Aktualizacja 7.1 - Lista Zmian

+
Mam nadzieje że w tej nowej podróży REDzi wezmą pod uwagę kto sobie kupił premium a kto nie i że nie trzeba będzie tego kupować ponownie, bo inaczej będzie to dość niesmaczny skok na kasez ich strony. Co gdy ktoś miał podróż np na 70 poziomie jeszcze pare bibelotów do odblokowania i przyszedł Gaunter zabrał podróż i po 2 miesiącach znów ją przywracają
Nie do końca rozumiem. Ja o bugu z nie zaliczeniem kupna premium do podróży jeszcze nie słyszałem a jeśli takie coś się wydarzy to nie kupujesz ponownie tylko piszesz do działu wsparcia...
Nie rozumiem też jaki jest sens drugiego zdania podróż to swego rodzaju battlepas ma wyznaczone ramy czasowe nie trwa w nieskończoność i nie wraca ta sama aby odblokować wszystko trzeba poświęcić odpowiednią ilość czasu. Jeśli ktoś gra bez premium to czasu musi przeznaczyć najwięcej, jeśli ma premium to trochę mniej, a dla najbardziej zagorzałych fanów bibelotów którzy nie mogą się wyrobić jest opcja odblokowywania poziomów. Więc nie rozumiem skąd oburzenie.
 
Nie do końca rozumiem. Ja o bugu z nie zaliczeniem kupna premium do podróży jeszcze nie słyszałem a jeśli takie coś się wydarzy to nie kupujesz ponownie tylko piszesz do działu wsparcia...
Nie rozumiem też jaki jest sens drugiego zdania podróż to swego rodzaju battlepas ma wyznaczone ramy czasowe nie trwa w nieskończoność i nie wraca ta sama aby odblokować wszystko trzeba poświęcić odpowiednią ilość czasu. Jeśli ktoś gra bez premium to czasu musi przeznaczyć najwięcej, jeśli ma premium to trochę mniej, a dla najbardziej zagorzałych fanów bibelotów którzy nie mogą się wyrobić jest opcja odblokowywania poziomów. Więc nie rozumiem skąd oburzenie.

Kolega chyba nie ogarnął, że to jest inna podróż i nie bedzie startował z tego poziomu który osiągnął ostatnio....Szkoda gadać.
 
Nie do końca rozumiem. Ja o bugu z nie zaliczeniem kupna premium do podróży jeszcze nie słyszałem a jeśli takie coś się wydarzy to nie kupujesz ponownie tylko piszesz do działu wsparcia...
Nie rozumiem też jaki jest sens drugiego zdania podróż to swego rodzaju battlepas ma wyznaczone ramy czasowe nie trwa w nieskończoność i nie wraca ta sama aby odblokować wszystko trzeba poświęcić odpowiednią ilość czasu. Jeśli ktoś gra bez premium to czasu musi przeznaczyć najwięcej, jeśli ma premium to trochę mniej, a dla najbardziej zagorzałych fanów bibelotów którzy nie mogą się wyrobić jest opcja odblokowywania poziomów. Więc nie rozumiem skąd oburzenie.

Faktycznie chyba źle sie wyraziłem. Chodzi mi tu o to iż w Gwinta zacząłem grać dopiero pod koniec kwietnia. Widząc że w podróży nie odblokowywałem bibelotów tylko same klucze postanowiłem kupić tą wersje premium by je móc odblokować. Nie dokończyłem cełej podróży przed aktualizacją i z tego powodu mam nadzieje, że gdy wróci podróż nie będe musiał znów kupować sobie premium skoro miałem wcześniej kupione i odblokowywane swoim tempem przez które nie zdążyłem dojść do 100 poziomu :)
 
mam nadzieje, że gdy wróci podróż nie będe musiał znów kupować sobie premium skoro miałem wcześniej kupione i odblokowywane swoim tempem przez które nie zdążyłem dojść do 100 poziomu :)
Prawdopodobnie będziesz musiał kupić premium, jeżeli chcesz dostać nowe bibeloty, ponieważ będzie to zupełnie nowa Podróż z nowymi nagrodami. Event trwa ok. 3 miesiące i jeżeli do tego czasu nie dojdziesz do ostatniego poziomu to nie odblokujesz wszystkich nagród.
 
Faktycznie chyba źle sie wyraziłem. Chodzi mi tu o to iż w Gwinta zacząłem grać dopiero pod koniec kwietnia. Widząc że w podróży nie odblokowywałem bibelotów tylko same klucze postanowiłem kupić tą wersje premium by je móc odblokować. Nie dokończyłem cełej podróży przed aktualizacją i z tego powodu mam nadzieje, że gdy wróci podróż nie będe musiał znów kupować sobie premium skoro miałem wcześniej kupione i odblokowywane swoim tempem przez które nie zdążyłem dojść do 100 poziomu :)
To inna podróż patrz post kolegi wyżej. Ta poprzednia już nigdy nie wróci.
 
Z tego co zostało tu napisane wynika, że aby dokonać zmian w opcjach mielenia kart trzeba wejść do modułu tworzenia talli.
Mielenie kart zawsze następowało automatycznie zaraz po wejsciu do tego modułu.

Jak mielenie będzie domyślnie ustawione po aktualizacji? Czy bedziemy mogli wybrać naszą własnę opcję mielenia ZANIM owo pierwsze mielenie po aktualizacji nastąpi?

Zadawałem to pytanie juz kilka razy, ale do tej pory nikt mi na nie nie odpowiedział.
Wszystko jest w porządku, info wyskakuje przed mieleniem i możesz sobie zobaczyć ile surowców dostaniesz przy każdej opcji. A nagrody za podróż wyglądają świetnie.
 
