Aktualizacja 6.2 już dostępna!

+
Albo kliknąć na nie prawym. Wtedy ukazuje się faktyczny stan jednostki.
Ach, no widzisz. Dzięki za wskazówkę.
Czy po powrocie z podglądu karty stan statusów na planszy się już aktualizuje, czy też dalej pokazywane są z błędami?
 
Ach, no widzisz. Dzięki za wskazówkę.
Czy po powrocie z podglądu karty stan statusów na planszy się już aktualizuje, czy też dalej pokazuje tak jak było?
Pokazuje jak było. Trzeba klikać na każdą z osobna jeśli chcemy mieć pełny wgląd w sytuację na polu bitwy.
 
Obrażenie bądź też oczysczenie zadziała i pozostanie tylko ikonka statusu. Dla odróżnienia powinnna zniknąć ta żółta poświata. Ja przynajmniej nie spotkałem się z sytuacją w której status zachowuje swoje działanie po oczyszczeniu.

Ja spotkałem się z tym na Detlaffie. Mimo zablokowania wraca z cmentarza... Choć nie jestem na 100% pewny czy przeciwnik jakoś go nie oczyścił...
Było po prostu tak, że po zabiciu przeze mnie tego wampirka z kłódką zwyczajnie aktywował zemstę i wrócił
 
Jak tam wrażenia? Wczoraj już było lepiej, chociaż nadal miałem kilka bugów, z obrońcą np. z e skórka, z kontraktami etc.
 
Jak się jest na ekranie nagród w podróży, a kontrolerem gry jest pad PS4 podłączony do PC, to nie przewija w prawa stronę.

Ps. Jeszcze to później sprawdzę, bo sumie mogło się coś sypnąć l, bo nie mogłem wyjść z tego ekranu o restart Gwinta pomógł. Lewo srtona na pewno chodziła bo przewijało.


Osobiście bardzo mi się dobrze gra na padzie i wygodnie =]. Wszystko mam pod ręką =] Strasznie z tego zadowolony jestem, a ostatnio był post, czy zostawić to sterowanie padami. Jestem za, zostawić =] Jak podłącze pod większy tv to będzie fenomenalny wieczór i nie namacham się myszka na Tv.
 
Jak się jest na ekranie nagród w podróży, a kontrolerem gry jest pad PS4 podłączony do PC, to nie przewija w prawa stronę.

Ps. Jeszcze to później sprawdzę, bo sumie mogło się coś sypnąć l, bo nie mogłem wyjść z tego ekranu o restart Gwinta pomógł. Lewo srtona na pewno chodziła bo przewijało.


Osobiście bardzo mi się dobrze gra na padzie i wygodnie =]. Wszystko mam pod ręką =] Strasznie z tego zadowolony jestem, a ostatnio był post, czy zostawić to sterowanie padami. Jestem za, zostawić =] Jak podłącze pod większy tv to będzie fenomenalny wieczór i nie namacham się myszka na Tv
Co kto lubi dla mnie do karcienek pad to męczarnia. Karcianki i strategie dla mnie myszka klawa pozostałe giery pad. A sprawdzałeś czy z programem do DS wszystko w porządku ?. Mi czasem on szwankuje. Choćby ostatnio w Raymanie na PC przez jakiś czas w ogóle nie chciał załapać.
 
Już po sprawdzeniu, Niestety jest błąd z wyjściem z ekranu podróży przy użyciu kontrolera od ps4. Brak pojawienia się przycisku "ZAMKNIJ". Nawet po przejęciu kontroli gry przez myszkę. Tylko alt+f4 pozostaje =]
zamknij.jpg

Post automatically merged:

Akurat tutaj niczym się nie męczę. Mechanika zagrania karty jest zaprojektowana pod konsole. Przed HC było normalnie jak w każdej innej grze z tego gatunku, po prostu było zrobione pod PC.


@piotr4440
Co kto lubi dla mnie do karcienek pad to męczarnia. Karcianki i strategie dla mnie myszka klawa pozostałe giery pad.
Może nie grałeś padem w Gwinta i inaczej sobie to wyobrażasz. Nie ma tam strzałki jak w PC, cmentarz mam pod przyciskiem, historię zagrań podczas meczu mam pod przyciskiem. Wszystko mam pod ręką, łądnie z bindowane z głową przyciski, a zagranie karty jest bardzo szybkie z drążka. Zero męczarni sam relaksik =]

A sprawdzałeś czy z programem do DS wszystko w porządku ?
Żadnego programu podłączam i gram od razu z USB. Problem to jednak brak przycisku "zamknij" przy wejściu w podróże z pada.
Zobacz tak leże teraz i gram :giveup: i plącze nad tym, jak mogłem tyle czasu nie sprawdzić czy pad działa :D
 
Last edited:
@Rosomak82: Ja chciałem Cię bardzo przeprosić za ten mój "przykład z sufitu" co wcześniej dałem, tłumaczący "dlaczego małymi zmianami można tak wszystko zepsuć".

