Aktualizacja 6.2 już dostępna!

+
I jeszcze kolejny bug na sezonówce: Spragnione Damy po przeciwnych stronach = zapętlenie wzmocnień i witalności aż do zawieszenia gry :/
W rankingowe nawet nie próbuję grać...
Problem podobny był na początku HC tylko inna karta :D

Edit: cahir chyba


Edit: te niesczesane filtry na filmiku. Rok zajęło cdpr zdjęcie chociaż mówili, że nie zmienią ich tak samo polówki bitew bojowych. Teraz fajnie wszystko wygląda bez tych filtrów zakłamanych =]
 

ghs

Forum veteran
dramat... jeszcze nikt nigdy nie zepsuł tak wiele robiąc tak niewiele. chyba już pora przestać się łudzić, że ta ekipa jest w stanie ogarnąć ten temat.
 
U mnie dość dziwnie. Nie mam opcji gry sezonowej. W grze rankingowej zagrałem 12 meczy potworami i właściwie błędów nie zauważyłem
 
QA chyba sie nie wykazalo. Tylu baboli jeszcze nie bylo. Przy stosunkowo niewielkiej liczbie zmian, to troche razi. Wstyd!
 
Podobno grafika została pogorszona, to prawda? Nie mam jak tego sprawdzić, bo siedzę w robocie.

https://www.reddit.com/r/gwent/comments/gds2tf https://www.reddit.com/r/gwent/comments/gdztxj
Na tym reddicie mają zapłon od jakiegoś już czasu co patch zmiana w jakości kart na ręku całego ekranu itd. Raz te kropki są przesadzone wtedy ludziepiali, że jakość akrt spadła. Następnym razem w ogóle znikły i od nie wiem, dwóch miesięcy albo od premiery androida wróciły znowu wykropeczkowane, ale znośniej jak na konsolach =]

Najgorsze jeszcze jest to, że Gwint strasznie uruchamia prace wiatraka na karcie graficznej. Wcześniej tak nie było, niektórzy często o tym pisali na forach, a teraz ja tak mam. Nawet jak jest w tle jest ekran główny.
Post automatically merged:

Ciekawe @Lexor

https://www.reddit.com/r/gwent/comments/ge3ls9
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
"Hurra, zrozumiałem!" ;)

A na serio: żadne postępowanie CDPR mnie już nie zadziwi. Gwint, przez tych co jeszcze w wierzą w jego rozwój i kupują jakieś ich bzdurne rzeczy za "prawdziwe pieniądze", powinien być traktowany jako "impulsowa bezzwrotna zachcianka". Na pewno obecnie zdecydowanie odradzam granie w Gwinta osobom, które lubią się zżyć z grą na dłużej, bo to może paść w każdej chwili. Ostatnie "aktualizacje" ewidentnie to pokazywały, a obecny "efekt koronowirusa" jeszcze bardziej to uwypukla.

I żadne chwalenie się "efektem komórkowym" na systemach iOS i Android tego nie zmieni, bo to jest chwilowe - graczy trzeba przyciągnąć ORAZ umieć zatrzymać - na to drugie obecnie nic nie wskazuje.

Choć tu szczerze muszę napisać, że zaszła u mnie zmiana w pewnym postrzeganiu. Na pewno zarówno @Burza46 jak i @Alicja. wciąż nie zasługują na pochwały, ale z czasem muszę przyznać, że gdybym został taką jak oni twarzą projektu, który "wygląda jak wygląda" to stwierdzam, że byłbym w czarnej d.. ziurze. Więc w tej kwestii im obecnie, bez żartów, współczuję, bo wiem, że oni bezpośrednio nie mogą odpowiadać za to co się dzieje z Gwintem i niejednokrotnie muszą robić dobrą minę do złej gry. Tu jak ulał pasuje schemat rozmowy z zakładnikiem przez telefon: "jeśli nie możesz tego głośno powiedzeć to odkaszlnij dwa razy".

To wszystko jednak, przypominam, nie zmienia kwestii że komunikacja na linii twórcy-gracze leży na obie łopatki. Nie widzę nawet żadnych starań aby to poprawić - a nawet z każdą kolejną taka próbą naprawy przekonuję się, że pod głębokim dnem, na które spadła, jest jeszcze kolejne, który to fakt do czasu jego odkrycia wydawał się być kompletnie niemożliwym.
 
Wszystko by było dobrze tylko jak zawsze musi być zwalone przez komunikację i masę błędów. Jak można sobie tak zrażać odbiorców takimi wydaniami małych aktualizacji.

Pograłem sobie trochę teraz i oprócz znikającej raz w ręku karty, masę błędów ze statusami, to efekty i grafika są na bardzo wysokim poziomie w Gwincie. Nowe wizualizacje blokady, krwawienia są szybsze czy fatum jest bardzo fajny. Tarcza jest świetna nie potrzeba teraz kropki na karcie tylko jest wizualizacja statusu. Pisałem o tym na samym początki aby tarcza wyglądało jak winnych karciankach =]. Gra od momentu rozłączenia modułu graficznego z fizycznym jak to było opisywane strasznie polepszyła wydajność gry Zresztą cały czas widać pracują nad lepszym jej działaniem, i dodawaniem mocniejszych akcentów na wejścia kart efektów.

