AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

+
Gerd w poprzedniej aktualizacji miał dostać buffa: z Adrenaliny 4 na Adrenalinę 3.
Póki co zmieniony został tylko opis na karcie, bo Gerd dalej "działa lepiej" jedynie do Adrenaliny 4.
Adrenalinowa krwawa otoczka wokół karty też obecnie wprowadza w błąd, bo mylnie wyświetla się aż do Adrenaliny 3.
Chodzi o adrenalinę. W jednej z aktualizacji miał dostać małego buffa a dokładniej adrenalina miała mu zosstać obniżona z 4 na 3. No i tak się składa że w opisie karty widnieje 3 natomiast w praktyce działa adrenalina 4.
Adrenalina 3 oznacza, że jeśli chcemy zagrać Gerda bez negatywnego efektu adrenaliny to musimy go zagrać jako 5 kartę z ręki lub wcześniej. Rozumiem, że obecnie zagranie go jako 5 karta z ręki ciągle aktywuje adrenalinę?
 
Adrenalina 3 oznacza, że jeśli chcemy zagrać Gerda bez negatywnego efektu adrenaliny to musimy go zagrać jako 5 kartę z ręki lub wcześniej. Rozumiem, że obecnie zagranie go jako 5 karta z ręki ciągle aktywuje adrenalinę?
tak
 

Lexor

Forum veteran
Adrenalina 3 oznacza, że jeśli chcemy zagrać Gerda bez negatywnego efektu adrenaliny to musimy go zagrać jako 5 kartę z ręki lub wcześniej.
Gerd jest przykładem "odwróconej adrenaliny". Obecnie Gerd działa jakby miał wciąż Adrenalinę 4.
 
Nie, Adrenalina 3 oznacza że powinniśmy móc go zagrać jako 4 kartę z ręki i wciąż cieszyć się jego lepszym efektem.
Obecnie Gerd działa jakby miał wciąż Adrenalinę 4.

@maruczo52: "Tak" na drugie zdanie, ale "nie" na pierwsze.
Przecież wszystkie karty Adrenaliny tak działają. Adrenalina 1 oznacza, że możemy ją zagrać już jako drugą kartę, Adrenalina 2 oznacza, że możemy ją zagrać jako trzecią kartę i tak dalej. A więc Adrenalina 3 na Gerdzie oznacza, że aktywuje się jako zagrana 4 karta, więc aby uniknąć tego efektu to musimy go zagrać wcześniej, czyli jako piątą kartę. Tak działa Adrenalina...
 

Lexor

Forum veteran
@Adrianos6: Poprawiłem moją odpowiedź, bo niezbyt jasno napisałem za pierwszym razem. Chodziło mi bardziej o to, że w tym przypadku Adrenalina ma negatywny efekt, podczas gdy często ma pozytywny.

BTW: Na forum angielskim pojawiła sią aktualizacja listy poprawek, w której jest już wspominka o Gerdzie.

Wciąż czekam zatem na poprawkę braku bieżącego uaktualniania się liczby rozegranych walk i MMR.
 
@Adrianos6: Poprawiłem moją odpowiedź, bo niezbyt jasno napisałem za pierwszym razem. Chodziło mi bardziej o to, że w tym przypadku Adrenalina ma negatywny efekt, podczas gdy często ma pozytywny.

BTW: Na forum angielskim pojawiła sią aktualizacja listy poprawek, w której jest już wspominka o Gerdzie.

Wciąż czekam zatem na poprawkę braku bieżącego uaktualniania się liczby rozegranych walki i MMR.
Tak widziałem bo tam też odpowiedziałem na komentarz dotyczący Gerda, i co ciekawe był przedstawiony jako błąd mimo, że opis przedstawia poprawne działanie Adrenaliny 3. Wiem że to jest negatywny efekt Adrenaliny ale to dalej Adrenalina. Nigdy nie grałem tej karty, ale według waszego opisu to wygląda tak jakby Gerd działał poprawnie, tylko macie problem ze zrozumieniem tego jak Adrenalina działa.
Post automatically merged:

No chyba, że obecnie jego Adrenalina aktywuje się nawet jako 5 karta z ręki jak wspomniałem wcześniej, więc faktycznie jest to błąd. Ale odpowiedź o tym, że powinniśmy móc go zagrać jako 4 kartę z ręki i wciąż cieszyć się jego lepszym efektem, czyli bez Adrenaliny jest błędna, bo tak nie działa Adrenalina 3.
 
