Aktualizacja 7.0-- Problemy

+
Działa już sklep i drzewka nagród na PC. Chyba, że to przypadek że u mnie zadziałało po ponownym odpaleniu gry :D
 
Pograłem, nakupowałem beczek, pokupowałem nagrody w drzewku nagród, wbiłem nagrodę dzienną dzięki pierwszemu zadaniu w obecnym evencie. Wszystko działa więc niech każdy robi jak uważa :D
 
Mam GoG 2.0 i jak chcę kupić plansze w sklepie wyskakuje mi wiadomość: Uruchom GOG Overlay aby móc kupować produkty! Gdzie to się ustawia?
 
@Duckingman: Spoko, jak Ci wszystko normalnie działa to powinieneś się tylko cieszyć. :)
Jednak na reddicie wciąż pojawiaja się posty z brakami funkcjonalności, czyli to może być "wybiórcze".
 
Sporo postów w temacie poleciało lub zostało edytowanych. Przypominamy, że Regulamin zabrania publicznej wymiany uszczypliwości oraz reguluje kwestię kultury wypowiedzi. Jeżeli nie będziecie się do niego stosować, posypią się kary. Jedyną słuszną formą reagowania na post niezgodny z Regulaminem jest funkcja Raportuj, a nie odpowiedź w poście na zaczepki i kontynuowanie off-topicu.
 
Na Androidzie czy to Wifi czy LTE pobieranie równe zeru... leci jakies 100KB/s i zacina się w jakimś miejscu... na PC prędkość to około 200KB/s max. dziwne. na tym samym internecie na telefonie aktualizowałem również FB i inne aplikacje z prędkością 10MB/s na PC na steam również prędkość 3MB/s a na gogu zdycha i na google play zdycha. Co jest nie tak z tą aktualizacją?
 
Czy ktoś ma może problem z "pucharkiem" z drzewka sezonowego (zagraj 30 ludzi)?

Zadanie normalnie się zaliczało i pojawiła się informacja o tym, że zostało zaliczone, po czym w księdze nagród dalej było pokazane jako niezaliczone (co więcej, po wyjściu z gry i ponownym wejściu mam informację, że nie zagrałem żadnego człowieka, nie mogę zaliczać tego zadania ani "wykupić" ponownie za punkty nagród). Zadanie jakby się zablokowało...

Zastanawiam się czy to tylko u mnie jest taki problem, czy może to jeszcze kwestia tego, że sezon jest na początku i np. jutro wszystko już wróci do normy :)
 
Czy ktoś ma może problem z "pucharkiem" z drzewka sezonowego (zagraj 30 ludzi)?

Zadanie normalnie się zaliczało i pojawiła się informacja o tym, że zostało zaliczone, po czym w księdze nagród dalej było pokazane jako niezaliczone (co więcej, po wyjściu z gry i ponownym wejściu mam informację, że nie zagrałem żadnego człowieka, nie mogę zaliczać tego zadania ani "wykupić" ponownie za punkty nagród). Zadanie jakby się zablokowało...

Zastanawiam się czy to tylko u mnie jest taki problem, czy może to jeszcze kwestia tego, że sezon jest na początku i np. jutro wszystko już wróci do normy :)
Mam dokładnie ten sam błąd, zobaczę, jak zdążę dzisiaj, czy na około da radę.
 
Czy ktoś ma może problem z "pucharkiem" z drzewka sezonowego (zagraj 30 ludzi)?

Zadanie normalnie się zaliczało i pojawiła się informacja o tym, że zostało zaliczone, po czym w księdze nagród dalej było pokazane jako niezaliczone (co więcej, po wyjściu z gry i ponownym wejściu mam informację, że nie zagrałem żadnego człowieka, nie mogę zaliczać tego zadania ani "wykupić" ponownie za punkty nagród). Zadanie jakby się zablokowało...

Zastanawiam się czy to tylko u mnie jest taki problem, czy może to jeszcze kwestia tego, że sezon jest na początku i np. jutro wszystko już wróci do normy :)


Ja mam tak samo jak ty.
 
Mam dokładnie ten sam błąd, zobaczę, jak zdążę dzisiaj, czy na około da radę.

Na około przez Bestie się udało, no ale do zakończenia drzewka sezonowego i tak musi być wszystko zaliczone... ale dzięki za te informacje, a więc wygląda to na bardziej "globalny" błąd.
 
Na około przez Bestie się udało, no ale do zakończenia drzewka sezonowego i tak musi być wszystko zaliczone... ale dzięki za te informacje, a więc wygląda to na bardziej "globalny" błąd.
Oni to naprawią w ciągu 2 dni, chodzi raczej o to, żeby można było robić dalej drzewko a nie czekać.
 
Top Bottom