Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

+

Gyg

Forum regular
Z głosami może być tak, że im się coś prawnie przestało spinać. Np. taki Brouver długo mówił głosem Kazimierza Kaczora (I w Gwincie i w Wojnie Krwi) by nagle przestać w Gwincie.
 
Z głosami może być tak, że im się coś prawnie przestało spinać. Np. taki Brouver długo mówił głosem Kazimierza Kaczora (I w Gwincie i w Wojnie Krwi) by nagle przestać w Gwincie.
Umowy na głosy do gry nie podpisuje się z terminem ważności tylko na konkretny projekt. Ja też użyczałem CD Projektowi swojego głosu i nikt mnie nie pytał o pozwolenie przy kolejnych reedycjach.
 

Gyg

Forum regular
To jak inaczej wyjaśnić zmiany? Przecież nowe głosy to są pieniądze do wydania.
 
Przecież nowe głosy to są pieniądze do wydania.
Niekoniecznie. Przy nagrywaniu głosów zwykle robi się kilka prób jednej wypowiedzi, obecny głos jest inny ale podobny w brzmieniu do poprzedniego (niestety nie mam jak go dokładnie porównać, bo w moim "gwintowym archiwum" nie mam zapisanych głosów), więc może to być inna wersja, nagrana już wcześniej.

PS. CDPR wypuścił aktualizację do Gwinta, która chyba naprawiła zadanie z ludźmi. Dostałem też nowe dzienne zadanie (poprzednie już dziś robiłem). Ktoś zauważył jeszcze jakieś inne zmiany?
 
PS. CDPR wypuścił aktualizację do Gwinta, która chyba naprawiła zadanie z ludźmi. Dostałem też nowe dzienne zadanie (poprzednie już dziś robiłem). Ktoś zauważył jeszcze jakieś inne zmiany?

U mnie wciąż nie zalicza kontraktu na Weteranów... choć nie wiem czy to problem tylko u mnie (a czy coś jeszcze zostało nie naprawione... hmm, z tych przypadków, których byłem świadomy, zostało tylko to).
 
Last edited:
Aktualizacja: po ponownym zalogowaniu się do gry to dodatkowe dzienne zadanie mi po prostu zniknęło... noż wtf. o_O
 
Też tak kiedyś miałem, że się pojawiło nowe zadanie w trakcie dnia, ale zdziwiony właśnie wyszedłem i wszedłem do gry i już go nie było ;) więc to musiał być tego typu bug (swoją drogą nie wiem skąd on się bierze, bo nie widziałem tu żadnej reguły - miałem tak 2 czy 3 razy)

@Lexor sprawdzałeś może u siebie kontrakt z Weteranami?
 
@MichalG666: Czyli co, rada na przyszłość: "od razu wykonuj dzienne zadania, które pojawiają się znikąd"? xD

Kontraktu nie mam jak sprawdzić, bo po aktualizacji jeszcze nie grałem SK więc powinienem mieć tam 0 (jeśli dobrze rozumiem, że kontrakt nalicza jednostki ze zdolnością Weteran?).
 
Sam zauważyłeś, że to było dawno, ja też już dokładnie imienia tej postaci nie pamiętam. ;)
 

Gyg

Forum regular
Wrota Baldura miały rewelacyjne spolszczenie, dużo lepsze od angielskiej wersji. Ale czyba Ogra nie grałeś? ;)
 
@Gyg: Nie, to nie był żaden Ogr, kwestie były "normalnymi zdaniami". ;) Muszę przyznać, że to było dziwne uczucie jak wieki temu sam przechodziłem BG i słyszałem samego siebie w grze. xD
@MaRIB1: xD
 
@MichalG666: Czyli co, rada na przyszłość: "od razu wykonuj dzienne zadania, które pojawiają się znikąd"? xD

Na to wygląda, choć i tak nie ma pewności, że dostalibyśmy wtedy jakąś nagrodę za takie zadanie "widmo" :D

Kontraktu nie mam jak sprawdzić, bo po aktualizacji jeszcze nie grałem SK więc powinienem mieć tam 0 (jeśli dobrze rozumiem, że kontrakt nalicza jednostki ze zdolnością Weteran?).

Rozumiem, ja właśnie grałem już kilka razy Skellige i wciąż mam "0", a zagrywałem Weteranów w różnych rundach i konfiguracjach (czy to z ręki, czy z talii, czy z cmentarza). Dlatego nie do końca rozumiem jak to działa... a może ten kontrakt też jest póki co zbugowany...
 
@gojlad: Zadanie wypełniało się do końca, otrzymywałeś nagrodę, ale puchar nie był zaliczany i nie mogłeś iść dalej.
 

Gyg

Forum regular
@Gyg: Nie, to nie był żaden Ogr, kwestie były "normalnymi zdaniami". ;) Muszę przyznać, że to było dziwne uczucie jak wieki temu sam przechodziłem BG i słyszałem samego siebie w grze. xD
@MaRIB1: xD
Przepraszam bardzo, "Ja zmiażdżyć twoja pysk, zgnieść na miazgę" jest w miarę normalnym zdaniem. ;)
 
Przepraszam bardzo, "Ja zmiażdżyć twoja pysk, zgnieść na miazgę" jest w miarę normalnym zdaniem. ;)
Nie chce się nasz kolega zacny przyznać, ale pewnie dubbingował Xzara :p
"Montaronie, pogarszasz sprawę, to naprawdę psuje mi nastrój" :p
 
Top Bottom