Aktualizacja 6.1 jest już dostępna!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 6.1 jest już dostępna do pobrania na PC, iOS i Androidzie!

Aktualizacja wprowadza 6 nowych umiejętności dowódców, nowe słowo kluczowe: Inicjatywa i sporo zmian w balansie! Ponadto, do GWINTA trafił zupełnie nowy system postępów, Podróż!

Szczegóły dotyczące Podróży znajdziecie tutaj.

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.
 
W kwestii mielenia kart nic się nie zmieniło, otrzymałem drugi egzemplarz Artisa który chciałem transmutować na ver premium a mimo to gra go zmieliła.
 

Lexor

Forum veteran
W kwestii mielenia kart nic się nie zmieniło, otrzymałem drugi egzemplarz Artisa który chciałem transmutować na ver premium a mimo to gra go zmieliła.
Po czym stwierdzasz, że gra go zmieliła? Może miałeś już wersję premium albo właczyłeś jakiś filtr pokazywania kart?
Sprawdzałeś ilość tej karty z poziomu konstruowania talii czy ogólnego? Z poziomu talii zawsze będzie pokazywało max 1.
Jeszcze nie uruchamiałem gry po zmianach, więc pytam z ciekawości, nie podważam Twojej uwagi.
 
Po wejściu do poziomu ogólnego dostałem info o zmieleniu karty legendarnej, Artis był jedynym złotym dublem w kolekcji, zostawiłem go w ramach eksperymentu. Kartę zmieliło dlatego stwiedziłem że w tej kwestii nic się nie zmieniło, filtry wyłączone, z poziomu ogólnego jak i budowania talii został 1 egzemplarz tej karty.
 

Lexor

Forum veteran
@SirKamilPL: No niestety, teraz to mogę potwierdzić. Mi też zmieliło wszystkie karty pozostawione na transmutację.

Jestem gorzej niż wkur..... Jak zwykle ze strony CDPR jedynie "obiecanki cacanki".
 
Mam pytanie, czy po odblokowaniu ścieżki Premium nagrody, które się wygra, zostają do końca, czy tylko na czas trwania dodatku. Pozdrawiam
 
Pytanie do ludzi grających na androdzie. Przy tworzeniu talii z nowymi umiejętnościami liderów też wyskakuje wam błąd sieci ?
 
A to ciekawe, u mnie wszystko dobrze zrobiło, nie usunęło kart zachowanych do transmutacji.
 

Lexor

Forum veteran
@Przyjacie: Ile razy wchodziłeś do edytora talii? Miałem prawie 4000 kart do zmielenia (w tym sporo zostawionych właśnie do transmutacji) i dziś po pierwszym wejściu widziałem jeszcze jakieś zostawione "duplikaty" (system mieli 3000 kart za jednym podejściem), więc wydawało mi się że "wszystko jest w porządku". Jednak za drugim wejściem zmieliło mi już "wszystko do końca".

Nie mam pojecia jak oni mi to zrekompensują, ale już napisałem do wsparcia. Nie rozumiem czemu mam zostać w ten sposób poszkodowany, bo ktoś nie potrafił tego porządnie zaprogramować.
 
Last edited by a moderator:
wtf.png


Co to jest?!
Post automatically merged:

@Przyjacie:
Nie mam pojecia jak oni mi to zrekomensują, ale już napisałem do wsparcia. Nie rozumiem czemu mam zostać w ten sposób poszkodowany, bo ktoś nie potrafił tego porządnie zaprogramować.
A wystarczyło zostawić sprawdzony i działający przycisk, żeby każdy sobie mielił co chciał i kiedy chciał...
 
Last edited by a moderator:
Dobra, jednak jest spoko Uff
"
Paweł Burza Obecnie jest tak ja poniżej (zaznaczam że 9 i 10 zostają bez zmian, jest to błąd lokalizacji)
6 - +1RP to Daily quests
7 - +1RP to Daily quests
8- Chance for RP in GG rewards
9 - When completing daily quests, in addition to getting the normally set reward for the quest, you will also be granted an extra 15 meteorite powder
10 - Guaranteed premium card in keg "
 
U mnie system mielenia działa jak należy. Nadmiarowe spaliło ,a te które są w kolejce do transmutacji zostawił. Specjalnie wchodziłem po kilka razy do modułu tworzenia talii i jest ok.
 

Lexor

Forum veteran
@Rosomak82: Dla przykładu wciąż nie mam ani jednej Dywizji Magne w wersji premium.
Jeszcze wczoraj zwykłej wersji miałem sporą ilość, dziś system pozostawił mi zaledwie 2, resztę zmielił. Powinien pozostawić mi 4.

Widok z głównego poziomu edytora talii (nie z podglądu talii NG):

 
@Rosomak82: Dla przykładu wciąż nie mam ani jednej Dywizji Magne w wersji premium.
Jeszcze wczoraj zwykłej wersji miałem sporą ilość, dziś system pozostawił mi zaledwie 2, resztę zmielił. Powinien pozostawić mi 4.

