Aktualizacja 7.0-- Problemy

+
Czy ktoś ma może problem z "pucharkiem" z drzewka sezonowego (zagraj 30 ludzi)?

Zadanie normalnie się zaliczało i pojawiła się informacja o tym, że zostało zaliczone, po czym w księdze nagród dalej było pokazane jako niezaliczone (co więcej, po wyjściu z gry i ponownym wejściu mam informację, że nie zagrałem żadnego człowieka, nie mogę zaliczać tego zadania ani "wykupić" ponownie za punkty nagród). Zadanie jakby się zablokowało...

Zastanawiam się czy to tylko u mnie jest taki problem, czy może to jeszcze kwestia tego, że sezon jest na początku i np. jutro wszystko już wróci do normy :)

Mam identyczną sytuację.
 
pisząc, że nagrody nie działają, miałem na myśli łowców czarownic. Po zabiciu jednostki, nie nalicza monet.
 
Wejdź w sklep Gwinta bezpośrednio z Goga, tam są wszystkie oferty. Na pewno zadziała.
No właśnie nie wszystkie... Brakuje pakietów, no chyba że jestem ślepy 😉
Post automatically merged:

Ja mam włączone OVERLAY i nie mogę nic kupić 0_o
Mam tak samo... Support milczy w tej sprawie... Zresztą tak samo jak błędu graficznego który objawia się flarą podczas wyboru jednostki...
 
A co to już nie ma 6-12-24 wygranych tylko od razu idę na 24 .

Na to wygląda. Teraz jest podobnie jak było w czasie Podróży z tym, że nie masz bonusowych koron za wygranie pierwszych 14 rund w danym dniu więc jeśli nie robisz zadań z eventu Pana Lusterka (które zajmują więcej casu na dalszych krokach niż zadania z Podróży) to możliwości zdobycia 2 punktów nagród codziennie zostały mocno utrudnione.
Post automatically merged:

Właśnie zauważyłem, że od CDPR poprawił nagrody za zadania z eventu i od dzisiaj dają 30 półkoron zamiast 20 jak było wczoraj. Niestety za wykonane zadania w dniu wczorajszym nie ma wyrównania i kto zrobił jakieś wczoraj jest stratny.
 
Last edited:
No właśnie nie wszystkie... Brakuje pakietów, no chyba że jestem ślepy 😉
Post automatically merged:


Mam tak samo... Support milczy w tej sprawie... Zresztą tak samo jak błędu graficznego który objawia się flarą podczas wyboru jednostki...
Już kupiłem przed chwilą, pewnie wyłączyli funkcję kupowania.
 
Nie przyznało mi dodatkowych PN z poziomu prestiżu za ukończenie zadania dziennego. Tzn. miałem zadanie "zaraj 30 kart neutralnych" i 246 PN zgromadzonych. Po wykonaniu zadania miałem 249 PN czyli 2 za zadanie i dwa z wyzwania Gauntera za ukończenia zadania. Po za tym jak porównywałem rano te PN, które miałem, te które mam i te które wydałem w księdze nagród to też coś się nie zgadzało, jakby kilku brakowało. Ktoś jeszcze miał taki problem?
 
O ile mnie pamięć nie myli to za 30 kart neutralnych jest 1PN.
Za powtarzające zadanie (nr5) z wyzwania Gauntera też 1PN.
Na pewno dobrze policzyłeś?
Ja dziś robiłem "zagraj 30 jednostek" i dostałem 1PN + 1PN za powtarzające zadanie Gauntera i z poziomu prestiżu 2PN.
Wszystko się odliczyło dobrze.
 
Mam problem z kartą harald an craite nie zmienia sie w 3 rundzie. Dodaje kilka screanow. Ktoś jeszcze ma taki problem? Moim przeciwniką normalnie ewolułuja zmieniaja sie w 3 rudzie. Prosz o szybką odpowiedź to strasznie utrudnia gre w szczególności wykonanie zadania.
Screenshot_20200702-105335_Gwent.jpg
Screenshot_20200702-105047_Gwent.jpg
Screenshot_20200702-100513_Gwent.jpg
 
Albo bug, albo masz jakieś neutrale w talii. Legenda ewoluuje tylko jeśli spełniasz Devotion, a żeby to spełnic musisz miec w talii tylko karty frakcyjne.
 
Witam ponownie, na ten moment piszę ten post po raz trzeci i mam nadzieje, że tym razem nie zostanie zbyty przez administracje tego forum.

