoli CP77 zakupionego w preorderze na PS4 to zostaną przeniesione uzyskane przeze mnie trofea oraz zrobione zapisy gry?
Z zapisami nie powinno być problemu, ale trofea nie są przenoszone z wersji na PS4 do wersji na PS5.
 
Naszla mnie taka refleksja - czy naprawde musimy automatycznie dzwonic do Hanako po zabawie z nomadami i w Pacifice? Mam jeszcze pare spraw do zalatwienia i za kazdym razem kiedy skoncze jakis quest, automatycznie odpala mi sie na minimapie droga do Embers (bo jest to main quest i z automatu aktywuje sie po zakonczeniu kazdej dzalalnosci pobocznej). Osobiscie - doprowadza mnie to do furii. Czy nie lepiej by to rozwiazac tak samo jak z Pacifika - czyli najpierw sami dzwonimy (kiedy zechcemy), potem jedziemy gdzie trzeba? Samo autoodpalanie sie questa problemem nie jest, ale ta cholerna sciezka do Embers wkurza i dezorientuje.
 
Dodano nowe powiadomienie z tytułem piosenki, która zaczyna grać w radiu.

To trzeba jakoś włączyć w menu? Mi się żadne nazwy utworów nie wyświetlają nigdzie.
Dobra, już nieważne. Dzisiaj jakoś zadziałało. Fajny myk, ale szkoda że znika po 5 sekundach, lol.
 
Last edited:
A'propos nowych efektow. Naprawde fajna sprawa - sporo pomaga, tylko dlaczego w bazowym mieszkaniu w H10 nie mozemy sobie zaparzyc kawy? Zwlaszcza ze tam jest ekspres, tylko niestety jedynie jako dekoracja:
ekspres_h10.jpg
 
Naszla mnie taka refleksja - czy naprawde musimy automatycznie dzwonic do Hanako po zabawie z nomadami i w Pacifice? Mam jeszcze pare spraw do zalatwienia i za kazdym razem kiedy skoncze jakis quest, automatycznie odpala mi sie na minimapie droga do Embers (bo jest to main quest i z automatu aktywuje sie po zakonczeniu kazdej dzalalnosci pobocznej). Osobiscie - doprowadza mnie to do furii. Czy nie lepiej by to rozwiazac tak samo jak z Pacifika - czyli najpierw sami dzwonimy (kiedy zechcemy), potem jedziemy gdzie trzeba? Samo autoodpalanie sie questa problemem nie jest, ale ta cholerna sciezka do Embers wkurza i dezorientuje.

Niestety jeszcze nie dodali opcji odznaczenia zadania i raczej nie masz co czekać, ja czekam od premiery aż w końcu naprawią sandevistana z karabinem snajperskim, ale na twój problem jest modyfikacja "Quest Untracker"
 
Niestety jeszcze nie dodali opcji odznaczenia zadania i raczej nie masz co czekać, ja czekam od premiery aż w końcu naprawią sandevistana z karabinem snajperskim, ale na twój problem jest modyfikacja "Quest Untracker"
Pozyjemy, zobaczymy. Szczegolnie trudne to nie jest i nie wymaga glebokiej ingerencji w kod. Dzieki za rekomendacje moda, ale nie skorzystam, nie uzywam w ogole modow.
 
Last edited:
Top Bottom