Aktualizacja 7.0-- Problemy

+
Witam.
Na androidzie mam następujący problem. Pobieranie aktualizacji zacina się w pewnym momencie po czym nie dzieje się nic po prostu stoi. Nawet jeśli pobieranie osiągnie pułap 100% aktualizacja nie instaluje się. Korzystam z Androida 10. Dodam tylko że po mojej stronie wszystko jest jak należy tzn wolne 100 GB pamięci wewnętrznej, Internet działa stabilnie na swoim normalnym poziomie, system urządzenia aktualny\zaktualizowany.
 
tez miałem/mam ten problem - aktualizowałem gwinta z poziomu google play i zaawansowanie dochodziło do pewnej (różnej wartości ale nigdy wyższej niż 25%) po czym transfer spadał do 0... i nie ważne czy WI-Fi czy LTE
odinstalowałem Gwinta z telefonu, zainstalowałem ponownie i póki co cos tam zasysa ze stałą acz wolną prędkością (już niejako w grze, na tle pana lusterko)
 
Niestety czas na bluzgi. Otwieram sobie spokojnie beczki aż tu nagle sklep padł (PC) ........ ***
Wspieram naszego polskiego Wiedźmina jak tylko można, na gwinta też nie pożałowałem twórcom sporo nie powiem pyłków kupione i jakieś tam paki. ALE *** czy tak musi być w tych *** czasach że jak już coś wychodzi czy gra, dodatek czy jakieś większe zmiany to zaraz pierwszego dnia klapa, następnego może trochę podziała ale źle, a na koniec jakieś *** hot fixy i może przy dobrych wiatrach mamy stabilność. Gracz starszej daty może być poirytowany i stwierdzić że chyba czas kasę zablokować pograć sobie w jakieś starsze (zaległe) tytuły, a do ,,NOWYCH'' rzeczy w tej naszej gierkowej rozrywce podchodzić po roku...... jak wszystko zacznie działać dobrze.
A TAK WOGLĘ TO W RAMACH REKOMPĘSATY TWÓRCY POWINNI DAJĆ NP KARZDEMU PREZĘT. Na przykład może 10 beczek czy 1000 skrawek, o i to był by gest za takie rzeczy na premierę nowego dodatku.
 
Last edited by a moderator:
A jaki jest rozmiar tego dodatku na androidzie? Bo u mnie się pobiera 1,77 GB / 429 MB i nie przestaje.

edit. Tak ponad 2,5 GB było jak się zaktualizowało.
 
Mi pociągnęło na AND ponad 2GB i gra się bez problemu uruchamia, ale tak jak na PC tak i na AND sklep nie działa. Jedyna różnica, że na AND chociaż ikonka sklepu jest. Na PC nawet ikonki nie ma :)
 
Jak to polacy zawsze coś zepsują.Wracam do Hearthstona.
 
Last edited by a moderator:
A jaki jest rozmiar tego dodatku na androidzie? Bo u mnie się pobiera 1,77 GB / 429 MB i nie przestaje.

edit. Tak ponad 2,5 GB było jak się zaktualizowało.
Ściągnęło całą grę, dlatego nie mam Gwi|nta na telefonie tylko konkurencje =[
 
Właśnie dla takich błędów powinna być ikonka z błędami jak w LoLu i info dlaczego zablokowano sklep i kiedy zostanie naprawione.
 
Kto mi wyjaśni jak teraz działa naliczanie nagród dziennych? Bo mi się pojawił licznik 24 i po zwycięstwie dostałem za niego 2 punkty (czyli jak wcześniej). Jak ja mam teraz wygrywać 24 rundy by zdobyć 2 punkty nagród to chyba ich ostro w tym CDPR pokręciło. Na głowę ktoś tam chyba upadł.
 
Kto mi wyjaśni jak teraz działa naliczanie nagród dziennych? Bo mi się pojawił licznik 24 i po zwycięstwie dostałem za niego 2 punkty (czyli jak wcześniej). Jak ja mam teraz wygrywać 24 rundy by zdobyć 2 punkty nagród to chyba ich ostro w tym CDPR pokręciło. Na głowę ktoś tam chyba upadł.

Zadania Pana Lusterko dają 20 połówek koron jak w przygodzie. Ale o co chodzi i co to za twór...ni chły, zero informacji.
 
PS. A klawisz do drzewka nagród faktycznie przestał już mi działać po kolejnym uruchomieniu gry :D
Post automatically merged:

Zadania Pana Lusterko dają 20 połówek koron jak w przygodzie. Ale o co chodzi i co to za twór...ni chły, zero informacji.

Ale dlaczego jesteśmy zmuszani do grania zadań Pana Lusterka? Dotąd takie eventy były dowolne. Kto chciał zdobyć dodatkowe PN to je robił. Komu wystarczały 2 PN dziennie to je olewał. Teraz trzeba je grać bo inaczej pozyskiwanie PN jest mocno utrudnione.

***
 
Last edited by a moderator:
Ale dlaczego jesteśmy zmuszani do grania zadań Pana Lusterka? Dotąd takie eventy były dowolne. Kto chciał zdobyć dodatkowe PN to je robił. Komu wystarczały 2 PN dziennie to je olewał. Teraz trzeba je grać bo inaczej pozyskiwanie PN jest mocno utrudnione.
Post automatically merged:

Mnie o to pytasz? Ja prosty człowiek.
 
Top Bottom