Aktualizacja 7.0-- Problemy

+
@MichalG666 No nie zalicza tych weteranów w kontrakcie. Jest to zapewne kolejny bug, na którego naprawienie przyjdzie czekać pół roku albo więcej.

Oby to zostało szybciej naprawione ;) choć w sumie nie widziałem, by wiele osób o tym pisało na forum, więc albo po prostu nie zauważyli, albo to nie jest globalny błąd...
 
Czy też tak macie, że na np. randze 3 na ekranie wyboru trybu gry wypełnia Wam się mozaika Saski, ale po walce i na profilu widzicie mozaikę Geralta?
 
Geralt skacze po wszystkich rangach na mozaice wyboru trybu. Daje on złudne nadzieję, że zbliżamy się do pro.
 
przy okazji
czy tylko mnie nie aktualizuje się na bieżąco wynik rankingowy na ekranie wyboru talii w grze rankingowej?
dopiero po wylogowaniu i zalogowaniu ponownie widoczne są zmiany wartości
 
Czy obrażenia zadawane przez Krwawego Orła nie powinny się przypadkiem wliczać do jego warunku żądzy krwi?

Skoro śmiertelny cios sprawdzany jest po zadaniu obrażeń, to dlaczego nie jest w ten sposób sprawdzana i żądza?
 
Czy obrażenia zadawane przez Krwawego Orła nie powinny się przypadkiem wliczać do jego warunku żądzy krwi?

Skoro śmiertelny cios sprawdzany jest po zadaniu obrażeń, to dlaczego nie jest w ten sposób sprawdzana i żądza?
A jak w tym momencie działa Mocarz Svalbloda, czyli stary młody berserk, bo powinno być dokładnie tak samo?
 
A jak w tym momencie działa Mocarz Svalbloda, czyli stary młody berserk, bo powinno być dokładnie tak samo?
Kiedyś nim grałem i wtedy na 100% działał tak, że zadanie przez niego obrażenia wliczały się do warunku żądzy. Jak jest teraz niestety nie wiem, bo dawno go nie używałem, musiałbym sprawdzić. Ale:
a) Jeśli to zostało zmienione, to trochę bym się zdziwił.
b) Uważam, że sytuacja z Mocarzem jest na logikę nieco inna - on nakłada krwawienie w momencie zadawania obrażenia, a warunek śmiertelnego ciosu jest sprawdzany po zadaniu obrażeń.

EDIT: Znalazłem w notkach do dodatku Kupcy Ofiru taką informację:
Mocarz Svalbloda prawidłowo liczy teraz swoją żądzę krwi.
Wygląda na to, że coś tu zostało zmienione / poszedł jakiś nerf? Nie bardzo rozumiem dlaczego.
 
Last edited:
Top Bottom