Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

+

ghs

Forum veteran
swarm patch... nie dość, że tokenów tyle, że trzech rzędów by brakło a co dopiero dwóch, to jeszcze czyste niebo za 5 prowizji buffuje całe rzędy. czyli meta: TrissTV+2x talizman+2x czyste niebo + Lambert i/lub ewentualnie Kulawy Gerwin. Smutne że aż 1/2 roku nad tym trwały prace aby tak biedną metę zorganizować.
 
U mnie poszło na androidzie, tylko aktualizacja waży prawie 3gb. Trochę dużo jak na comiesięczne aktualizacje.
Dodatek o 12 już odpalony, można tworzyć karty z nowego dodatku
Cały czas pobiera całego klienta ? 0_o Miało już nie pobierać
 
rozłączyło mnie przy otwieraniu beczek =] K zostawię to na wieczór jednak i to późny dla pewności :p
 
na 39 otwartych beczek z 60, mam 5 goldów w tym 2 animowane :p
U mnie rng padło na 40 beczek 11 epików i 3 legendy :)-jeszcze 50 beczek zostało ale wyrzuca błąd, chyba wszyscy się rzucili, ale to dobrze im więcej userów tym bardziej gra będzie się rozwijała
 
Nie ma sklepa po aktualizacji :(

Sklep zniknął. uzbierałem prawie 10k golda na beczki, usiadłem zadowolony na otwieranie i ....

i nie ma sklepa :(
 
Kiedy myślałeś, że widziałeś już większość bugów w tej grze:p. Brak sklepa, może Pan Lusterko pochłonął jego duszę?:LOL:
 
Nie ma sklepa po aktualizacji :(

Sklep zniknął. uzbierałem prawie 10k golda na beczki, usiadłem zadowolony na otwieranie i ....

i nie ma sklepa :(

Spoko, mi wcięło jedną beczkę bo w trakcie otwierania "ups, wystąpił błąd, spróbuj sobie póżniej". Nie ma głupich, sobie spróbuję i mi kolejne 10 przepadnie.
 
Spoko, mi wcięło jedną beczkę bo w trakcie otwierania "ups, wystąpił błąd, spróbuj sobie póżniej". Nie ma głupich, sobie spróbuję i mi kolejne 10 przepadnie.
tez straciłem w ten sposób i odpuściłem dalsze otwieranie =] Dlatego też pewnie zniknął sklep i pojawi się po naprawie błędu z wywalania gry podczas otwierania beczek =]
 
Błagam, zmieńcie "OBECNA RANGA" na "ROZGRYWKA TOWARZYSKA" albo "PARTIA TOWARZYSKA". I oczywiście trzeba było odwrócić wszystko - gracze byli przyzwyczajeni, że potyczki są z zaznaczonym "ptaszkiem"...
I ten cały opis: "Graj przeciwko równym sobie"... Po co to? Nie lepiej wyjaśnić początkującym o co dokładnie chodzi? Serio, zróbcie Homecoming 2 i doszlifujcie sobie tę platformę, bo co miesiąc jest to samo.

Jakby co, to to jest KSIĄŻĘ Viraxas, nie "Książe".
Jakby co, to zasady zmieniają się co miesiąc, nie co 'miesiac'.
Potrzebujecie pomocy? Ja mogę za darmo przekładać i sprawdzać literówki.

Język polski w wielu miejscach w Gwincie wygląda jakby to był jakiś pidżyn...
 
Zakupilem 150 beczek, zdazylem otworzyc 60. Przy otwieraniu 61 beczki, sklep sie zawiesil oraz wyglada na to ze otrzymalem w promocji jakies 30 beczek. W tym momencie mam do otworzenia 120 :)
 
Super, tak jak się spodziewałem. Po angielsku jest pięknie, ta opcja nazywa się "RANKED PROGRESSION" i wiadomo, że po zaznaczeniu wspinamy się po drabince. A po polsku? :facepalm:
 
Super, tak jak się spodziewałem. Po angielsku jest pięknie, ta opcja nazywa się "RANKED PROGRESSION" i wiadomo, że po zaznaczeniu wspinamy się po drabince. A po polsku? :facepalm:
Ale jak już piszesz to napisałbyś jak jest po polsku? ...bo jeszcze nie odpalałem gry. :(
 
Top Bottom