Aktualizacja 6.2 już dostępna!

+
Ehh czekałem do końca z nadzieją, że będą jeszcze jakieś niespodzianki względem streama i nic nie pisałem ale niestety nic z tych rzeczy. Delikatnie mówiąc bardzo skromne zmiany w kartach, zdecydowanie poniżej średniej. Po mału kończy mi się cierpliwość do takiego tempa łatania gry gdzie od wielu miesięcy Redom przypomina się o takich kartach jak Ciri Nova, Wściekły Ifrit czy Jaskier przechwałki.
Co gorsza pod względem technicznym jak narazie wygląda to katastrofalnie. Ja już wyżej wspomniano Asymilacja się bufuje bez powodu, karty które przywołują swoje kopie z niewiadomych powodów potrafią nie zadziałać... Nie o takiego Gwinta walczyłem:sad:
 
Chciałbym dostać odpowiedz jak doszło do tak poważnego bugu jakim jest asymilacja obecnie. Każda dowolnie zagrana karta z ręki prokuje asymilację. Dlaczego to dalej egzystuję?
 
fajny ten nowy gwint gość rzuca matte i dobiera sobie karte a ja nic nie dostaje żadnej karty podro
same niestety plus drugi huf mahakamski przylatujący znikąd po 2 minutach od zagrania plus asymilacja odpalająca się w randomowych momentach, a to dwie gry były na razie
najbardziej zbugowany dodatek od dawna
 
Nie wiem czy da się bardzo merytorycznie, bez emocji, napisać o tym czymś, o tym "patch'u".
Patrząc na całość, czyli założenia balansowe + samo wykonanie:

TO JEST KUPA UPDATE.
Poziom wykonania tej aktualizacji jest równie żenujący, jak wczorajszy stream dev'ów.


Ilość błędów wprowadzonych do gry jest przytłaczająca: braki w opisach kart / umiejętności bohaterów (tekst nagle poznikał), jakieś dziwne podświetlenia (gra jest nagle jakby cała jaśniejsza?), niedziałający wybór bohatera do pojedynku (gra i tak zmienia go na default'owego), znikające karty na stole, błędy w mechanikach kart, problemy z dźwiękiem (muzyka się zacina lub nie wyłącza po wyjściu z apki - w przypadku gry na telefonie)...

Nawet jak na średnią produkcję mobilną, którą Gwint jest już od pewnego czasu, to jest to wyjątkowe partactwo.
Ktoś to w ogóle testuje przed wypuszczeniem live?

"Wrzućmy bubel, poczekajmy na co pokrzyczą, i za 2-3 patch'e ewentualne to naprawimy - część, bo do reszty się przyzwyczają"

Na koniec: jakby ktoś chciał na szybko podciągnąć sobie winratio to polecam aktualną wersję NG Asymilacji. Wszystkie karty z tym tagiem buffują się niezależnie od tego, co wrzucicie na stół :coolstory:
(powyższe o asymilacji na szczęście można już wykreślić)
 
Last edited:
A trucizna i Nilfgaard oczywiście nieruszone. Czy kiedykolwiek przestaniecie go faworyzować?
Akurat mnogość trucizny pasuje do tej frakcji najbardziej, ale jej działanie może jest za bardzo przesadzone. Jak pisał @Gomola i trucizna mogła by osłabiać o pół wartości o siły jednostki, niż teraz zabijała wielkoluda z 13 siły tak samo jak brązową jednostkę z 2 siły :p
 
Ilość bugów... jest zastraszająca szkoda czasu nawet je wypisywać. Niestety CDPR dalej podchodzi do Gwinta jak do niechcianego dziecka. Szkoda. Najgorsze jest to że dzieje się tak za każdym razem. Czy przy Gwincie pracują studenci ?
 
Last edited:
Screenshot_20200505-151123_Gwent.jpg


Dlaczego oni wszystko muszą spieprzyć. Wcześniej gra normalnie się aktualizowała zmienili coś i oczywiście nie działa. 5.5 GB wolnego miejsca więc to nie przez telefon. Pewnie zanim to naprawią (o ile to naprawią) 34 złote wydane na podróż wyrzucone w błoto. Rzygać mi się chce tą grą.
 
Nie wiem dlaczego, ale dotychczas żyłem w przeświadczeniu, że społeczność Gwinta jest bardziej dojrzała, także emocjonalnie. Oszukiwałem się. Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego, że pracownicy Redów siedzą po domach i mogą nie mieć takich możliwości technicznych, czy komunikacyjnych, jak w normalnej sytuacji.
 
Nie wiem dlaczego, ale dotychczas żyłem w przeświadczeniu, że społeczność Gwinta jest bardziej dojrzała, także emocjonalnie. Oszukiwałem się. Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego, że pracownicy Redów siedzą po domach i mogą nie mieć takich możliwości technicznych, czy komunikacyjnych, jak w normalnej sytuacji.