Widok z głównego poziomu edytora talii (nie z podglądu talii NG):

Tymczasem u mnie jak widać na załączonym screenie w przypadku havekara ,którego mam 1 animowaną sztukę pozostawił mi 3 do transmutacji więc chyba jest tak jak być powinno.
W przypadku kart gdzie mam 2x animki zostawił mi 2 w wersji zwykłej.
Bez tytułu2.png
 

Lexor

Forum veteran
Tymczasem u mnie jak widać na załączonym screenie w przypadku havekara ,którego mam 1 animowaną sztukę pozostawił mi 3 do transmutacji więc chyba jest tak jak być powinno.
W przypadku kart gdzie mam 2x animki zostawił mi 2 w wersji zwykłej.
Kurcze, "szczęściarz" z Ciebie. I nie mówię tego ze złośliwością, ale szczerze.

Nie wiem jak to u mnie rozwiążą, ale im tego nie podaruję tak łatwo. Za dużo czasu mnie ta kolekcja kart kosztowała. :(
 
Kurcze, "szczęściarz" z Ciebie. I nie mówię tego ze złośliwością, ale szczerze.

Nie wiem jak to u mnie rozwiążą, ale im tego nie podaruję tak łatwo. Za dużo czasu mnie ta kolekcja kart kosztowała. :(
No cóż ja na twoim miejscu też bym się wściekł. Coś muszą wykombinować bo zapewne nie jesteś jedynym któremu się przydarzyło coś takiego a Gwintowa społeczność jest dość bezpośrednia. W sumie to cholera wie czy któregoś dnia wejdę do kolekcji i mi spali pół dorobku gwintowej kariery aczkolwiek nie jestem typem gracza który zbiera całą kolekcje zarówno zwykłych jak i animowanych kart. Nie zmienia to jednak faktu ,że wielu graczom na tym zależy ,a system nie działając poprawnie każdemu z nich zagraża.
 

Lexor

Forum veteran
Ja nie mam teraz ANI jednej złotej karty zwykłej w liczbie 2, oraz ANI jednej brązowej karty zwykłej w liczbie 3 lub 4.

Jeszcze nigdy tak mi nie odeszła ochota do grania jak teraz, a przecież jestem (mimo tego co wyczyniają twórcy) wciąż w miarę aktywnym graczem, na forum zawsze staram się pomagać innym jak mogę i służyć im posiadaną wiedzą. Coś mnie po prostu trafia jak teraz patrzę na to co mnie spotkało.
 
Witam wszystkich

Dołącze się do pytania kolegi wyżej , podczas próby zapisania talii z nowymi umiejętnościami frakcji otrzymuje komunikat abym sprawdził swoje połączenie internetowe i cofa do menu talii bez zapisania zmian . Połączenie jest okej ( mogę grać online) tak jak i reszta gry po aktualizacji. Czy ktoś ma podobnie? Wiadomo jak to naprawić ?

Pozdrawiam
 
Fajny ten Gwint, taki niezbugowany... :coolstory:

Ale żeby nie było - owszem, te wszystkie dodane & pod kątem gameplay'u nikomu niepotrzebne pierdoły wizualne: na mega, mega wielki plus. :howdy: Geralcik w maseczce koronawirusowej / bandanie? Miiiiooodzio!!! :beer:

Szkoda tylko, taki szczegół-szczególik, że "w grę grać" się nie da.
Na 12 prób rozgrywki w 8 nie miałem ekranu mulliganu. No ale po co komu karty? Nowy model Gernichory widać był ważniejszy - fajny taki, mięsisty jest teraz. No i ten Gerwald wskakujący & wywijający młyńca mieczem! Normalnie przyjemniejszych poddań gry chyba jeszcze nie miałem.
A jak już się wreszcie udało przebrnąć przez ekran wyboru kart (jest jakiś acziwment za to? Nie? Powinien być...), to faktycznie widać, że Studio poprawiło efekty wizualne. No demyt! Super ficzer z tymi nieznikającymi z planszy krwawieniami (nawet jak już jednostka spadnie na cmentarz, to pole bitwy dalej za nią posoką tryska! Cóż za klimat! Aż czuć w powietrzu tę hemoglobinę). Bardzo mi się też spodobała ta funkcjonalność z niewyświetlaniem Księgi Nagród. Genialny ruch. Po co rozpraszać Gracza? Nie daj Boże, mógłby nie ogarnąć tej wprowadzonej Podróży + Księgi Nagród na raz. To i po co go stresować? Jeszcze się ktoś zamknie w sobie i nie sypnie groszem wiedźmakowi?

Po powrocie do gry widzę, że Gwint ma się dobrze. Ba! Wręcz coraz lepiej. Jasno obrany kierunek - dwa kroki w przód, jeden zawsze w tył - trzymany jest sztywno & żadnych cofnięć widać nie będzie! Dobrze. Konsekwencja to podstawa.

Poczekam zatem do hot fix'a / pacza do pacza, wówczas może uda się nieco ocenić sam balans w grze.
Chociaż przeglądając listę zmian jasno widać, że Gwincik w dalszym kierunku uproszczeń idzie. Ma być prosto & ładnie. Ładnie przede wszystkim. W końcu tym mobilne karcianki stoją.
 
Top Bottom