Okazuje się bowiem, że powodem może być coś innego, zupełnie niespotykanego dla "normalnych praktyk programowania":

Sometimes, we see a line that appears twice in the code, so we remove one and it turns out it made the whole thing work.
źródło

Brawo CDPR, tu mnie po prostu, najzwyczajniej w świecie zatkało. :facepalm:
 
Last edited:
Dziś u Trynet123 widziałem buga z lockiem. Przeciwnik zalockował mu jedną jednostkę z deathwishem po czym żadna już przez całą grę nic nie dała z deathwisha. Wyglądało to tak jakby zalockowane były wszystkie. LUL Naprawdę chciałbym zrozumieć jak pewnie większość graczy dlaczego po paczu jest zawsze tyle bugów.
 
@barony03 Pewnie poprawki UI były na oddzielnym branchu, który wydzielił się od głównego brancha dawno temu, w międzyczasie w głównym branchu naprawione były bugi i jak przyszła pora na wypuszczenie wersji z nowymi bajerami graficznymi, poszedł merge tamtego brancha do tego głównego i wyszła kicha. Taką mam teorię. I taka może być przyczyna pojawiania się bugów po aktualizacjach. Szkoda, że nie przetestowali tego porządnie przed wypuszczeniem na produkcję.
 
@barony03 Pewnie poprawki UI były na oddzielnym branchu, który wydzielił się od głównego brancha dawno temu, w międzyczasie w głównym branchu naprawione były bugi i jak przyszła pora na wypuszczenie wersji z nowymi bajerami graficznymi, poszedł merge tamtego brancha do tego głównego i wyszła kicha. Taką mam teorię. I taka może być przyczyna pojawiania się bugów po aktualizacjach. Szkoda, że nie przetestowali tego porządnie przed wypuszczeniem na produkcję.
Na streamiw dotyczącym aktualizacji zagrali jedną partyjkę i wszystko dobrze działało.
 
@barony03 Pewnie poprawki UI były na oddzielnym branchu, który wydzielił się od głównego brancha dawno temu, w międzyczasie w głównym branchu naprawione były bugi i jak przyszła pora na wypuszczenie wersji z nowymi bajerami graficznymi, poszedł merge tamtego brancha do tego głównego i wyszła kicha. Taką mam teorię. I taka może być przyczyna pojawiania się bugów po aktualizacjach. Szkoda, że nie przetestowali tego porządnie przed wypuszczeniem na produkcję.

Branche, mergi... ech ludzie, po co zaśmiecać tak własny język tyloma z angielszczeniami.
 
Branche, mergi... ech ludzie, po co zaśmiecać tak własny język tyloma z angielszczeniami.
Jak zajmujesz się programowaniem, to korzystasz z języka angielskiego. Dokumentacja różnych bibliotek jest po angielsku, UI różnych edytorów lepiej mieć po angielsku aby potem w razie błędu móc wyszukać rozwiązanie w internecie, które również będzie po angielsku.
 
kur... a teraz owrotnie chłopak pochłonął zablokowaną jednostkę z zemstą i zemsta zadziałała. Nie można było więcej zepsuć w jednym w paczu. Gra działa jak chce raz tak raz owak. Odpuszczam sobie do hotfixa. Mojej złotówki już nie dostaniecie jeżeli się sytuacja powtórzy. gratki
 
Hej, mam pytanko odnośnie przepalania kart. Otóż jakiś czas temu stworzyłem sobie Dekret Królewski (karta legendarna za 800 skrawków) i dziś z beczki wypadł mi również ten o to dekret. Więc myślę sobie fajnie, przynajmniej 200 skrawków wpadnie, aczkolwiek wszedłem w tworzenie talii i otrzymałem tylko 20 skrawków. Karty również nie widzę, wygląda na to za nadal mam jedną sztukę Royalskiego Dekretu. Czy ktoś miał podobny błąd, czy może nie do końca łapię mechanikę przepalania kart?

Gram na adroidzie, patch 6.2.
 
Jeśli miałeś wcześniej tylko jeden Dekret to ten, który wypadł z beczki nie powinien zostać zniszczony automatycznie bo złote karty są niszczone automatycznie dopiero powyżej dwóch sztuk. To jest wersja oficjalna tego jak teraz ma to być niszczone ale może masz jakiś błąd. Poza tym czy jeśli ten dekret był w trzech kartach do wyboru to na pewno go wybrałeś? Może kursor i się omsknął albo był błąd w grze i źle odzytała Twój wybór.
 
Ok, czyli nie został zniszczony automatycznie, bo miałem tylko jeden dekret. Teraz powinienem mieć dwa, ale w tworzeniu talii widzę tylko jeden. Są jakieś korzyści z posiadania dwóch (inaczej zapewne od razu by przepalało)? Nie chce ryzykować i przepalać bo jeśli mam tylko jeden to zostanę z niczym. Czy ktoś na adroidzie posiada takie same dwie złote karty? Czy normalnie są one widoczne jak jest to w przypadku zwykłych kart (symbol X2 w lewym dolnym rogu)?

Na szczęscie ten dekret był w tych kartach które nie były do wyboru, więc nie było możliwości pomyłki :) Ale fakt, błędy się zdarzają, wczoraj np przeciwnik przyzywał niebieskie pasy i te przyzwane były na bitwie jako puste pola (bylo widać ze są bo srodek kart został przesunięty i wynik całkowity został podwyzszony o te przyzwane, ale w miejscu kart bylo puste pole).
 
Top Bottom