Aktualizacja 6.2 już dostępna!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 6.2 jest już dostępna do pobrania na PC, iOS i Androidzie! Od teraz mecze na Arenie będą się liczyć do postępów w ramach Podróży! Dodatkowo wprowadziliśmy zmiany w balansie oraz poprawki błędów.




Pełna lista zmian:




Zmiany
  • Usunięto błąd powodujący wyświetlanie nieprawidłowych wartości skrawków i pyłu w wyskakującym okienku automatycznego niszczenia kart.
  • Płynniejsze animacje początkowego dobierania kart do ręki.
  • Poprawiono efekty dźwiękowe dowódców. Usunięto błędy powodujące zbyt częste odtwarzanie pochrząkiwań dowódców na urządzeniach mobilnych.
  • Poziom graczy nie będzie już wyświetlany na ekranach prezentacji przeciwników i wyniku meczu.
Nowe elementy gry
  • Zmiana sposobu instalacji gry na urządzeniach z Androidem. Dane do wstępnego pobrania z Google Play to 150 MB, reszta jest doczytywana w grze. Każda kolejna aktualizacja będzie od tej pory znacznie mniejsza.
  • Korony zdobyte na Arenie będą teraz zaliczane do postępów w trybie Podróży lub dziennych postępów poza nim.
  • Dodano nowe kontrakty z umiejętnościami dowódców z Roku Szczurołaka.
  • Poprawiono grafikę i efekty dźwiękowe przy nadawaniu i usuwaniu statusów.
  • Do trybu Treningu wprowadziliśmy 5 przeciwników sterowanych przez SI (po jednym na każdą frakcję z wyjątkiem Syndykatu). Zachowanie tych przeciwników zostało poprawione. Przeciwnik w trybie Treningu będzie wybierany losowo.





Neutralne
  • Geralt: Igni: umiejętność zmieniono na „Rozmieszczenie: Zniszcz najsilniejsze jednostki w rzędzie przeciwnika, jeśli całkowita siła tego rzędu wynosi 35 lub więcej. Inicjatywa: Zamiast tego zniszcz najsilniejsze jednostki w rzędzie przeciwnika, jeśli całkowita siła tego rzędu wynosi 20 lub więcej”.





Potwory
  • Niepohamowany Głód: premię do werbunku zmieniono z 13 na 14.





Skellige
  • Blask Chwały: premię do werbunku zmieniono z 15 na 16.
  • Cerys an Craite: koszt werbunku zmieniono z 10 na 11.





Królestwa Północy
  • Insurekcja: liczbę ładunków zmieniono z 4 na 3.





Scoia'tael
  • Mahakamska Kuźnia: premię do werbunku zmieniono z 15 na 16.
  • Saesenthessis: koszt werbunku zmieniono z 10 na 9.





Nilfgaard
  • Hochsztapler: premię do werbunku zmieniono z 13 na 14.
  • Isbel z Hagge: umiejętność zmieniono na „Rozkaz (daleki zasięg): Jeśli ręka twojego przeciwnika nie jest pełna, podejrzyj wierzchnią kartę z obu talii. Zatrzymaj jedną z nich, a drugą oddaj swojemu przeciwnikowi”.





Syndykat
  • Tajny Skład: liczbę monet zmieniono z 3 na 2. Wymagania dotyczące kapitału są teraz zmniejszane o 2, nie o 3.
  • Madam Luiza: umiejętność zmieniono na „Zastraszenie. Rozkaz: Koszt twojego następnego haraczu w tej rundzie wynosi 0”.
  • Zmutowane psy: koszt werbunku zmieniono z 4 na 5, siłę zmieniono z 3 na 4.
Poprawki
  • Jednostki umierające na skutek krwawienia będą teraz wywoływać prawidłową reakcję Rębaczy w przeciwnym rzędzie.
 
Last edited:
Pełno błędów, użycie cerys do przyzwania tarczowniczek przyznało tylko jedną, druga pojawiła się po 2 rundach. Mega długi czas czekania na dobranie kart po rundzie, niewidzialne karty. Jak poprawicie to będzie fajnie.
 

MaRIB1

Forum veteran
Trening w końcu rozbudowany =]. Jeszcze zasady gry i na bieżąco aktualizowane przy każdej zmianie w grze, bo niestety w Gwincie często zasady są zmieniane i pogubić się można z czasem.

Poprawiono efekty dźwiękowe dowódców. Usunięto błędy powodujące zbyt częste odtwarzanie pochrząkiwań dowódców na urządzeniach mobilnych.

Na PC też jest problem z księżniczką addą, strasznie chrząka.


