Aktualizacja 5.2 już dostępna!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 5.2 jest już dostępna do pobrania na PC i iOS! Aktualizacja wprowadza kartę Roku Szczurołaka do Księgi Nagród, nowy tryb sezonowy na Sezon Niedźwiedzia a także zmiany w ozdobach. Ponadto zawiera liczne poprawki ułatwiające obsługę gry oraz zmiany w balansie dla wszystkich frakcji.

Pełna lista zmian:

Zmiany
  • Jednostki ze statusem Fatum zostają teraz od razu wygnane, zamiast przed wygnaniem trafiać na cmentarz.
  • Zniszczeniu karty ze statusem Fatum będzie towarzyszyć efekt wizualny wygnania (zamiast pochłonięcia lub innego).
  • Zaktualizowano wygląd ekranu wyniku wyświetlanego po zakończeniu meczu.
  • Nagrody na ekranie nagród za codzienne logowanie będą teraz odbierane natychmiast.
  • Karta wyniku rankingowego na publicznym profilu nie będzie widoczna na profilach graczy Pro Rank.
  • Kontrakty „Podstawy w małym palcu” i „Biedna piechota” zostały naprawione, by prawidłowo odblokowywały się po ukończeniu lub pominięciu samouczka.
  • Poprawiono skórkę dowódcy Gernichory.
  • Wprowadzono zmiany elementów z pyłem meteorytowym w Księdze Nagród.

    Komentarz: Chcieliśmy, żeby pył meteorytowy był dla graczy szczególną walutą, używaną do szczególnych celów. Wcześniejsze rozmieszczenie elementów z pyłem mogło powodować, że tworzenie lub zdobywanie kart premium nie wydawało się niczym nadzwyczajnym – chcemy, żebyście zdobywając karty premium poczuli się tak zdumieni jak my, gdy pierwszy raz zobaczyliśmy je w akcji. Zmiana ta pozwoli nam też częściej wypuszczać ozdoby dostępne za pył meteorytowy.
Nowe elementy gry
  • Zmieniono wygląd ekranu wyboru ozdób i zwiększono możliwości personalizacji.
  • Ozdoby mają teraz ustaloną rzadkość.
  • Do mobilnej wersji gry wprowadzono zwijane filtry w module tworzenia talii znane z wersji PC.
  • Do filtrów w module tworzenia talii dodano filtr kosztu tworzenia oparty na rzadkości kart.
  • Nadmiarowe karty z kolekcji będą teraz niszczone od razu po wejściu do modułu tworzenia talii zamiast po użyciu przycisku „Zniszcz nadmiarowe karty”.
  • W Księdze Nagród dostępna jest nowa strona Roku Szczurołaka.
  • Do programu „Poleć znajomego” dodano nowy kamień milowy za pierwszego zaproszonego, który ukończy samouczek.
  • [Tylko PC] Karty i dowódcy rzucają teraz cienie na planszę w czasie rzeczywistym.

Neutralne
  • Zwierciadło Bekkera: koszt werbunku zmieniono z 9 na 8.

    Komentarz: Zwierciadło Bekkera nie jest teraz zbyt często w użyciu, ale widzieliśmy tę kartę w paru fajnych taliach i mamy nadzieję, że kolejni gracze odważą się na stworzenie czegoś kreatywnego z jej udziałem.

  • Klucznik: koszt werbunku zmieniono z 14 na 9, siłę zmieniono z 2 na 7, umiejętność zmieniono na „Zapał. Rozkaz: Oczyść jednostkę. Odnowienie: 2”.

    Komentarz: Wreszcie coś więcej niż „kolejny scenariusz”. Klucznik rozpoczyna nową karierę: od teraz chroni przed blokadą, krwawieniem i trucizną (albo ściąga je na siebie) i jest zmorą witalności, tarcz i obrońców. Będziemy bacznie śledzić jak gracze posługują się tą kartą. Spodziewamy się, że przez jakiś czas Klucznika będzie można spotkać w każdej talii, po czym stanie się wartościową oczyszczającą kartą techniczną. Jeśli wyjdzie inaczej, odpowiednio ją poprawimy.

