Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

+
Zgadzam się z poprzednikami, od razu rzuciło mi się to w oczy, zamiana Szpieg ze Zdradą i będzie ok, przecież szpieg jak sama nazwa wskazuje odnosi się do jednostki a zdrada pasuje do statusu. Aczkolwiek średnio mi pasuje, ponieważ zdrada odnosi się do osoby, która najpierw była po jednej stronie a postanowiła przenieść się na stronę wroga, dla przykładu Caldwell. Tutaj chyba lepiej pasowałoby coś w stylu "wtyka", "kamuflaż", "szpicel". W przyszłości mogłoby być więcej kart z takim statusem "zdrada" np. jednostka jest po stronie gracza, który kontroluje więcej jednostek, posiada jednostki z większą liczbą statusów, ma więcej kart na cmentarzu, ma mniej rannych jednostek itd.
 
Last edited:
Rzecz której nie powinno być w grze została - Multiscenariusze. Po co był rework klucznika? Chyba zeby tylko 2 frakcje mogły grać taką mocna kartę 2 i nawet 3 raz. (Wiadomo, chodzi głównie o Bal). Raczej to się nie zmieni bo jest wiewiorka: Nie ma to jak zamiast balansu dać 1 kartę kontrujaca te niezbalansowane, wystarczy dać fatum scenariuszom tak jak miał np Sklep wczesniej. Wiewiórka jest ok, należała się taka karta innym frakcjom ale po prostu mimo tego Sceny powinny mieć fatum dla balansu, żeby nie robić tej jednej na 900 kart obowiazkowej do talii.

Jeszcze granie miotacza czyli jedynej grywalnej kontroli artefaktu będzie trudniejsze przez oddanie.

Do niezbansowanych kart trzeba dodać Cerys z jedną umiejką nierówna drugiej, 15 za 11 i odchudzenie talii z 2 kart. Harmonia niby dostała małego nerfa ale Woda/Echo nie zostały zmienione wiec nie wiadomo jak bedzie.

Poza tym:
- KP dalej jedyna frakcja bez ofensywnego oczyszczenia, a potwory dostały drugie
- NG dalej ma trutki na 'czwórkach'
- Vincent Moorlehem zbyt tani prowizyjnie, taki Munro, Magister kosztują 12, Zasłona to kolejny status dla niego
 
Last edited:
Brakuje opcji użytku scenariuszy tylko raz na grę.

Cerys moim zdaniem powinna dostać rozkaz z przyzwaniem dowolnej wojowniczki z talii.

W głębi duszy czuje jednak, że dodatek, który ujawni się w dniu dzisiejszym będzie (mam nadzieję) najlepszy dodatkiem z obecnych.

P. S. Dziki gon będzie grany. :sleep:
 
W końcu porządne opisy zmian i wyjaśnienia czym kierowali się twórcy. Duży plus za to :ok:.

Widzę wiekszą dynamiczność w zagrywanych kartach. Bardzo dobrze =]

Jedynie opisy szpieg i zdrada mają się nijak.

Szpieg to jednostka, którą sami wysyłamy na stronę wroga, a Zdrada to status, który otrzymuje jednostka, która przechodzi na stronę wroga bez naszej interakcji. Chociaż lepiej brzmi status Nielojalna.
 
Last edited:
Czy któreś karty po tych zmianach podlegają pełnemu zwrotowi?
W jaki sposób są oznaczane karty podlegającej pełnemu zwrotowi przy okazji aktualizacji? Można gdzieś znaleźć listę takich kart? Czy może jest to zaznaczane w opisie aktualizacji, tylko w przypadku tej akurat żadna nie podlega pełnemu zwrotowi?
 
Czy któreś karty po tych zmianach podlegają pełnemu zwrotowi?
W jaki sposób są oznaczane karty podlegającej pełnemu zwrotowi przy okazji aktualizacji? Można gdzieś znaleźć listę takich kart? Czy może jest to zaznaczane w opisie aktualizacji, tylko w przypadku tej akurat żadna nie podlega pełnemu zwrotowi?

Nie ma już pełnych ani jakichkolwiek innych zwrotów. Zmieniło się to jakiś czas temu.
 
@Lexor podziwiam za wytrwałość i zaangażowanie. Niestety nie spodziewałbym się jakiegokolwiek wpływu na Dev'ów.
Poziom ich przywiązania do szczegółów jest tak samo kuriozalny jak ich komunikacja na tym - bądź co bądź - oficjalnym forum. Kiedyś, coś tam, przy okazji... ot tak, byle się toczyło. Już dawno Gwint przeszedł na schemat: gracz ma grać + ew. płacić za wizualne bzdety, a Dev. Team wie najlepiej co i jak.
 
U mnie już pobrane. Może coś przegapiłem ale jednak nie sądziłem że beczki będą płatne. Czyli bez posiadania tysięcy skrawków, kart bez płacenia zdobyć się nie da.
 
Właśnie widzę, nie znam takiej praktyki z innych karcianek. Wszystko wszędzie jest jednocześnie udostępniane.
Edit.: Już jest, różnica kilku minut tylko.
 
Last edited:
Na androidzie coś jest nie tak z aktualizacją. Próbuje pobrać już 4 raz za pierwszym zacięło się przy 100% teraz nawet nie przekroczy 10%. Na pewno nie są to problemy z moim internetem.
 
Na androidzie coś jest nie tak z aktualizacją. Próbuje pobrać już 4 raz za pierwszym zacięło się przy 100% teraz nawet nie przekroczy 10%. Na pewno nie są to problemy z moim internetem.
U mnie na androidzie się zaktualizowało bez problemu.
 
Wiadomo kiedy beczki z dodatku Pan lusterko, będą do kupienia za gold'a ? Ktoś pamięta jak to było z poprzednimi beczkami podczas wprowadzania nowych dodatków ?
 
U mnie poszło na androidzie, tylko aktualizacja waży prawie 3gb. Trochę dużo jak na comiesięczne aktualizacje.
Dodatek o 12 już odpalony, można tworzyć karty z nowego dodatku
 
Top Bottom