30.06 zakupiłem 40 beczek z rozszerzenia pana lusterko, Po otwarciu około 10 beczek pomieszanego z całą masą transaction errorów zauważyłem, że moja pozostała ilość beczek wynosi 18.
Byłem przekonany, że powinienem mieć ich więcej, więc sprawdzając swoją teorię postanowiłem otworzyć kolejną beczkę obserwując pozostałą ich ilość na moim koncie.
Po kolejnej próbie otworzenia beczki powitał mnie transaction error po którym kolejna beczka znikneła z mojego konta pomimo tego, że ani nie widziałem jej zawartości ani nie mogłem wybrać piątej karty.
Dla upewnienia się, że nie jest to bug wizualny lub lag po mojej stronie zrestartowałem gre i tym razem uruchomiając ja na platformie GOG potwierdziłem swoje obawy.
Ilość pozostałych beczek do otworzenia wynosiła 17.
Następnie wszedłem w swoją kolekcje kart i filtrując jedynie karty z nowego rozszerzenia policzyłem wszystko łącznie z powtórkami było tam 60kilka kart i 70dustu.
Nadmieniam, że zacząłem z 40 beczkami co znaczy że otwartych przeze mnie powinno zostać do tego momentu 23 beczki co daje 115 kart w idealnych warunkach lub przynajmniej 10scrapu za każdą zmieloną karte.
Post automatically merged:

Zanim ktokolwiek sobie pomyśli, że jestem jakimś naciągaczem robiącym dym o kilka złotych przypomnę, że mój problem nie jest odosobniony, widziałem już kilka postów opisujących identyczny glitch na facebookowej grupie gwinta i w odpowiedziach na twitterze pod postem waszego oficjalnego konta.
Nie ma znaczenia czy stracona została jedna beczka czy 100.
Mineły 2 dni i nikt decyzyjny się do tego nie odniósł.
Człowiek do 5 rano siedzi i grinduje te bezsensowne misje a potem nic nawet z tego nie ma.
Jako nowy gracz widziałem w tym dodatku szanse na złożenie w końcu jakiegoś sensownego decka ale takie błedy to utrudniają.
Brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony supportu jest po prostu flustrujący
 
Last edited:
Zadanie puchar z ludźmi u Jerome Moraue zaliczone, kolejne które nie działa to użyć 45 zaklęć, nie ma progresu.
 
W ostatecznym wyzwaniu Gauntera (Scoia'tael) nie zalicza mi ostatniego zadania ( zagraj 20 malutkich driad za pomocą Eithne.) Zakgrałem już kilka razy Eithne podczas rozgrywki a licznik postępu ciągle stoi na zero... Ktoś ma podobny problem?
 
W ostatecznym wyzwaniu Gauntera (Scoia'tael) nie zalicza mi ostatniego zadania ( zagraj 20 malutkich driad za pomocą Eithne.) Zakgrałem już kilka razy Eithne podczas rozgrywki a licznik postępu ciągle stoi na zero... Ktoś ma podobny problem?

Miałem tak samo. Spróbuj zagrać drugą wersję Eithne (Eithne: Matka), bo mi przy zagrywaniu tej wersji zaliczało normalnie stworzone driady do zadania :)

A więc niestety musiałem ją po prostu grać w drugiej rundzie.

Edit: Czy ktoś ma problem z kontraktem dotyczącym Weteranów? Grałem już kilka gier i wciąż jest "0" na liczniku, próbowałem po prostu zagrywać Weteranów lub używać ich rozkazu, ale tak jakby gra tego nie naliczała. Kilka innych kontraktów działa jak należy, więc zastanawiam się czy to jest też jakiś "globalny" problem, czy to może po prostu u mnie jest coś nie tak?
 
Last edited:
@MichalG666 No nie zalicza tych weteranów w kontrakcie. Jest to zapewne kolejny bug, na którego naprawienie przyjdzie czekać pół roku albo więcej.
 
@POCOMNIETO czy pisałeś o tym problemie do support ? U mnie i nie tylko (na grupie na FB oraz na Reddicie zgłaszały się osoby) u których wystąpił ten problem i był związany prawdopodobnie z przeciążeniem serwerów. Napisałem wiadomość odnośnie tego do supportu ale nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi. Czy jest jakieś oficjalne stanowisko Redów wobec tego problemu ? Mi łykło ok 20 beczek niby nie dużo ale szkoda bo kart jeszcze brakuje. W moim przypadku to gold był uzbierany, ale czułbym większe rozgoryczenie jakbym wydał realny chajsik jak co poniektórzy.
 
Top Bottom