Last edited:
Tak widziałem bo tam też odpowiedziałem na komentarz dotyczący Gerda, i co ciekawe był przedstawiony jako błąd mimo, że opis przedstawia poprawne działanie Adrenaliny 3. Wiem że to jest negatywny efekt Adrenaliny ale to dalej Adrenalina. Nigdy nie grałem tej karty, ale według waszego opisu to wygląda tak jakby Gerd działał poprawnie, tylko macie problem ze zrozumieniem tego jak Adrenalina działa.
Post automatically merged:

No chyba, że obecnie jego Adrenalina aktywuje się nawet jako 5 karta z ręki jak wspomniałem wcześniej, więc faktycznie jest to błąd. Ale odpowiedź o tym, że powinniśmy móc go zagrać jako 4 kartę z ręki i wciąż cieszyć się jego lepszym efektem, czyli bez Adrenaliny jest błędna, bo tak nie działa Adrenalina 3.
Tak właśnie o to chodzi. Opis ma Adrenalina 3 a działa jak Adrenalina 4.
 
Trochę to zagmatwaliście obecnie Gerd ma w praktyce adrenalinę 4 więc musi być grany jako 6 karta jeśli chcemy w pełni wykorzystać jego umiejętność.
Obecna adrenalina 3 w opisie sugeruje że może być on zagrany jako 5 karta. co niestey wprowadza graczy w błąd
 

Ely74

Forum regular
powinniśmy móc go zagrać jako 4 kartę z ręki i wciąż cieszyć się jego lepszym efektem, czyli bez Adrenaliny jest błędna, bo tak nie działa Adrenalina 3.
A to akurat nie jest sprzeczne bo jak masz 9 kart na ręce i zagrywasz Gerda jako 4 kartę z ręki to na ręce zostaje ci też 4 karty i I powinien bić w cały rząd. OBecnie jest tak ,że jak zostaje ci 5 kart na ręce to już gaśnie ci czerwona ramka i już tylko tworzy Syrene.

Ze wszystkich zmian najbardziej mi się podoba Skurwiel Junior. Syndykat dostał jedynego morderce zdolnego zabić jednym ruchem Damiena , Ukrytego. Plus to jego niszczenie Elfich Czatowników. Mocna karta..

Wzmocnienie Damiena czy Ukrytego też dobry ruch. Muszę jeszcze ocenić drobne ruchy pozostałych kart ale Mglaki i wzmocnienie pogody u Potworów wydaje się bardzo silne
 
Tak właśnie o to chodzi. Opis ma Adrenalina 3 a działa jak Adrenalina 4.
Trochę to zagmatwaliście obecnie Gerd ma w praktyce adrenalinę 4 więc musi być grany jako 6 karta jeśli chcemy w pełni wykorzystać jego umiejętność.
Obecna adrenalina 3 w opisie sugeruje że może być on zagrany jako 5 karta. co niestey wprowadza graczy w błąd
W końcu ktoś to sprostował, bo wszyscy nagle piszą że Gerd ma błąd, ale na angielskim i polskim forum czytam o poprawnym działaniu Adrenaliny 3 przedstawionym jako błąd, i tak się zastanawiam czy ten błąd faktycznie jest czy to wszyscy nagle nie rozumieją działania Adrenaliny.
Post automatically merged:

A to akurat nie jest sprzeczne bo jak masz 9 kart na ręce i zagrywasz Gerda jako 4 kartę z ręki to na ręce zostaje ci też 4 karty i I powinien bić w cały rząd. OBecnie jest tak ,że jak zostaje ci 5 kart na ręce to już gaśnie ci czerwona ramka i już tylko tworzy Syrene.
Jak zagrasz Gerda albo dowolną inną kartę jako 4 kartę z ręki to na ręce zostają ci 3 karty a nie 4. Tak działają wszystkie karty Adrenaliny.
 

