Aktualizacja 5.1 jest już dostępna!

+
Czy barghest po aktualizacji nadal jest zbugowany?
Jeśli chodzi Ci o pożeranie bez dominacji to tak naprawili to (już wcześniej)... natomiast co innego jest popuste po patchu 5.1 :( Gernichora nie dość, że nie wydaje dźwięków na ekranie vs to jeszcze owoc jakoś bardzo długo się tworzy i trzeba czekać jakieś 5 sekund na ruch.
 
Poza tym karty tnie na pół na planszy a Radowid nie odzywa się przy starcie gry tylko się wiecznie śmieje :D
 
Ja tylko niesmialo napokmne, ze jezdzcy gonu wyskakuja 'we dwoch' na pustym stole :) Jesli jakies jednostki na stole sa to dominacja dziala jak nalezy, ale jesli stol jest pusty to mamy przewiniecie za darmo.
 
Ja tylko niesmialo napokmne, ze jezdzcy gonu wyskakuja 'we dwoch' na pustym stole :) Jesli jakies jednostki na stole sa to dominacja dziala jak nalezy, ale jesli stol jest pusty to mamy przewiniecie za darmo.
Dominacja została ponownie zmieniona jakiś czas temu - powrócono do pomysłu z początku HC i obecnie jednostka zagrywana liczy sama siebie. Wszystko działa jak należy.
 
Dominacja została ponownie zmieniona jakiś czas temu - powrócono do pomysłu z początku HC i obecnie jednostka zagrywana liczy sama siebie. Wszystko działa jak należy.
Oho. Czyli mamy stara dominacje, gdzie jednostka moze stanowic ja sama dla siebie?
Dobrze wiedziec...to zmienia nieco postac rzeczy :)
 
https://playruneterra.com/en-us/news/patch-0-9-0-notes/ dam taki link do pierwszego patcha jaki wyszedł do runeterra, fajnie jakby takie opisy czemu karty zostały z osłabione, zmienione, czy wzmocnione i do czego to ma służyć i jakie są plany. Zwiększa kontakt z graczem i jest tłumaczenie dlaczego tak ,a nie i postąpiliśmy.

xD Nie spodziewaj się takich rzeczy. Zespół Gwinta ma problemy z dokładnym opisem jednej rzeczy w sklepie, a co dopiero opisać czemu i jak zmieniono kilkadziesiąt kart. Nie mają po prostu na takie błahostki.
 
https://playruneterra.com/en-us/news/patch-0-9-0-notes/ dam taki link do pierwszego patcha jaki wyszedł do runeterra, fajnie jakby takie opisy czemu karty zostały z osłabione, zmienione, czy wzmocnione i do czego to ma służyć i jakie są plany. Zwiększa kontakt z graczem i jest tłumaczenie dlaczego tak ,a nie i postąpiliśmy.
Póki co, to aktualizacje w Gwincie nie są robione po to, aby uzyskać "zwiększony kontakt z graczem", a po to, aby jak najdłużej wyciągać z graczy kasę na finansowanie innych projektów, które też (jak widzieliśmy) leżą i kwiczą. Niestety. A dopóki CDPR nie rozwiąże podstawowych problemów Gwinta i nie przedstawi w końcu poprawnej roadmapy (bo to co prezentował ostatnio to był śmiech na sali) to nawet lepiej żeby się nie brał za takie "drobnostki" jak opisujesz.
 
Nie można się nawet doprosić takich pierdół, żeby chociażby inspiracja się wyłączała po jednym użyciu przez lidera i nie można było omyłkowo użyć jej na tym samym celu dwukrotnie.
 
W sumie macie rację, jak na betę to mało jest zmian. W Gwincie często trzeba się uczyć kart, bo co odpalam grę mają inne działania. Męczące to trochę od 3 lat. Też nie mam czasu poświęcać za każdym większym patchem przyswoić nowe i stare karty jednocześnie. W tej chwili odpłynąłem do stateczniejszej gry, aby przyswajać jej karty. Trzy lata mielenia całej gry i od nowa uczenia podstaw 3 razy, a i tak ciągle zmiany odpychają trochę. Nowi gracze naezczescie może już nie będą mieli tyłu zmian i jak raz zapamiętają kartę to za 3 miechy będzie tak samo działać. Ja grałem 6 lat temu, ale karty dobrej pory pamiętam i ich działanie, bo sa stateczne. Tutaj wracam do gry i wszystko inne.
 
Dlatego gwint zawsze będzie tylko grą karcianą dla fanów wiedźmina. Nic poza tym.
 
Top Bottom