Aktualizacja 8.2 i Sezon Miłości!

+
Na szczęscie wij się skończył, ale za to mnie teraz najbardziej drażnią elfy. I kopiujący decki jak jeden mąż pierwsza runda elfi obrońca, piastunka, wiedzmin kota i jak to się rozpędzi to nie ma bata. A na koniec gezras - jak on mnie irytuje...
I jak zwykle znajdą się zaraz mądrzy "masz przecież bloki. kontrole itd itp" ble ble ble
To ciekawe ja na ST trafiam nie za często a jak już trafię to na elfiki nastawione na spam. Dzisiaj ogólnie mnie gość jeden mocno zaskoczył bo grał coś innego niż wszyscy tzn ST na elfach ale np miał mróz i trochę innych specjali. Talia była trochę dziwna ale o dziwo skuteczna w całym pojedynku był remis ja grałem moją wersją SK wojownikami z Cerys.
 
Last edited by a moderator:
Na szczęscie wij się skończył, ale za to mnie teraz najbardziej drażnią elfy. I kopiujący decki jak jeden mąż pierwsza runda elfi obrońca, piastunka, wiedzmin kota i jak to się rozpędzi to nie ma bata. A na koniec gezras - jak on mnie irytuje...
I jak zwykle znajdą się zaraz mądrzy "masz przecież bloki. kontrole itd itp" ble ble ble
To może ja będę jednym z tych mądrych. Jak masz strzał za 5 to możesz zabić elfiego obrońcę lub przesunąć do drugiego rzędu. Piastunka i wiedźmin robi 1 pkt na turę. Wiedźmin może robić 1 pkt co 2 tury - wystarczy że będziesz grał w 1 rzędzie. Jednak musisz mieć z tyłu głowy zeby zachować 1 strzał za 5 właśnie na Gezrasa. Niejednokrotnie ignorowałem wiedźmina wiedząc że przeciwnik ma Gezrasa. Jak przeciwnik wywali duzo brązowych silników żeby wygrać R1 to ok. Jak wyrzuci mało silników, to rozważyłbym bleed, żeby wyrzucł więcej silników + swoje powerplaye (scenariusz, Vernossiel, Gezras).
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom