Aktualizacja 10.2 — lista zmian

+
W tym momencie Chironex i Jednorożec robią łącznie (maksymalnie) 14 punktów za 16 prowizji. Więc słabo. Poza tym dochodzi to słowo kluczowe - kontrolujesz, kiedy praktycznie każdy przeciwnik, a szczególnie no unit ;) ma tysiąc sposobów, żeby zlikwidować kartę 4 punktową. Tutaj mamy zdrową zależność, gdzie można powstrzymać przeciwnika przed kombem. 7 prowizji to wręcz wymagana, minimalna zmiana w tych kartach.
W sumie to uważam, ze bez sensu jest rozdzielenie tych kart. Yen i możliwość stworzenia chrionexa lub jednorożca było bardzo okay. Działanie ich i tak jest niewiele bardziej zróżnicowane od tej karty Yennefer która na dalekim wzmacnia o dwa a na bliskim osłabia o dwa. Zmiana zupełnie bez sensu, wrzucenie dodatkowych dwóch kart nie wiem po co i na co.
 

Lexor

Forum veteran
Kto wpadł na ten durny pomysł, aby wywalić przycisk księgi nagród z dolnego menu na każdej stronie i umieścić go jedynie w postaci karty w głównym?

Obecnie to już mnie trochę mało interesuje (bo tylko nowe drzewka mam "puste") ale jak tak miałbym teraz częściej wracać się z menu graj do głównego żeby tylko wejść do księgi (bo zaliczyłem zadanie które mnie blokowało przed dalszym postępem) i potem znowu "wyjdź", "wyjdź", "wejdź do graj" to by mnie coś wzięło... xD

Kto by mi odkupił szybciej zużywającą się myszkę za niepotrzebną i nadmiarową klikaninę?

A może to jest jakiś chytry plan CDPR żeby wk... graczy?
Albo może mają podpisana umowę podziału zysków z jakimś producentem myszek?
 

Ely74

Forum regular
@Lexor
Teraz to już biadolisz jak stary tetryk. Jako gracz z Androidem to uważam, tę zmianę za fantastyczną. Teraz o wiele łatwiej się wchodzi w księge nagród. Jest czytelniej. Jak dla mnie własnie spora zmiana na plus
Ta zmiana w ogóle jest już od chyba listopada
Nie wiem jak wygląda rozkład gry na PC ale na Androidzie praktycznie cały czas po skończonej grze jest się w trybie wyboru gry, podróży czy księgi nagród. Zmiany są tu pro gracz . Naprawdę nie wiem czzego się czepiasz bo właśnie przedtem było dziwnie
 

Lexor

Forum veteran
@Ely74 Teraz na PC nie ma bezpośredniego dostępu do księgi po skończonej grze. Wcześniej był.

Czyli co: "naprawili" wersję mobilną kosztem stacjonarnej?
 
Last edited:
Wrzucam moją propozycję dla Vattiera de Rideaux :

rozkaz, zapał: stwórz i zagraj kartę taktyki o prowizji równej lub mniejszej sile Vattiera (z całej puli kart taktyki w grze). Gramy albo z liderem, albo ryzykujemy turę, żeby wzmocnić Vattiera przykładowo takim Obsadzony Garnizonem.
Też mam ciekawą propozycje dla Vattiera w pierwotnym zamyśle ale w stylu Filipy z SY
1-3 siły 10-13 prowizji ROZMIESZCZENIE (lub rozkaz ,zapał) przechwyć jednostkę do 8 siły ze statusem (lub konkretnym statusem jak blokada lub szpieg ) . Prowicja i siła to kwestia kosmetyczna ale wolałbym mimo wszystko by go nerfili niż dobuffowywali.
 
Są też resety, rytuał, igni. Pewnie jeszcze jakieś inne opcje. Oczyszczenie chyba też by zadziałało.
 
Top Bottom