  • Miecz z Tesham Mutna: koszt werbunku zmieniono z 8 na 7.

    Komentarz: Ta karta jest trochę problematyczna, bo jeśli będzie za tania, to stanie się Piorunem Alzura z dodatkowym atutem. Przy koszcie werbunku 7 powoli staje się wartą rozważenia kartą techniczną, jeśli potrzebna jest odpowiedź na kartę z tarczą. Zastanawiamy się nad dalszym zmniejszeniem kosztu werbunku, ale trudno przewidzieć, jaki wpływ może mieć taka zmiana na kartę techniczną, dlatego tym razem zdecydowaliśmy się na małą zmianę.

Potwory
  • Kuchta: koszt werbunku zmieniono z 8 na 7, siłę zmieniono z 6 na 5.
  • Prządka: koszt werbunku zmieniono z 8 na 7.
  • Szepciucha: koszt werbunku zmieniono z 8 na 7.

    Komentarz: Potwory, a w tym Wiedźmy, ogólnie popadły w niełaskę. Naszym zdaniem Potwory mogą dawać sobie radę, ale ogranicza je meta, która naturalnie kontruje większość ich strategii. Wiedźmom trzeba było trochę pomóc, żeby mogły konkurować z innymi kartami Potworów.

  • Żalnica: koszt werbunku zmieniono z 9 na 8.

    Komentarz: Żalnica to wyjątkowa karta, która może zagwarantować zwycięstwo, jednak jest rzadko używana ze względu na duży koszt werbunku przy względnej bezbronności. Mamy nadzieję, że dzięki tej zmianie stanie się przynajmniej trochę mniej ryzykowna i więcej graczy da jej szansę.

Skellige
  • Nowe Siły: premię do werbunku zmieniono z 15 na 14.

    Komentarz: Wartość Nowych Sił zawsze będzie blisko powiązana z jakością kart Skellige, a w tej chwili macie tyle świetnych opcji, że można było trochę zmniejszyć premię do werbunku.

  • Drakkar Bojowy: siłę zmieniono z 5 na 4, pancerz zmieniono z 0 na 1.

    Komentarz: Drakkar Bojowy często stawał się za mocny jak na swój koszt werbunku, jeśli nie został od razu unieszkodliwiony, nawet nie licząc synergii z żądzą krwi. Spowalniamy go, żeby nie sprawiał tylu problemów w kolejnych turach.

  • Ofiara dla Freyi: umiejętność zmieniono na „Zagraj brązową jednostkę Skellige ze swojego cmentarza i daj jej Fatum”.

    Komentarz: Ta zmiana w większości wypadków nie wpłynie na korzystanie z Ofiary dla Freyi, albo ominiecie ją zużywając ładunek Gremisty. Mamy nadzieję, że teraz będzie trudniej używać tej samej karty 3 razy albo i więcej w jednej rundzie, mimo że przeciwnik za każdym razem na nią odpowiada.

  • Dzik Morski: koszt werbunku zmieniono z 11 na 12.

    Komentarz: Cieszymy się, że po zmianach Dzik Morski częściej jest w grze, ale może aż za łatwo było dodać go do talii i aktywować innymi kartami Skellige. Ta zmiana jest niewielka, ale meta już powoli przystosowała się do istnienia tej karty, dlatego zdecydowaliśmy się na taki drobny krok.

Królestwa Północy
  • Wzmocniony Trebusz: dodano kategorię „Maszyna”, umiejętność zmieniono na „Daleki zasięg: Na koniec każdej sojuszniczej tury zadaj losowej wrogiej jednostce w rzędzie dalekiego zasięgu 1 pkt obrażeń”.

    Komentarz: Usunięcie Inspiracji z umiejętności Wzmocnionego Trebusza ułatwi radzenie sobie z tą kartą, co w rezultacie pogarsza też trochę Oblężenie.

Scoia'tael
  • Czatownicza zasadzka: premię do werbunku zmieniono z 16 na 15.

