Aktualizacja 10.6 — lista zmian

+
Nowe słowo kluczowe:
 
Przyznam, że po przeczytaniu opisu nie zrozumiałem sposobu działania tego nowego słowa kluczowego.
 
To teraz kolejne nowe karty to znowu mniejszy rzut czy już ten dodatek?
Drugi set z zapowiadanych na ten rok czterech. Początkowo miała być to największa "część" ale Vlad później prostował na reddicie, że udało im się wprowadzić w 1 secie więcej kart niż było planowane... i w związku z tym można się spodziewać dodatku podobnych rozmiarów. W każdym razie mamy coś w rodzaju akcji promocyjnej - będą reveale rozłożone na tydzień czego przy 1 "części" z tego co pamiętam nie było.
 
Last edited:
Czarne słońce czyli całkowite zaćmienie gwinta. Przygotujcie się na kolejny set beznadziejnie zaprojektowanych kart, 2 miechy grania na to samo i w końcu mozolnie, w pocie czoła wypracowane poprawki czyli +1 do prowizji -1 do siły. <ziewam> Ale wiadomix są fanboje z klapkami na oczach co będą klaskać :D
 
Last edited:
Redzi jak zawsze z komunikacją o nowym dodatku są na bakier, i dopiero przez jakieś pokątne źródła się o tym dowiaduję.

Szkoda, że zainteresowanie fanów też słabe, bo zero spekulacji odnośnie oczekiwań, itp.

Skoro Czarne Słońce, to i na pewno karta Renfri zawita do Gwinta. Ciekawe jedyne pod jaką frakcję ją podepną. Pasuje do Królestw Północy najbardziej, ale gdyby była u Potworów, bądź Neutralna, też by to można było spokojnie wyjaśnić. Powiedziałbym że w grę wchodziła by też i dwufrakcyjność, ale Redzi jakoś bardzo szybko porzucili ten pomysł, więc nie wiem czy do niego jeszcze wrócą.

Ciekawe, czy kult Lwiogłowego Pająka pod to jakoś podepną, ale jakoś marne szanse widzę na to, zwłaszcza jeśli cały 'dodatek' ma liczyć po 4 karty na frakcję, ale cóż zobaczymy... w teorii w każdej frakcji mogą dać jakąś 'księżniczkę' objętą przekleństwem Czarnego Słońca, i miało by to jakieś sensowne wówczas wytłumaczenie, ale czas pokaże co tam nam nowego zaserwują. Poprzedni dodatek związany ze Złotym Nekkerem był słabiutki więc tu jednak liczę na coś lepszego.
 
Skoro Czarne Słońce, to i na pewno karta Renfri zawita do Gwinta. Ciekawe jedyne pod jaką frakcję ją podepną. Pasuje do Królestw Północy najbardziej, ale gdyby była u Potworów, bądź Neutralna, też by to można było spokojnie wyjaśnić. Powiedziałbym że w grę wchodziła by też i dwufrakcyjność, ale Redzi jakoś bardzo szybko porzucili ten pomysł, więc nie wiem czy do niego jeszcze wrócą.
Mamy kilka postaci w Wiedźminie dotkniętych klątwą Czarnego Słońca. Oprócz Renfri, która najbardziej pasuje do KP, mamy jeszcze dziecko niespodziankę Eskela z dodatku do W1 Cena Nautralności (Deidre Ademain) oraz Syannę, która już jest w Gwinicie (ciekawe czy dostanie buff). Klątwa czarnego słońca jest związana z czarodziejami, więc nie zdziwiłbym się gdyby czarodzieje z KP dostali buffy.
 
Nawet nie tyle związana co wymyślona aby kontrolować królewskie rody. Tematyka ciekawa jednak zawartość ma być licha może dlatego brak spekulacji.
 
Karty dopiero będą pokazywane od przyszłego tygodnia, czyli od jutra. Wtedy będzie można coś wykminić jakie talie będą na topie. Swoją drogą na początku myślałem że ten infused może dodać status obrońcy do danej karty. Ale to nie dodaje statusów tylko kategorie.
 
Mamy kilka postaci w Wiedźminie dotkniętych klątwą Czarnego Słońca. Oprócz Renfri, która najbardziej pasuje do KP, mamy jeszcze dziecko niespodziankę Eskela z dodatku do W1 Cena Nautralności (Deidre Ademain) oraz Syannę, która już jest w Gwinicie (ciekawe czy dostanie buff). Klątwa czarnego słońca jest związana z czarodziejami, więc nie zdziwiłbym się gdyby czarodzieje z KP dostali buffy.
A ten dodatek do W1 był oficjalny, czy fanowski? Nie kojarzę bowiem by Redzi wydawali oficjalnie dodatki do W1 i W2, jeśli zatem to fanfic, to i niekoniecznie musi być zgodny z kanonem i uwzględniany przez Redów.
 
A ten dodatek do W1 był oficjalny, czy fanowski? Nie kojarzę bowiem by Redzi wydawali oficjalnie dodatki do W1 i W2, jeśli zatem to fanfic, to i niekoniecznie musi być zgodny z kanonem i uwzględniany przez Redów.
Były to oficjalne dodatki dodane wraz z patchem 1.5, w pełni udźwiękowione (Cena Neutralności i Efekt Uboczny).
 
Były to oficjalne dodatki dodane wraz z patchem 1.5, w pełni udźwiękowione (Cena Neutralności i Efekt Uboczny).
Musiało zatem mi umknąć.

Może kiedyś Redzi się pokuszą się jednak by wydać wersje konsolową W1 & W2, to może wówczas byłaby dobra okazja by się z tym zapoznać.
Choćby miało to być i przy okazji wydania W4, jako taki bonus. Ech, pomarzyć można...
 
W gwoli zakończenia tematu to masz zarówno na GOGu jak i na Steamie Wiedźmina 1 w wersji rozszerzonej za jedyne 4,49 zł. Toż to za darmo.
 
Ponadto rozdają go co jakiś czas za darmo. W edycji rozszerzonej jest kilka takich mniejszych historii/dodatków
 
A ten dodatek do W1 był oficjalny, czy fanowski? Nie kojarzę bowiem by Redzi wydawali oficjalnie dodatki do W1 i W2, jeśli zatem to fanfic, to i niekoniecznie musi być zgodny z kanonem i uwzględniany przez Redów.

Nie mogę pisać na privie bo świeże konto wiec w pierwszym lepszym poście - dzięki za dobrą grę, miałem dużo szczęścia , gdybyś druga rundę pocisnął to byś wygrał w cuglach bo miałem kiepska rękę; pozdrowionka
Screenshot_20220626-215637_Gwent.jpg
 
W gwoli zakończenia tematu to masz zarówno na GOGu jak i na Steamie Wiedźmina 1 w wersji rozszerzonej za jedyne 4,49 zł. Toż to za darmo.
On raczej już ma W1 "za darmo", bo już długo gra w Gwinta i musiał korzystać z GOG Galaxy, a o ile pamiętam za pierwsze skorzystanie z GOG Galaxy dostawało się W1.
 
On raczej już ma W1 "za darmo", bo już długo gra w Gwinta i musiał korzystać z GOG Galaxy, a o ile pamiętam za pierwsze skorzystanie z GOG Galaxy dostawało się W1.
Gwoli ścisłości, W1 mam wersje pudełkową kupioną gdy była premiera. Od czasów W2 nie grywam jednak na PC (wyjątkiem tu Gwint), bo sprzęt zwyczajnie już za słaby do grania, więc wole do tego konsole.
 
Top Bottom