Aktualizacja 10.5 brak Podróży.

+
Po aktualizacji 10.5 nie mam Podróży. Sprawdzone na dwóch PCtach i telefonie. Po wejściu przez Co nowego? Podróż Geralta i lista Podróży jest pusta:
1652177722041.png

To jakiś bug?
 
Ja mam tak samo. Lista podróży pusta, samej podróży nie ma. Na głównym ekranie brak podróży, chociaż można normalnie grać rankingowo, ale bez zbierania połówek koron. Po wejściu na podróż: opowieść cała aplikacja się zawiesza.
 
Dokładnie to samo u mnie ..
Z drugiej strony .. Nie ma podróży ... nie ma premium .. wydam na coś innego :D
 
Poprawka - właśnie zaliczyło mi zadanie dzienne i dostałem 20 połówek koron. Z tym że nadal nie wiem, jakie to było zadanie (bo się nie pokazało) i na którym jestem poziomie podróży.
Ponieważ część graczy ma podróże aktywne, a część jak widać nie, to może ma znaczenie, że loguję się przez Steama, a nie GOG.
 
To dzienne zadania dają teraz połówki koron zamiast surowców?
Nie są oddzielne zadania do podróży i standardowe dzienne. Te do podróży tak jak zawsze dają 20 koron. Mają być wymieniane co tydzień.

Mi brakuje tylko dziennego bonusu do koron.
 
To dzienne zadania dają teraz połówki koron zamiast surowców?
Oczywiście, że te z podróży. Sorry, za szybko wysłałem bez sprawdzenia. W każdym razie u mnie obie podróże w końcu się pojawiły.
 

Lexor

Forum veteran
Nie są oddzielne zadania do podróży i standardowe dzienne. Te do podróży tak jak zawsze dają 20 koron. Mają być wymieniane co tydzień.

Mi brakuje tylko dziennego bonusu do koron.
Oczywiście, że te z podróży. Sorry, za szybko wysłałem bez sprawdzenia. W każdym razie u mnie obie podróże w końcu się pojawiły.
Początkowo też myślałem o przejęzyczeniu w przymiotniku z nazwy zadań, ale nie zgadzało mi się więcej rzeczy, bo z tego co widziałem u kogoś na twitchu to zadania z podróży dają teraz niby po 40 połówek koron, a nie po 20 (screen poniżej).
PS. Bonus dzienny do koron też tu widzę (jak zwykle błędnie ustawiony jest na 0 na początku każdego dnia).

 
Last edited:
No ja mam 20 scia...
Post automatically merged:

Aczkolwiek chyba wiem o co chodzi. 40 zdobywasz gdy masz wykupione premium 20 na standardzie.
 

Attachments

  • IMG_20220510_152536.jpg
    IMG_20220510_152536.jpg
    168.7 KB · Views: 49
Ciekawe, czyżby teraz zakupienie premium podwajało ilość połówek za zadanie?

Ma to niby jakiś sens, ale z drugiej strony: co jeśli ktoś najpierw porobi zadania, a premium wykupi dopiero po jakimś czasie? Czy system mu wtedy doda "brakujące połówki"? Wcześniej zaliczało osobne, zablokowane do tego czasu zadania, a teraz jedyne dostępne zadania będą już pozaliczane, więc nie mam pojęcia jak to będzie działało.

PS. Porównując screeny widzę, że każdy może mieć teraz inne zadania? Chyba, że to też wynika z tej różnicy 20 vs 40 połówek?
 
Last edited:
@Lexor
Jestem w tej samej sytuacji co @ThorR_RPG zadania są te same jedyne co się zmienia to liczba połówek w zależności od wybranej podróży. Oczywiście jeśli zadanie wykonamy to jest wykonane nie odnawia się przy przejściu na drugą podróż
 
Z tego wynika, że te cotygodniowe zadania najlepiej dokańczać mając wtedy wybraną podróż premium.
 
Po wykonaniu zadania z podróży na ekranie pomeczowego podsumowania pokazało jakbym dostał tylko 20 połówek koron mimo wykupionej podróży premium, jednak po przejściu do menu okazało się, że mam naliczone poprawnie 40 połówek.

Co do zadań zakładam, że są generowane z pewnej puli jak zadania dzienne i dlatego dostaliśmy możliwość wymiany jednego. Ma to być związane z tym, że zadania nie są już fabularyzowane i dostosowane do cotygodniowych fragmentów opowiadania danej podróży (bo były, co prawda więcej samą nazwą niż treścią ale jednak).
 
Miał/Ma ktoś taki problem że albo nie ma zadań albo ich nie wyświetla:
Post automatically merged:

 

Attachments

  • 1652253525307.png
    1652253525307.png
    493.1 KB · Views: 52
@sir_Patton Tak masz jeśli już zrobiłeś zadania na ten tydzień. Przy Podróżach zawsze były 3 zadania Standard i 3 zadania Premium na tydzień. Wygląda na to, że teraz są po prostu 3 zadania tygodniowo.
 
Kolejny babo. Tym razeml z kontraktem Mistrzyni Dodatków:
1652341162703.png


Po kliknięciu w nagrodę pokazuje Pani Czasów i Miejsc, a to jest nagroda za kontrakt Podróżniczka Pomiędzy Światami.

Edit: Zaliczyło mi z opóźnieniem. Nagrodą jest podkład muzyczny.
 
Last edited:
Top Bottom