Ely74

Forum regular
@Adrianos6
Może najpierw ustalmy zasady języka polskiego . Zagranie jako 4 kart z ręki oznacza ,że zagrywasz tę kartę jako 4 w kolejności a nie że masz 4 karty na ręce i jedną z nich zagrywasz
Gerd ma opis Adrenalina 3 ale tak naprawdę nadal działa jakby miał Adrenaline 4.. I spór dotyczy raczej tego ,że specyficznie interpretujesz język polski a nie że ktoś nie rozumie jak działa Adrenalina 3
 
@Adrianos6
Może najpierw ustalmy zasady języka polskiego . Zagranie jako 4 kart z ręki oznacza ,że zagrywasz tę kartę jako 4 w kolejności a nie że masz 4 karty na ręce i jedną z nich zagrywasz
Gerd ma opis Adrenalina 3 ale tak naprawdę nadal działa jakby miał Adrenaline 4.. I spór dotyczy raczej tego ,że specyficznie interpretujesz język polski a nie że ktoś nie rozumie jak działa Adrenalina 3
Faktycznie, zakładając że liczymy zagrane karty w kolejności od początku a nie od końca oznacza, że źle interpretowałem twoją odpowiedź i miałeś racje. Natomiast jesteś jedynym, który ustalił ich początkową ilość w ręce, w innych komentarzach nie było to zawarte a ilość kart może się różnić, więc dla mnie logiczne jest liczenie ich od końca, zwłaszcza w przypadku Adrenaliny.
 

Ely74

Forum regular
Co nie zmienia faktu ,że jak masz pełną rękę albo więcej niż 5 kart to Gerd pali się na czerwono ale jak tylko masz już 5 kart to gaśnie choć na opisie ma Adrenalina 3 i jak zagrywasz Gerda mając wciąz 4 karty na ręce oprócz Gerda to już nie działa. Gerd miał 2 miesiące temu Adrenalinę 4 zmienili opis na 3 i poinformowali oficjalnei ,że działa inaczej. Sęk w tym ,że nadal działa po staremu

A ze zmian podoba mi sie zmiana na Wagenburgu . Może wrócę do grania nim w talii Krasnoludów bo ma z nimi fajne kombo a lepiej go mieć niż inne karty za 4
 
Może wkońcu da się grać po tych zmianach bo tak to tylko bal eist i syndykat do zarzygania z trudem dobiłem 90+ level podróży bo gra to była katorga
Post automatically merged:

To że zmieniliście Regisa o jedną prowizje w dół to nie zmieni niegrywalnośći tej karty tak samo pożoga. Zróbcie coś z tym albo przywróccie do poprzedniego stanu.
 
Zmiany jak to zmiany, jedne lepsze drugie gorsze. Ja gram regularnie kongregacja i zawsze robi przyzwoity wynik. Teraz może okazać się gorsza bo niziołki odpadają, nie wiem czym zastąpić novigradzka, czy ją zostawić, dochodzą dwie karty ciut usprawniające. Na haraczach też już mam dwa fajne decki. Generalnie fajnie się robi bo na pro jest dużo trollingu, poziom co raz wyższy i gracze naprawdę fajne talię wymyślają. Pozdrawiam gwintownikow 👍😁
 
Przed chwilą zaktualizowałam grę, była możliwość kupna glejtu na podróż premium z Triss, zakup dokonany, potwierdzenie przyszło, w menu podróży wyświetla mi, że mam odblokowane premium ale skórki nie mogę użyć, ponieważ w panelu pokazuje mi napis "Odblokuj w trybie podróży"...
 
Szybka ocena bibelotów z podróży Tris.
2 stroje są takie sobie.
Na plus monety, ramki, rewersy i w końcu kolorowe tytuły.
Na minus różnego rodzaju "plecaczki" jest ich zdecydowanie za dużo oraz delikatny "recykling"
Post automatically merged:

Przed chwilą zaktualizowałam grę, była możliwość kupna glejtu na podróż premium z Triss, zakup dokonany, potwierdzenie przyszło, w menu podróży wyświetla mi, że mam odblokowane premium ale skórki nie mogę użyć, ponieważ w panelu pokazuje mi napis "Odblokuj w trybie podróży"...
Odśwież grę powinno zadziałać.
 
Czyżby podróż troszeczkę podrożała? 38,29 zł teraz, z nie było coś koło 31 zł ostatnio?
 
Top Bottom