Aktualizacja 1.61 — lista zmian

+

Guest 4535954

Guest
1.61 ; 20 minut gry
Mokre ulice a deszcz nie pada ,wzywam samochód przyjeżdża wywraca się na dach,
robi się korek obracam się i samochody znikają, npc lewitują ,po wyjściu z menu mapy oślepia mnie biały ekran.
 
Oślepiający biały ekran jest zawsze po przewinięciu czasu, gdy z dnia przewinie się o parę godzin na noc. Irytujące troszkę, trzeba oczy zamykać jak się gra w ciemnym pomieszczeniu wieczorem. Jasna plama ma kształt prostokąta ekranu i jak się przesunie widok to zanikająca plama też się przesuwa, ot jak tu:
2022-11-13_2243_1.png

Post automatically merged:

Wywracające się auto mi też się przytrafiło, wczoraj przyzwałem je na odległym krańcu tamy, zajechało trąbiąc i z impetem wbiło się w betonowy murek, wystrzeliło i obróciło w powietrzu, po czym wbiło w kupę śmieci za murkiem i zastygło w uroczym oczekiwaniu jak piesek gdy coś zbroi.
2022-11-13_2137_1.png


Pobiegłem dalej, przyzwałem miałem nadzieję że przyjedzie naprawione, a pojawiło się takie ;):
2022-11-13_2138_1.png
 
Last edited:
Mam pytanie odnośnie 2 baboli towarzyszących grze odkąd wyszła, a nie mam ochoty szukać i czytać wszystkich zmian odkąd gra została patchowana...
Jeśli ktoś kto grał w grę dużo i się orientuję czy zostało to naprawionę, prosiłbym o potwierdzenie:
- Czy błąd w zadaniu Grzesznik, gdzie Wakako nic przez chwilę nie mówi został już naprawiony? Nie mogę znaleźć nic na YT, czy google, bo wszyscy pokazują ten quest już po przyjęciu go.
- Czy bug w zadaniu Ghost Town (Jak giniesz w strzelaninie, to po załadowaniu autosave siedzisz na miejscu Panam, clipując w jej model) został również naprawiony?
 
Last edited:
Ja to bym chciał żeby przywrócili wylot łusek z karabinów i pistoletów typu power bo nie daje mi to spokoju na ps4 był po latce i upgrade na ps5 już nie ma teraz gram na Xbox s/x i też nie ma !, To strasznie rozpraszające dla niektórych, zwlaszcz dla mnie, jeżeli ktoś ma jakieś dojścia lub ma wysoką rangę na forum i jego uwagi są brane pod uwagę, to miło by było jakby coś o tym wspomniał, dzięki i pozdrawiam
 
A ja powiem tak, przeszedłem grę na PC v.1.04 i pokusiłem się przejść ponownie na v.1.61 i niestety wiele błędów nadal występuje a są i nowe (dla mnie) :)

- W misji z 2 mnichami, gdzie 1 porywają i chcą mu zamontować wszczepy na siłę, V podczas kucania na kontenerze i przejęcia kamery aby zrobić zwiad samoczynnie wypruł mi do przodu spadając w kuckach wprost na przeciwnika, gdy patrzyłem na niego kamerą :)

EDIT (05.02.2023): Gdy idziemy postacią i zaczniemy hakować kamerę bez zatrzymania się to niestety po przejęciu kontroli nad kamerą postać nadal idzie, gdy my patrzymy okiem kamery. (to tłumaczy powyższy błąd)

-Bardzo często gdy używam komputerów i wychodzę z ich interfejsu klawiszem "C", a następnie wrócę do komputera kursor już nie działa wcale, przez co nie mogę zrobić już na nim nic. Wczytanie gry na nowo naprawia problem.

1675589943610.png

Nie pamiętam gdzie to jest, ale to akurat nie przeszkadza :)


1675590175319.png

Po przyzwaniu auta w ślepej uliczce, spawn point okazał się w miejscu końca ślepej uliczki, gdzie jest wrak mały. Auto się zblokowało bagażnikiem 10s i podbicie + dachowanie :) Nie ma opcji odwrócić go na koła :< Więc zmuszony byłem szukać innego pojazdu :p

1675590207329.png
1675590384641.png
1675590399189.png

Grałem już z 6 godzinę i zaczęły się błyski (nie to nie była burza), postacie i niektóre obiekty (podświetlone na żółto) rozjaśniały nawet cały ekran na żółto - to chyba jakiś błąd z texturami, które imitowac mają plastik/folie itp., gdyż Prorok Garry (ubrany w worek) błyszczał podobnie. Niestety screeny nie oddają tego co było na żywo :(

1675590455015.png

Lewitujący tarot u Misty też jest ciekawy :) Zniknęły wszystkie biurka u niej ^^

1675590514177.png


Na koniec stałem się jeźdźcem bez głowy :) Pewnie ten tarot sponiewierał V, aż głowa eksplodowała ^^

A to wszystko 1 dnia (04.02.2023) podczas 1 sesji.
Dla mnie pomiędzy v1.04 a v1.61 nic się nie zmieniło oprócz naprawienia ruchu ulicznego :D
 
Last edited:
Występuje u mnie problem z garderobą, praktycznie wszystkie koszule/bluzy na długi rękaw znikają rękawy.
W ten sposób jeśli nie daję jakieś kurtki, nosząc przy tym np. elegancką koszulę na długi rękaw, to kiedy siadam na motocykl, jadę samochodem czy przeglądam się w lustrze postać nie posiada rękawów.
1677409336088.png
 
Last edited:
Dwa razy zabiłem Woodmana w czasie jednej rozgrywki - raz w czasie pierwszej wizyty w Chmurach, drugi raz po rozmowie w Maiko.

Ciągle udaje mi się wpadać pod tekstury w Pacifice, w drodze do rollercoastera.
 
Top Bottom