Ja też myślałem, że 16+ dotyczy wieku anie IQ :)
 
Nie wiem dlaczego, ale dotychczas żyłem w przeświadczeniu, że społeczność Gwinta jest bardziej dojrzała, także emocjonalnie. Oszukiwałem się. Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego, że pracownicy Redów siedzą po domach i mogą nie mieć takich możliwości technicznych, czy komunikacyjnych, jak w normalnej sytuacji.
Zanim nastały czasy pandemii każdy pacz przynosił więcej lub mniej bugów. Niech mnie ktoś poprawi jeżeli piszę głupotę ale nie pamiętam ani jednego pacza bez żadnego buga. Po drugie ten pacz od strony technicznej wniósł bardzo mało a zepsuł bardzo dużo... W każdej grze spotykam buga. CDPR to nie jest indie company z 5 pracownikami tylko międzynarodowa korporacja wyceniana na ponad 34 mld złotych! Takie błędy w takich ilościach nie powinny się przytrafiać za KAŻDYM razem.
 
Czy jesteście w stanie wydać jakąkolwiek aktualizację która na wejsciu nie będzie zawierała pakietu błędów? Naprawde nie ma choćby 2 ogarnietych testerów którzy przed aktualizacją byli by w stanie zweryfikowac najprosztsze rzeczy i mechaniki gry? Jak nie to poproście graczy, zrobią to za Was za darmo.
Na chwile obecną pakiet błedów jest 3 razy wiekszy niż pakiet zmian których chcieliscie wprowadzić. Najgorsze jest to, że chyba nikt nie jest zaskoczony tą sytuacją bo zdążyliscie wszystkich przyzwyczaic do aktualizacji które rozwalają gre.
 
Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takiego niechlujstwa przy wydaniu patcha, który de facto jest ciut bardziej rozbudowanym hotfixem mającym się pojawić w połowie zeszłego sezonu. W tamtym miesiącu też mieliśmy pandemie, dużo więcej nowych rzeczy i nie było tylu bugów. Zwykle stoję po stronie Redów ale miarka zaczyna się przebierać. :(
Stream też jakby zrobiony od niechcenia, to nie przystoi takiej firmie !
 
Nie wiem dlaczego, ale dotychczas żyłem w przeświadczeniu, że społeczność Gwinta jest bardziej dojrzała, także emocjonalnie. Oszukiwałem się. Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego, że pracownicy Redów siedzą po domach i mogą nie mieć takich możliwości technicznych, czy komunikacyjnych, jak w normalnej sytuacji.

Uwaga, nadciąga brutalna rzeczywistość. Pracownicy Redów świadczą pracę na rzecz CDPR, które to na rynek wpuściło produkt o nazwie Gwint: Wiedźmińska Gra Parciana. I ten produkt jest właśnie (boleśnie) weryfikowany / aktualizacja tego produktu jest weryfikowana przez jego użytkowników. Utyskiwanie nad ciężkim życiem pracowników, że teraz praca z domku, że nie te możliwości techniczne... a czy ktoś ich zmuszał do wypuszczenia takiego badziewia? Przystawił pistolet do skroni? To jest ich praca, za którą biorą pieniądze. Robią coś, na czym chcą dalej zarabiać (mniej lub bardziej udolnie prowadząc model F2P w tej grze). Organizacja i wydolność pracy zdalnej to zmartwienie ich Pracodawcy. Nie Nasze. Skoro nie są zdolni wydać niezbugowanego patcha pracując z domów, to niech w ogóle się za to nie zabierają. Albo niech to trwa 5x dłużej. Nas Klientów (a z racji specyfiki branży: Nas Graczy) to w ogóle nie powinno interesować. Wypuścili gniota. Tu nie ma żadnego usprawiedliwienia.
 
Wskaźnik po zagraniu Natalis+smoła. Mam wrażenie, że w tym "patchu" są wszystkie bugi z przeszłości. Bo każdy już kiedyś występował. Może ktoś pracował na wczesnej becie ^^

Bez tytułu.gif
 
Czy jesteście w stanie wydać jakąkolwiek aktualizację która na wejsciu nie będzie zawierała pakietu błędów? Naprawde nie ma choćby 2 ogarnietych testerów którzy przed aktualizacją byli by w stanie zweryfikowac najprosztsze rzeczy i mechaniki gry? Jak nie to poproście graczy, zrobią to za Was za darmo.
Na chwile obecną pakiet błedów jest 3 razy wiekszy niż pakiet zmian których chcieliscie wprowadzić. Najgorsze jest to, że chyba nikt nie jest zaskoczony tą sytuacją bo zdążyliscie wszystkich przyzwyczaic do aktualizacji które rozwalają gre.
Dodam jeszcze o poprawne opisy kart =]

Tak jak pisałem wcześniej jestem ciekawe reakcji społeczności w grze sieciowej CP2033 po takich aktualizacja z błędami.

Teraz nie wiem czy wchodzić nabijać przygodę, a może coś się zawiesi ? skasuje ? Czy darować sobie jeden dzień, ale znając życie poprawki wejdą za miesiąc 0_o. Do wieczora poczekam z gwintem może coś poprawią. :shrug:
 
Last edited:
Masakra, masakra i jeszcze raz masakra. Trzeba było zostawić poprzednią wersję. Co to ma być? całą radość zabrali. Mam nadzieję redzi, że za tego patcha będą jakieś spore gifty dla graczy
 
Top Bottom