    Komentarz: Przyglądaliśmy się tej umiejętności po zmianie – spisuje się nieco powyżej oczekiwań, więc trochę ją osłabiamy.

  • Precyzyjne Uderzenie: premię do werbunku zmieniono z 16 na 14.

    Komentarz: Precyzyjne Uderzenie jest obecnie zdecydowanie za silne, daje duże możliwości zadawania obrażeń, służy jako karta przygotowawcza i jest mocną zagrywką na tempo, jeśli zachowa się w talii Driady. Ponieważ innym dowódcom trudno było z tym konkurować, postanowiliśmy zmniejszyć premię do werbunku tej umiejętności aby uniemożliwić włączenie do talii wszystkich najlepszych narzędzi frakcji.

  • Driada Łowczyni: zadawane obrażenia zmieniono z 2 na 1.

    Komentarz: Driada Łowczyni była zagrywana głównie jako, opłacalny ze względu na koszt werbunku, silnik na harmonii, a trucizna stanowiła miły dodatek, jeśli udało się dobrać dwa egzemplarze. Zmniejszenie obrażeń obniża poziom karty, ale dzięki temu traci ona mniej na wartości przy udanym użyciu trucizny, co nadaje karcie lepszy kierunek.

  • Percival Schuttenbach: pancerz zmieniono z 3 na 2.

    Komentarz: Zarówno Glynnis jak i Percival byli bardzo trudni do usunięcia, ponieważ są wzmacniającymi się silnikami, a do tego zwykle są zagrywani poza zasięgiem często używanych kart usuwających. Po tej zmianie znajdą się w zasięgu tylko niektórych kart usuwających, ale dzięki temu niektórym frakcjom powinno być łatwiej sobie z nimi radzić bez całkowitej kapitulacji wobec ich istnienia.

  • Wielki Dąb: siłę zmieniono z 8 na 7

    Komentarz: Karta niezmienna od swojej premiery w Krwawej Klątwie doczekała się wreszcie korekty. Z uwagi na wiele dodatkowych sposobów na wykorzystanie efektów Dębu jej poziom punktowy znacznie wzrósł. Ponieważ ta i poprzednia aktualizacja zmieniają wiele w Scoia'tael, zdecydowaliśmy się jedynie na drobny krok w stronę dopasowania Dębu, żeby uniknąć całkowitego zabicia tej karty razem z całą frakcją.

  • Woda Brokilonu: koszt werbunku zmieniono z 11 na 12.

    Komentarz: Trudno wyznaczyć cenę za zagranie 2 silników jedną kartą. Ta drobna korekta wraz z innymi zmianami w tej i poprzednich aktualizacjach powinna przybliżyć Wodę do jej docelowej pozycji. Będziemy przyglądać się, jak frakcja Scoia'tael przystosowuje się do wszystkich zmian.

Nilfgaard
  • Taktyczna Decyzja: premię do werbunku zmieniono z 17 na 16.

    Komentarz: Taktyczna Decyzja nie wchodzi tak często do gry, ale wciąż tkwi w niej ogromny potencjał. Umiejętność ta dawała też talii najwięcej punktów werbunku, więc lekko ją skorygowaliśmy.

  • Glynnis aep Loernach: pancerz zmieniono z 3 na 2.

    Komentarz: Zarówno Glynnis jak i Percival byli bardzo trudni do usunięcia, ponieważ są wzmacniającymi się silnikami, a do tego zwykle są zagrywani poza zasięgiem często używanych kart usuwających. Po tej zmianie znajdą się w zasięgu tylko niektórych kart usuwających, ale dzięki temu niektórym frakcjom powinno być łatwiej sobie z nimi radzić bez całkowitej kapitulacji wobec ich istnienia.

  • Magiczny Wstrząs: umiejętność zmieniono na „Umieść wrogą jednostkę na wierzchu swojej talii”.

    Komentarz: Po ograniczeniu usuwania artefaktów do kart neutralnych przeoczyliśmy, że można do tego użyć również Magicznego Wstrząsu, więc teraz to naprawiamy.