Może w końcu doczekamy się interakcji dialogowej między kartami legendarek, jak było to kiedyś obiecywane =].
Jak można wydać na komórki grę z opcją wł/wył efekty cieniowania bez jej działania ? Nie można było usunąć opcji ?
Właśnie takie niedopracowania psują efekty wizualne tej gry i odbiór.


i szkoda że wszystkie te trudy są ciągle pogrzebywane trefnymi wydaniami z multem błędów.
 
Poza bugami w stylu midwinter rozpatch, mam zmienione nagrody w Podróży. Przed patchem było za zadania Kompan Doskonały i NIetypowa Przyjaźń po 20 pkt sztuka, a teraz pacze i jest po 10 pkt. Tak wszystkim zrobili?
Btw, niedługo przez te fajerwerki i pierdnięcia to ani widocznej grafiki kart nie będzie, ani słyszalnych tekstów.

Edit: No tak, na reddit jest już raban o te punkty. To nie bug, to przekręt. Pierwszy raz w doświadczam, że po zakupie gry/dodatku wydawca najnormalnej zabiera część tego za co zapłaciłem. No i weź tu im graj, jak takie numery wycinają... Pisze o zwrot kasy za Podróż, bądźmy poważni i uczciwi.
 
Last edited:
Wow - ja dopiero dzisiaj odpaliłem tę grę po "patchu" i wielce się zdziwiłem... Wybrałem talię wiewiórek na scenariuszu i geralta z jednorożcem jako dowódcę... Na ekranie przedstawiającym przeciwnika okazało się, że gram Filavandrelem... Podczas gry karty znikały i fruwały - nie mówiąc o tym, że co jakiś czas gra zatrzymywała się aby chyba dokończyć jakąś niewidzialną animację... Ale przeciwnik miał jeszcze gorzej, bo grał Nilfgardem z Formacją jego żołnierze byli niewidzialni, a miał dwie taktyki ostatnie przygotowania i musiał je na zablokowanego skorpiona rzucać....
Po partyjce okazało się, że mam "pierdylion" bonusowych koron w podróży do zdobycia... Wchodzę w menu tworzenia talii, bo miało się coś z pyłem zmienić i podglądam w filtrach koloru rzadkości karty jaki teraz jest koszt transmutacji kart - a tam ku mojemu zdziwieniu po staremu... Dopiero po wejściu na poszczególne karty widać zmiany - interfejsu nikt nie zmieniił. Nie mówiąc o tym, że otwierając dzisiejszą bonusową beczkę z nagród dziennych okazało się, że przycisk szybkiego otwarcia nadal nie działa...
To takie moje pierwsze wrażenia ☹️
 
Nie wiem co się dzieje z CDPR ale nic dobrego. Wygląda to tak jakby specjalnie chcieli zniechęcić graczy żeby się cichcem wycofać z Gwinta. Zamknąć grę na dobre. Od wczorajszego pięknego pacza 0 komunikacji co poszło i dlaczego poszło nie tak jak powinno. Jeden twett pana @Burza46 o tym że naprawili najbardziej krytyczny błąd z asymilacją i tyle. Lubie grać w gwinta wróciłem niedawno po rocznej przerwie kupiłem za prawdziwe pieniądze podróż i powiem że grałem z przyjemnością. Ten pacz spowodował, że nie mam ochoty odpalić gry znowu. Wstyd dla tak szanowanego i dużego studia mającego największą premierę przed sobą, po prostu wstyd.
 
Moja druga gra: Skellige kontra potworki. Detlaf mimo zablokowania wraca z cmentarza jak gdyby nigdy nic, a mój kapłan svalbloda po przywołaniu z cmentarza miał nadal kłódeczkę blokady - ale całe szczęście pomimo kłódki działał poprawnie. Masakra dwie gry i z 10 rażących błędów zauważyłem - co gdyby pograć dłużej... Poczekam na hotfixa
 
Dzięki tej aktualizacji połowa kart i ich atrybuty/moce jest do du*y. Nie działają rozmieszczenia, blokowania i dobieranie kart.. Jak wszystko śmigało jak powinno (prawie) to teraz aż odechciewa się grać z takimi błędami.. 😑
 
Wiadomo kiedy to naprawią? A propos scenariuszy to rzeczywiście tylko nilfgardem da się zagrać go dwa razy, chyba że skelige jeszcze z pyskatego.
 
Burza na twitterze, gdyby ktoś się zastanawiał czy coś z tym robią.

We're fully aware that patch 6.2 has a lot of bugs, please bear with us, our team is working on a hotfix, which we'll release as soon as possible. Really sorry about how this update was implemented - we'll make sure to improve in the future.
 
Z tego co tutaj czytałem ludzie mają problem na androidzie. U mnie aktualizacja poszła tylko na PC, na androidzie jest wersja wcześniejsza i można grać bez zmian.
 
Z tego co tutaj czytałem ludzie mają problem na androidzie. U mnie aktualizacja poszła tylko na PC, na androidzie jest wersja wcześniejsza i można grać bez zmian.
Gram zarówno na tym i na tym. Nie ma różnicy.
 
Top Bottom