Czy jestem jedynym człowiekiem w tej grze, który gra wszystkimi frakcjami i wszelakimi taliami, zamiast ściągać najlepszą talię z internetu i tylko nią grać? Większość osłabień uważam za słuszne. Może poza Caranthirem, bo on nie był na tyle dobry, żeby go osłabiać. Co z tego, że niektóre frakcje straciły nieco na znaczeniu? Chyba nie chodzi o to, żeby jedna była najlepsza, a inne słabe. Oczywiście, najlepiej by było, gdyby wszystkie były zrównoważone, ale to raczej nigdy nie nastąpi.
Nie jesteś jedyny, też kombinuje z różnymi swoimi wymysłami i najlepiej się takimi mi gra, gwałtowne cięcie wchodzi mi do pro, albo przechera z panem lusterko. Zmiany będą a jak płakali to będą płakać dalej. Fajnie się gra bo można mnóstwo fajnych talii porobić i trollowac👍😁
 
Wszystko jest w porządku, info wyskakuje przed mieleniem i możesz sobie zobaczyć ile surowców dostaniesz przy każdej opcji. A nagrody za podróż wyglądają świetnie.
Tak Rewersy znowu piękne
Post automatically merged:

Miłe słowo było przejdźmy do narzekania...
Na PC wszystko pięknie się aktualizuje natomiast na androidzie tak jak i poprzednio pobieranie staje w pewnym momencie w moim przypadku na 15%. Znowu muszę grę na androidzie reinstalować. Więc co mi z tego że aktualizacja niecałe 300 mb jak ja prawie 3 gb muszę pobierać
 
Last edited:
Faktycznie chyba źle sie wyraziłem. Chodzi mi tu o to iż w Gwinta zacząłem grać dopiero pod koniec kwietnia. Widząc że w podróży nie odblokowywałem bibelotów tylko same klucze postanowiłem kupić tą wersje premium by je móc odblokować. Nie dokończyłem cełej podróży przed aktualizacją i z tego powodu mam nadzieje, że gdy wróci podróż nie będe musiał znów kupować sobie premium skoro miałem wcześniej kupione i odblokowywane swoim tempem przez które nie zdążyłem dojść do 100 poziomu :)
Możesz te odblokować całą podróż dopłacając. Im mniej zostało tobie do końca podróży tym tańszy jest zakup.
Post automatically merged:

Czy jestem jedynym człowiekiem w tej grze, który gra wszystkimi frakcjami i wszelakimi taliami, zamiast ściągać najlepszą talię z internetu i tylko nią grać? Większość osłabień uważam za słuszne. Może poza Caranthirem, bo on nie był na tyle dobry, żeby go osłabiać. Co z tego, że niektóre frakcje straciły nieco na znaczeniu? Chyba nie chodzi o to, żeby jedna była najlepsza, a inne słabe. Oczywiście, najlepiej by było, gdyby wszystkie były zrównoważone, ale to raczej nigdy nie nastąpi.
Ja tez gram swoimi
 
Tak w ogóle, da się gdzieś przeczytać ostatnią podróż? Pamiętam, że chciałem sobie całość zrobić za jednym podejściem na koniec i koniec końców nie przeczytałem fabuły :D
 
Witam. Mam problem ponieważ nadal mam sezon Gryfa. mam wszystko zaktualizowane. Robiłem nawet re-install. Proszę o pomoc.
 

Lexor

Forum veteran
Tak w ogóle, da się gdzieś przeczytać ostatnią podróż? Pamiętam, że chciałem sobie całość zrobić za jednym podejściem na koniec i koniec końców nie przeczytałem fabuły :D
Ja mam porobione screenshoty, jak kiedyś w końcu znajdę trochę czasu to się za to wezmę, połączę i zOCRuję.

PS. Dziekuję za bycie "króliczkiem doświadczalnym" i za sprawdzenie / opisanie jak teraz działają te ustawienia z mieleniem kart.
 
Last edited:
No i kolejny problem reinstalacja gry na androidzie stanęła na 89 % szło mozolnie aż stanęło na dobre. Dodam że po mojej stronie wszystko ok internet miejsce itd.
 
Ja,. z innej beczki nie miał ktoś problemu z przemianą kart? Harald zmienia mi się tylko w 2 rundzie, a np. Skjoral wcale.
 

Attachments

  • 2020-08-05_0904_2.png
    2020-08-05_0904_2.png
    1.2 MB · Views: 108
  • 2020-08-05_0907_1.png
    2020-08-05_0907_1.png
    1 MB · Views: 110
Czy wy też mieliście teraz jakąś automatyczną aktualizację po której wyskakuje "błąd połączenia: Ściąganie definicji kart zakończone niepowodzeniem" ?
Edit; nieważne już działa
 
Last edited:
Wprowadziliśmy zmiany do Skellige, ponieważ po ostatniej aktualizacji frakcja ta była zbyt silna. Aby zmiany były widoczne w grze, nie jest wymagana aktualizacja klienta.

  • Zbrojmistrz: koszt werbunku zmieniono z 4 na 5.
  • Oszałamiające Uderzenie: obrażenia zmieniono z 7 na 6.
  • Krwawy Orzeł: koszt werbunku zmieniono z 10 na 11
  • Harald and Craite: siłę zmieniony z 6 na 5.
  • Dzik Morski: siłę zmieniono z 4 na 3, koszt werbunku zmieniono z 12 na 11.
  • Ojcobójcza Furia: premię do werbunku zmieniono z 16 na 15.
 
Top Bottom