Syndykat
  • Krwawa Forsa: premię do werbunku zmieniono z 16 na 15.
  • As z Rękawa: premię do werbunku zmieniono z 14 na 13.

    Komentarz: Podoba nam się, że pozostałe umiejętności dowódców Syndykatu zaczynają wydostawać się na światło dzienne. Te zmiany mają zachęcać do odważniejszych eksperymentów. Korygujemy Krwawą Forsę i Asa z Rękawa, żeby po zmianie jedna umiejętność nie była wyraźnie lepsza od drugiej.
Poprawki
  • Usunięto błąd, na skutek którego karty Rębacz, Dagur Dwa Ostrza i Obrońca Heymaey czasami reagowały na utratę pancerza przez jednostki.
  • Usunięto błąd, na skutek którego nagrody na ekranie nagród za codzienne logowanie pojawiały się tylko wówczas, kiedy dostępne były nieodebrane nagrody.
  • Usunięto błąd, na skutek którego Wiedźmy w pewnych okolicznościach nie uwzględniały w swoich umiejętnościach wcześniej zagranej Wiedźmy.
  • Usunięto błąd, na skutek którego Wojownik an Craite zagrany z cmentarza zadawał 1 punkt obrażeń, a nie 3.
  • Usunięto błąd, na skutek którego Płotka nie była wzywana z talii, kiedy jej posiadacz zagrywał złotą kartę specjalną.
  • Poprawiono kolejność kart tworzonych na stosie zagrań – wpływa to na karty takie jak Gedyneith.
  • W razie użycia opłaty Wielkiego Inkwizytora Helveeda do stworzenia jednostki, opłata zostanie pobrana przed zadziałaniem jakiejkolwiek innej umiejętności, co oznacza, że Skryba Wybrańców doda później 1 monetę.
  • Starożytny Mglak ze statusem „fatum” nie będzie już wracać z cmentarza na ułamek sekundy przed wygnaniem się.
  • Liczne poprawki i ulepszenia opisów kart.
 
Wprowadzono zmiany elementów z pyłem meteorytowym w Księdze Nagród.

Jeszcze nie sprawdzałem co to dokładnie oznacza, ale obawiam się, że ograniczyliście możliwość zdobywania pyłu w Księdze Nagród by zmobilizować graczy do kupowania pyłu za realne pieniądze. Moim zdaniem obrana droga jest błędna, ale Excel pokaże kto miał rację :D

Nadmiarowe karty z kolekcji będą teraz niszczone od razu po wejściu do modułu tworzenia talii zamiast po użyciu przycisku „Zniszcz nadmiarowe karty”.

A to jest moim zdaniem zwykłe świństwo. Miałem odłożonych na później kilka zdublowanych złotych kart by w przyszłości gdy uzbiera się ich więcej przerobić je na premki za kupiony pył. Po ich skasowaniu sensu w kupowaniu pyłu kompletnie nie widzę skoro nie mogę posiadać nadprogramowych złotych kart.

Natomiast co do zmian w balansie to moim zdaniem na plus. Żadnych zbyt dużych nerfów czy buffów które mogłyby całkowicie zmienić postrzeganie kart (pomijam reworki bo to zupełnie inna kwestia).

Co do reworków to szkoda Klucznika. Nadal uważam, że najlepiej dla Gwinta by było gdyby scenariusze były osobną kategorią, a nie artefaktem. Skoro jednak upieracie się przy swoim Klucznik musiał zostać zmieniony więc tą decyzję rozumiem. Zmiana we Wstrząsie jak najbardziej zrozumiała choć ja bym podbił jej prowizję o 1 punkt bo obecnie jest to "autoinclude" w taliach NG.
 
żeby Żalnica stała się kartą "mniej ryzykowną" to chyba bardziej wskazane było by dodanie jej siły lub pancerza niż zmiana o 1 punkt prowizji, choć dobre i to

co do klucznika to jednak szkoda tej zmiany, ja wiem że był on lekko "abusowany" w KP ale w ten sposób na wartości tracą karty które ingerują w cmentarz czy np. Vivienne de Tabris
 
Czy poznamy powód dlaczego pomimo całego roku przebąkiwania (bo na jasne, oficjalne info w tak ważnej sprawie nie było co liczyć) że drzewka sezonowe prawdopodobnie przechodzą na następny rok, została podjęta inna decyzja? Dlaczego nie ma o niej wzmianki powyżej, dlaczego nie mówiliście o tym wcześniej? Dlaczego pomimo wcześniejszych wzmianek zmieniliście zdanie nie dając o tym wcześniej znać?
 
Czy poznamy powód dlaczego pomimo całego roku przebąkiwania […] że drzewka sezonowe prawdopodobnie przechodzą na następny rok, została podjęta inna decyzja?

Jeszcze tego nie widziałem, ale jeśli to prawda to istny cyrk biorąc pod uwagę, że wielokrotnie było powtarzane przez kilku pracowników CDPR wypowiadających się na temat Gwinta, że drzewka sezonowe będą co roku te same i nie trzeba śpieszyć się z ich robieniem. Szorowanie po dnie jak dla mnie. Takimi decyzjami tylko zniechęcacie mnie do dalszej gry w Gwinta.
 
pogratulować pomysłu automatycznego niszczenia kart. nawet na ostrej bani ciężko wpaść na taki pomysł "(y)"
Ale w czym jest problem? Przecież w Gwincie nie ma już pełnych zwrotów więc zawsze dostaniesz tyle samo. Tzn sam lubiłem zbierać te nadliczbowe karty, ale z tego nic i tak nie ma.
 
Ale w czym jest problem? Przecież w Gwincie nie ma już pełnych zwrotów więc zawsze dostaniesz tyle samo. Tzn sam lubiłem zbierać te nadliczbowe karty, ale z tego nic i tak nie ma.

Sęk w tym, że było. Ja z wypadających z beczek duplikatów robiłem wersje premium by nie wydawać fragmentów kart na tworzenie kart które i tak mam. Dzięki temu miałem chociaż jakąś przyjemność z otwierania beczek.
 

ghs

Forum veteran
Ale w czym jest problem? Przecież w Gwincie nie ma już pełnych zwrotów więc zawsze dostaniesz tyle samo. Tzn sam lubiłem zbierać te nadliczbowe karty, ale z tego nic i tak nie ma.
może w tym że raz na kwartał otwiera się kilkadziesiąt/kilkaset beczek przy okazji nowego dodatku i nadmiarowe karty transmutuje się na karty premium. jak ktoś zadaje takie pytanie to już jestem w stanie zrozumieć jak można było wpaść na taki pomysł. zerowe możliwości antycypacji, ta gra nie ma szans się wybić :)
 
Sęk w tym, że było. Ja z wypadających z beczek duplikatów robiłem wersje premium by nie wydawać fragmentów kart na tworzenie kart które i tak mam. Dzięki temu miałem chociaż jakąś przyjemność z otwierania beczek.

mi osobiście ta zmiana się podoba bo i tak zawsze wszystko na bieżąco mieliłem
a beczki też otwieram na bieżąco (prawie codziennie ileś tam kupie) bo poluje na karty premium co by je milić i zbierać pyłek na karty premium - taki fun:)
 
może w tym że raz na kwartał otwiera się kilkadziesiąt/kilkaset beczek przy okazji nowego dodatku i nadmiarowe karty transmutuje się na karty premium. jak ktoś zadaje takie pytanie to już jestem w stanie zrozumieć jak można było wpaść na taki pomysł. zerowe możliwości antycypacji :)

no ale umówmy się, że zodbywanie kart premium poprzez transmutacje nadmiarowych kart zwykłych to sztuka dla sztuki, bo akurat skrawki czy złoto to hojnie CDPR rozdaje
 

ghs

Forum veteran
Zmieniono wygląd ekranu wyboru ozdób i zwiększono możliwości personalizacji.

ofc opcja nawet nie przetestowana tylko wywalona do ludzi w stanie urągającym wszelkim zasadom devsztuki. oki, od dziś kończę z wsparciem finansowym tej gry, są pewne granice dobrego smaku
 
Balans na plus ale cała reszta.. dramat..
1. Drzewka, po jakiego wała w ogóle wydawałem na nie punkty skoro po prostu zniknęły stare drzewka? Mogłem wszystkie punkty pompować sobie w coś było w menu na stałe.. Brakło mi raptem z 10pkt żeby odblokować rewers i co? Jajco, wcięło go na amen.. strata czasu na to granie w ogóle.. powinniście mi oddać te punkty nagród za tamto drzewko i sobie te surowce zabrać z powrotem..
2. Automatyczne zmielenie kart bez żadnej zapowiedzi.. ani me ani be nagle cała kolekcja nadmiarowych goldów poszła w piz*u no brawo! Na prawdę aż tak nie mogliście z tym pyłem wytrzymać, że nie daliście nawet czasu, jakichś ustawowych 7 dni żeby sobie premki zrobić, może część graczy, w tym ja skusiłoby się i wydaliby parę realnych pieniędzy na pył, żeby powiększyć kolekcję i transmutować w premki?
Nie wiem, tymi drzewkami to mnie dobiliście totalnie, na pewno już w nie nie inwestuję.
Boję się o @Lexor teraz to chłopaka wykończyliście do reszty..
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Boję się o @Lexor teraz to chłopaka wykończyliście do reszty..
Tzn? o_O

Ja już od dawna dałem sobie "na wstrzymanie" bo z tej gry już nic dobrego nie będzie. Gram, bo sama gra mi sprawia przyjemność (uwielbiam gry strategiczno-taktyczne oraz klimaty fantasy), ale to co CDPR z nią robi, to... ech. Szkoda, wielka szkoda.

Jak pewnie można zauwazyć na samym forum też przestałem się udzielać tyle co kiedyś, bo uznałem ze to nie ma sensu - i tak nikt z CDPR na to co piszę nie reaguje, a co najwyżej ja dostaję upomnienia.

Chętnie bym umówił się na jakąś bezpośrednią i długą rozmowę z kimś z CDPR (tak "twarzą w twarz"), by może zrozumieć "drugą stronę" i "dojść do porozumienia". Mam już "swoje lata" na karku i dość dużo doświadczenia w branży, chętnie bym wysłuchał argumentacji tego co się dzieje. Jeśli będzie trzeba mogę podpisać NDA. Chcę aby CDPR wiedział, że jestem osobą odpowiedzialną i, co już wielokrotnie podkreślałem, zależy mi na grze i jej rozwoju. Niestety nie podoba mi się kierunek w jakim to wszystko dąży, bo odnoszę wrażenie, ze CDPR "krąży po omacku" i uderza niekoniecznie tam, gdzie trzeba.

Co do komentarza obecnej sytuacji to szkoda bym się rozpisywał, wystarczą cytaty z osób, które pisały przede mną:

Jeszcze nie sprawdzałem co to dokładnie oznacza, ale obawiam się, że ograniczyliście możliwość zdobywania pyłu w Księdze Nagród by zmobilizować graczy do kupowania pyłu za realne pieniądze. Moim zdaniem obrana droga jest błędna, ale Excel pokaże kto miał rację :D

Drzewka, po jakiego wała w ogóle wydawałem na nie punkty skoro po prostu zniknęły stare drzewka? Mogłem wszystkie punkty pompować sobie w coś było w menu na stałe.. Brakło mi raptem z 10pkt żeby odblokować rewers i co? Jajco, wcięło go na amen.. strata czasu na to granie w ogóle.. powinniście mi oddać te punkty nagród za tamto drzewko i sobie te surowce zabrać z powrotem..

Jeszcze tego nie widziałem, ale jeśli to prawda to istny cyrk biorąc pod uwagę, że wielokrotnie było powtarzane przez kilku pracowników CDPR wypowiadających się na temat Gwinta, że drzewka sezonowe będą co roku te same i nie trzeba śpieszyć się z ich robieniem. Szorowanie po dnie jak dla mnie. Takimi decyzjami tylko zniechęcacie mnie do dalszej gry w Gwinta.

Automatyczne zmielenie kart bez żadnej zapowiedzi.. ani me ani be nagle cała kolekcja nadmiarowych goldów poszła w piz*u no brawo! Na prawdę aż tak nie mogliście z tym pyłem wytrzymać, że nie daliście nawet czasu, jakichś ustawowych 7 dni żeby sobie premki zrobić, może część graczy, w tym ja skusiłoby się i wydaliby parę realnych pieniędzy na pył, żeby powiększyć kolekcję i transmutować w premki?

pogratulować pomysłu automatycznego niszczenia kart. nawet na ostrej bani ciężko wpaść na taki pomysł "(y)"

A to jest moim zdaniem zwykłe świństwo. Miałem odłożonych na później kilka zdublowanych złotych kart by w przyszłości gdy uzbiera się ich więcej przerobić je na premki za kupiony pył. Po ich skasowaniu sensu w kupowaniu pyłu kompletnie nie widzę skoro nie mogę posiadać nadprogramowych złotych kart.

Ech.
 
Świetnie, a mnie jak wchodzę w tworzenie talii to nie może nabić jakichś 20k skrawków i ileś tam set pyłu, znając życie pewnie wszystko straciłem? Z miesiąca na miesiąc jakieś durne niepotrzebne zmiany, a pyłu teraz już się nie zdobędzie bo w drzewku nie ma co za bardzo do zebrania, jakieś ochłapy. Porażka.
 
Eh, nieładnie z ich strony jeśli chodzi o drzewka. Po co to zmieniali? Akurat drzewka niedźwiedzia miałam odblokowane w 100% ale inne sezonowe nie wszystkie. Ba, nawet czasem świadomie dawałam se siana z robieniem tych drzewek z myślą ,,okej, przecież za rok je zrobię i zgarnę te bibeloty" a tu taki wał. Szkoda, na zrobienie drzewek trzeba trochę czasu, zwłaszcza jak ktoś musi najpierw uciułać punkty nagród. Ja niestety nie zawsze mam czas na grę, bo wiadomo, praca i inne sprawy, Gwint nie jest dla mnie najważniejszy na świecie ale jestem fanką Wiedźmina i uwielbiam tę karciankę. Najbardziej mi szkoda punktów nagród wydanych na drzewka, których nie ukończyłam. I co teraz?
Mogliście zostawić ten przycisk do mielenia kart, komu to przeszkadzało?
CDPR ,,broni" się tym, że stosunkowo łatwo zdobywa się skrawki i złoto, tak więc pół biedy, przeżyję. O niezdobyte bibeloty też nie zamierzam się pruć, to tylko kosmetyka, która de facto nie jest mi tak naprawdę potrzebna, ale mimo wszystko lekki niesmak dalej czuć. Mogli chociaż wcześniej zapowiedzieć te zmiany...
Miałam nadzieję że wróci tryb sezonowy sprzed roku, był fajny, podobał mi się, dawał mnóstwo frajdy. Ten obecny jest słaby, dyskwalifikuje całkowicie niektóre karty, sama nie wiem, jakoś mi nie leży.
Nerf dzika i dębu okej, ale to tyle.
Zawiodłam się trochę.
 
No fajnie. Fajnie. Ok. Dalej sb bede gral no bo czm nie. Ale juz NIGDY gwint nie zobaczy ode mnie pieniedzy czy jakiegokolwiek wspomagania. Zero uprzedzen o przenoszeniu na konsole z dupy nagle nowe drzewko sezonowe... Juz mogli dac dwa. Jedno do nadrobienia. Drugie dla tych co juz odblokowali. Nie zamierzam dac ani jednego grosza wiecej.
 
W tamtym roku zacząłem grę w gwinta na początku nie zrobiłem rewersu niedźwiedzia z myślą że zrobie go w tym i co? a no pozostało rozczarowanie, jak rozumiem za miesiąc albo 2 zostanie wypuszczona paka niedźwiedzia za PLN z rewersem i ramkami których teraz nie można zdobyć.
 
Top Bottom