Aktualizacja 3.1 — lista zmian

+
@Duckingman Właściwie najlepszym wyjściem jest, teraz na spokojnie pomyślałem, że ma te swoje 5 ładunków maks a nadwyżka idzie do skarbca. Wiesz, że sobie może te 5 uzupełniać, jeśli zużyje.
@Walet Chyba, że prawie same goldy a minimum brązów ;p
 
@Gomola to też jakieś rozwiązanie. Mleko się jednak rozlało i kolejny raz mamy do czynienia, ze skrajną niekompetencją ze strony CDPR. Inaczej nazwać wypuszczanie tego typu kart nie mogę. Najśmieszniejsze, że obu nam wymyślenie alternatywnej umiejki która przynajmniej na pierwszy rzut oka nie wydaje się OP zajęło kilka minut, a w CDPR nikt nie pokapował się, że ten dowódca będzie wstanie uzbierać kilkanaście ładunków plus 9 koron w skarbcu. Chyba, że zrobili to z premedytacją by wywrócić metę do góry nogami na tydzień tak jak to było po premierze KK i Syndykatu. Za tydzień będzie hotfix balansujący poprawkę balansującą i wszystko wróci do względnej normy.
 

Lexor

Forum veteran
W zmienionym wyskakującym powiadomieniu o nagrodach lista nagród jest podzielona na strony i można przejść bezpośrednio do otwierania beczek, jeśli były wśród nagród.

Jak "ułatwianie graczom życia w odbieraniu nagród" ma się do kwestii kupowania beczek? Dlaczego jak kupuję 20 beczek to nie mogę ich odebrać "jednorazowo" tylko dostaję cztery razy po pięć beczek? Po co mam robić trzy dodatkowe akceptacje odbioru?

:giveup:
 
zmiany jak to zmiany, jednemu sie będą podobać, drugiemu nie - ważne że coś się dzieje
ze swojej strony powiem tylko jedno:
konsolowcy są w trybie sezonowym na dużo gorszej pozycji - różnica między nawigacją padem a myszką jest dość spora jeśli chodzi o szybkość i trochę jestem z tego powodu smutny, bo tak jak do tej pory tryb sezonowy raczej omijałem to w tym ramka a przede wszytskim awtarek Złotego Smoka bym sobie wyfarmił...
co do balansu to moim zdaniem jeszcze za wczesnie na oceny, póki co Draug i DJ wydają się OP ale niechybnie powstanie jakas kontra z uzyciem pożogi czy lepiej nawet Igni i powinno się uspokoic
 
Last edited:
Jak zagramy jutte dimun przy pomocy dekretu krolewskiego z talii to nie zmienia się jej siła na 6 :D O asymilacji to już chyba wszyscy wiedzą. Dobre jaja są też z artisem :-D Gdy karta tworzy inną kartę jak to np w syndykacie to artis zadaje obrażenia karcie stworzonej i tej, która ją tworzy.
Nie myliłem się ZNOWU jest kupa błędów.
 
Last edited:
Nie wiem, czy ktoś to zgłaszał, ale z Foltestem jest coś nie tak. Po użyciu jego umiejętności pojawiają się na ekranie rozbłyski światła i tylko po zużyciu wszystkich ładunków Foltesta, plansza wraca do normy. Edit, wszystko działa źle.
 

Attachments

  • Screen Shot 08-01-19 at 10.54 AM.PNG
    Screen Shot 08-01-19 at 10.54 AM.PNG
    911.3 KB · Views: 89
Last edited:
Jak zagramy jutte dimun przy pomocy dekretu krolewskiego z talii to nie zmienia się jej siła na 6 :D O asymilacji to już chyba wszyscy wiedzą. Dobre jaja są też z artisem :-D Gdy karta tworzy inną kartę jak to np w syndykacie to artis zadaje obrażenia karcie stworzonej i tej, która ją tworzy.
Nie myliłem się ZNOWU jest kupa błędów.

asymilacja juz podobno naprawiona
a Artis zadaje obrażenia każdej ZAGRANEJ jednostce, a np taka Adalia tworzy i ZAGRYWA jednostkę więc w tym wypadku obie jednostki dostaną dmg
 
Aha czyli rozumiem, że jak igor hak tworzy jednostkę to sam powinien dostać obrażenia i jednostka którą tworzy też.
Post automatically merged:

konsolowcy są w trybie sezonowym na dużo gorszej pozycji - różnica między nawigacją padem a myszkom
Konsolowcy to w ogóle... KLAWIATUROM szybciej się gra
 
NIe zrozumiałeś mnie. Postawiłem artisa gdy igor był już na stole. Stało się tak, że gdy Igor stworzył jednostkę sam dostał obrażenia i jednostka, którą stworzył.
 
NIe zrozumiałeś mnie. Postawiłem artisa gdy igor był już na stole. Stało się tak, że gdy Igor stworzył jednostkę sam dostał obrażenia i jednostka, którą stworzył.
zrozumiałem
tylko że, w 1 poście na ten tmat nie wspomniałeś że chodzi o Igora (tylko że ogólnie o SY) więc opisałem jak działa Artis
jeśli taka sytuacja jest z Igorem to jest to oczywisty bug
 
Bo tam jeszcze jakieś karty są co tworzą jednostki. Nie pamiętam jak się nazywają. Z sekty wiecznego ognia.
 
Jest bug z kokoszą, jednostki Syndykatu po przeciwnej stronie buffują o 1 za każdą użytą umiejętność opłaty...
 
haha śmiesznie jest widzieć teraz tylu fanbojów KP :D Normalnie co druga potyczka to KP
 
*** i wszyscy oczywiście na mnożenie pasów się rzucili
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom