Aktualizacja 5.2 już dostępna!

+
@Gomola: Ja, mimo tego, że ostatnio coraz mniej gram w Gwinta ze wględu na panującą wokół niego sytuację, to jednak nie chciałbym żeby padł kompletnie, więc moje pierwsze myśli sa takie same jak Twoje, ale gościa nie znam, dlatego pytam "kto to" i "skąd ma takie dane".
 
O tym, że mają plany zrobić coś osadzonego w wiedźmińskim świecie to ja wiem.
Chodziło mi bardziej o źródło informacji o podziale "dostępnej siły roboczej" na takie, a nie inne zespoły.
 
Przecież to są oficjalne informacje płynące z CDPR. Pisał o tym choćby PAP trzy dni temu. Wystarczy "wygooglać". Nie będę cytował całości, ale info o trzech zespołach jest oparte o tą informację:

"Po debiucie "Cyberpunka", największy zespół produkcyjny CD Projektu ma pracować właśnie nad wersją gry dla wielu graczy (multiplayer), a drugi co do wielkości ma zajmować się tworzeniem dodatków do podstawowej wersji gry. Najmniejszy zespół rozpocznie prace nad kolejną dużą grą typu single player."

Tyle tylko, że to nie oznacza, że w CDPR będą tylko te trzy zespoły, a jedynie, że trzy zespoły będą zajmowały się trzema różnymi projektami AAA.
 
Top Bottom