Korony w podróży nie dało rady naprawić ? :/
 
Asymilacja teraz działa niepoprawnie. Jak zagrywam obojętnie jaką kartę, każda z umiejętnością asymilacji się buffuje..
 
kontrakt w grze hochsztapler jest przez samo h "hohsztapler" ...
w tworzeniu talii jak się najedzie na ikony w filtrze koszt tworzenia to pokazuje stare wartości pyłu ...
awatary i ramki nadal czasami przesunięte poza ekran ...
przy rozpoczynaniu rozgrywki na ekranie losowania monetą miałem innego dowódcę niż wybrałem ...
w zakładce podróż wartość bonusu koron wynosi dokładnie 4294967294
dobieranie kart zawiesza się po pierwszej dobranej karcie
 
Last edited:
Technicznie chyba najgorzej przygotowana aktualizacja ever.
Status tarcza nie znika po zadaniu uszkodzeń. Status wytrzymalosc nie znika po przejsciu do nast rundy. Statusy widnieja, ale okazuje sie ze jednak zniknely w mechanice - szkoda ze nie wiedzialem bo nie uderzalem juz w postac z tarza sadzac ze nie zniknie nigdy. Asymilacja działa źle. Mega dlugo wiesza sie przy dobieraniu kart...
Trochę wstyd...
 
Tajny skład nerf spoko.
zmutowane psy znerfione koszt werbunku na 5,
w Nilfgardzie truciciel nadal koszt werbunku jest za 4. Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić tą sprawiedliwość?
Nie wspominając o Luizie, którą co prawda nie grałem, ale był to mocny finisher
 
Tajny skład nerf spoko.
zmutowane psy znerfione koszt werbunku na 5,
w Nilfgardzie truciciel nadal koszt werbunku jest za 4. Ktoś mi jest w stanie wyjaśnić tą sprawiedliwość?
Nie wspominając o Luizie, którą co prawda nie grałem, ale był to mocny finisher
Nie zapominaj, że Syndykat ma trucizny z kart specjalnych za 4, gdyby nerf się nie odbył Syndykat nadal mógł jechać na 4 kartach z truciznami. :)
 
Nie zapominaj, że Syndykat ma trucizny z kart specjalnych za 4, gdyby nerf się nie odbył Syndykat nadal mógł jechać na 4 kartach z truciznami. :)
A Nilfgard co niby robił cały czas jak nie truje?
Jak nie zatrute krowy, to wiecznie obecny scenariusz z trucicielami, i kolejnym dwojgiem w tali oraz maaralem jak i podczaszym van morhelenów + asymilacja. Przed tym wręcz nie da się obronić. Syndykat ma skromnie pod tym względem.
 
Naprawdę Nilfgaard z 2x scenariuszem został? Tak trudno było ograniczyć Assire tylko do jednostek? Przecież po to był rework klucznika, żeby nie można było zagrać powtórnie scenariusza. To jest niesprawiedliwe w stosunku do innych frakcji, znowu dostaje ulgi w balansie, ktoś z ekipy chyba jest cesarskim agentem :p
 
A Nilfgard co niby robił cały czas jak nie truje?
Jak nie zatrute krowy, to wiecznie obecny scenariusz z trucicielami, i kolejnym dwojgiem w tali oraz maaralem jak i podczaszym van morhelenów + asymilacja. Przed tym wręcz nie da się obronić. Syndykat ma skromnie pod tym względem.
Odpowiadałem na Twoje pytanie związane ze zmutowanymi psami, którym została podniesiona prowizja.

Nie bronię tutaj Nilffgardu, bo dla mnie był również lekko przesadzony, ale jakoś dawałem sobie z nim radę. Jak dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Zdarzało się kilka razy dostać w pupę, ale też i ją złoić przeciwnikowi.

Jedynymi bugiem w truciźnie z krowy jest to, że można użyć ją w rzędzie gdzie jest obrońca i to w dodatku między dowolnymi jednostkami - jaki w tym znaczeniu ma status obrońcy?
 
fajny ten nowy gwint gość rzuca matte i dobiera sobie karte a ja nic nie dostaje żadnej karty podro .... + zagrywam karty i się nie pojawiają poco te aktualizacje jak one tylko prują rozgrywkę szkoda gadać
 
Last edited:
Wątpię, tak samo jak w to, że KP będzie kiedyś great again, bo ciągle dostaje tylko nerfy.
Ja tam wbiłem Pro Manewrem Okrążającym i dawał radę, więc da się złożyć coś dobrego innego niż Insurekcja i Oblężenie z Mobilizacją. Z umiejętnościami z ładunkami i zapałem powinni coś zrobić, bo rzeczywiście odstają od reszty.
 
Niesamowite. Pod jakimi kamieniami wy żyjecie, że narzekacie na "przegięty" podwójny Bal oraz słabość Królestw Północy. Polecam zajrzeć do snapshotów Team Leviathan oraz Elder Blood. Podwójny Bal jest ledwie w Tier 3, a Północ ma jedną z dwóch najlepszych talii, a po nerfie Składu byłaby najlepszą, dlatego dostała nefra o jeden punkt, bo za parę dni wszyscy byście narzekali, że Insurekcja jest przegięta.

Edit W razie jakiś wątów. To w poprzednim sezonie wbiłem Pro grając Addą, TĄ ADDĄ, tą co zadaje 8 punktów obrażeń, tą którą nazywają Baddą. A jak widziałem, że mój następny przeciwnik gra Jankiem (Taktyczna Decyzja), to już się cieszyłem, bo wygraną miałem praktycznie w kieszeni :D
 
Top Bottom