Aktualizacja 10.7 — lista zmian

+
Abstrahując od talii i balansu - REDzi w związku z reworkiem Królewskiej Inspiracji mogliby zamienić ją miejscami ze Ścianą Tarcz (która jest prostsza i stąd bardziej pasuje do umiejętności podstawowych niż zaawansowanych), a samej Królewskiej Inspiracji mogliby zaktualizować proponowane karty (zostały stare, spośród których nie ma żadnej z Łaską).
 
Mnie to bardziej zastanawia czemu trzy scenariusze dostały prowizje 15. Bal maskowy , Oblęzenie czy Niekończąca sie Podróż to 3 najsilniejsze a są po 14
O ile można się zastanawiać czy Zaćmienie nie jest równie mocne i jeszcze rozumiem o tyle pozostałe dwa to duże zdziwienie.
W poszukiwaniu Zaginionych Skarbów ma tak dziwny krok 1 ,że bez Załogi Flydr na stole on często się nie spełnia. Bo z tego co zauważyłem to jeśli na koniec tury nie ma właściwego Kapitału to mieszek się nie wypełni. Jeśli Scenaiursz to funkcjonowania potrzebują jedną konkretną kartę to nie powinien być za 15 . Jeśli ta karta mi nie dochodzi to Syndykat ma naprawdę ciężko.
A już nowy scenariusz zielonych , którym nikt nie gra czemu jest za 15? Próbowałem grać na Harmonii i poza tym ,że Strażniczka Jeziora jest za 8 a wzmacnia się do poziomu niczym Regis w Wampirach za 13 werbunku to jednak cała Harmonia nadal jest słaba
W trybie sezonowym testowałem wszystkie scenaiursze i ten jest zdecydowanie najsłabszy. Choć troche też ten Potworów jest średni
 
W poszukiwaniu Zaginionych Skarbów ma tak dziwny krok 1 ,że bez Załogi Flydr na stole on często się nie spełnia. Bo z tego co zauważyłem to jeśli na koniec tury nie ma właściwego Kapitału to mieszek się nie wypełni.
Na Tajnym składzie też możesz z tego skorzystać bo obniża kapitał o 2 (Flyndr obniża o 1).
A już nowy scenariusz zielonych , którym nikt nie gra czemu jest za 15?
Moim zdaniem jest mocny, już z samego prologu możesz mieć 10 pkt.
 
Moim zdaniem jest mocny, już z samego prologu możesz mieć 10 pkt.
Jeszcze nie widziałem ani razu go w akcji
Na Tajnym składzie też możesz z tego skorzystać bo obniża kapitał o 2 (Flyndr obniża o 1).
Jeden Flyndir o jeden ale jak ci wygeneruje 3 kopie to łącznie o 4 plus Tajny Skład i masz praktycznie zerowy kapitał do aktywacji i masz na koniec każdy tury pełen mieszek
 
Błąd połączenia - ta wersja gry nie jest już wspierana... od kilku dni usiłuję włączyć grę, a wyskakuje mi ten komunikat. Co mam zrobić? bo nie mam opcji aktualizacji...
 
Top Bottom