Aktualizacja 9.0 — lista zmian

+
No więc tak pozyskane karty i skrawki koniec końców do mnie wróciły. otworzyłem 100 beczek. Uzyskując prawie wszystkie brązy i 1 epika z dodatku. Oprócz tego wpadło 10 legend i 21 epików.
No nic, trzeba kupować zwykłe beczki i wytworzyć pozostałe złote :/

EDIT
Głupi ja nie spojrzałem, które beczki kupuję i kupiłem 130 beczek z Wiedźminami :(
 
Last edited:
Siema wszystkim,oprócz znikających jednostek Lexora, można powiedzieć że nie ma większych bagow? Czyli mogę se ściągnąć aktualizacje i już grać normalnie? Zazwyczaj czekam parę dni po aktualizacji zanim zagram bone większości przypadków są jakieś większe bagi.
 
Siema wszystkim,oprócz znikających jednostek Lexora, można powiedzieć że nie ma większych bagow? Czyli mogę se ściągnąć aktualizacje i już grać normalnie? Zazwyczaj czekam parę dni po aktualizacji zanim zagram bone większości przypadków są jakieś większe bagi.
Można spokojnie grać.
 
Zmieniając temat: czy ktoś dziś zagrywał niewidzialne jednostki? U mnie parę razy zdarzyło się, że nie widziałem kart jednostek po ich zagraniu - jak najeżdżałem kursorem na pole gdzie powinna taka karta jednostki się znajdować to pojawiał się opis i można było przeprowadzać inne możliwe działania, ale nic w tym miejscu nie było widać.
Czy to nowa mutacja Lambertozy? :howdy:
 

Lexor

Forum veteran
Nie wiem. Dziś jak grałem to "widziałem" takie "niewidzialne" jednostki nawet w mojej talii jak do niej zaglądałem (zamiast jednostki na liście była "przerwa" lub "całkowicie czarna karta" - nie mam pewności, która z tych opcji). Próbując dojść do wniosku co może być tego przyczyną, wydaje mi się, że jest na ten błąd szansa jeśli dana jednostka nie była w naszej talii od samego początku (czyli np. zabraliśmy ją przeciwnikowi lub utworzyliśmy ją w trakcie gry).
 
Czyli choroba postępuje, grunt że nie jest to błąd z zakresu tych, które psują wynik rozgrywki.

Co do zmian wprowadzonych przez tę aktualizację mam tego typu skojarzenia:

- w grze pojawia się za dużo silników +1 na turę,
- KP powiela kontrolę talii, która miała być przewodnią siłą dla Nilfgaardu,
- szkoda, że Scoia tymi czarodziejkami z fletem dostały kolejny swarm,
- szkoda, że neutralne konstrukty nie zostały wzmocnione,
- brakuje mi wprowadzania do nowych kart rozwiązań z poprzednich dodatków (przykładowo Taran z KP mógłby mieć barykadę, dzięki której zwiększa zadane obrażenia - w końcu opancerzony jest mocniejszy i bardziej niebezpieczny, tak jak to było w Age of Empires :) ),
- wiem, że nie ma jeszcze mety i w ogóle, jednak zdaje mi się, że REDzi nie mają wypracowanego takiego głębszego balansu/założenia dla poszczególnych typów kart i ich zasięgów punktowych, przez co otrzymujemy tę latającą świnkę będącą lepszą wersją Bestii czy nowych czarodziejów w KP, którzy zostawieni sami sobie strzelają mocniej od Lawiny Bekkera.
 
Świnka powinna mieć siłę startową 3, tak mi się wydaje. Co prawda lubię świnki moją taktyką, ale zasięg startowy powinien wynosić 5 a nie 6.
 
Jeśli dla kogoś kombo misrza plag i tego czarodzieja z 2 siły jest za mocne to co powiecie na świnię w potworach. Mistrz plag robi maksymalnie 11 pkt, do tego jeszcze masz 4 pkt cegły, którymi możesz się zaciągnąć. Porównałbym to raczej do harcownika i skalda w Skellige. Mistrza plag też można traktować jako proaktywne zagranie za 9 pkt. A Nilfgaard akurat nie ma zbyt wielu proaktywnych brązowych zagrań. Natomiast świnia może zrobić 20 pkt i jest kopiowana megaskopem. Ktoś potrafi wskazać brąz za 4 pkt prowizji, który robi 2 pkt na turę. Warunek sabatu w przypadku kościeja jest bardzo prosty do spełnienia, o wiju nie wspominając. Ta karta w niezmienionej formie powinna być za 6 pkt prowizji co najmniej a nie za 4.
 
Świnka powinna mieć siłę startową 3, tak mi się wydaje. Co prawda lubię świnki moją taktyką, ale zasięg startowy powinien wynosić 5 a nie 6.
Wprawdzie jakoś hardcorowo mi nie doszła ale zrobienie 10-16 pkt to żaden problem dla niej . A jeszcze łatwo mieć dwie.Do tego ktoś tu się bał ,że larwy stracą rację bytu. A jest wręcz przeciwnie.... Jest ich sporo więcej. W każdej wręcz talii .. Ogólnie potwory dostały mega kopa. Łowcy Nagród ciut mniej ale za to najlepiej się gra KP choć z nowych to tylko Istredd ma sens ( choć rzeczywiście Student potrafi ściągnięty z cmentarza posiadać nagle 8 cierpliwości. Tak jakby mu cierpliwość rosła też na cmentarzu
 
Komuś dzisiaj też się gra nie włącza? Wchodzi do ekranu ładowania i zachowuje się jakbym nie miał aktualnej wersji, mimo, że wszystko jest aktualne - "Błąd serwera, ta wersja gry nie jest już wspierana"
 

Hiobe

Forum veteran
:oops::sad::cry::giveup:
szkoda że w piątek, no i że dowiedziałem się o tym wracając mpk z pracy :(
jest wieczór i nawet daily q nie da rady zrobić :(
 

Lexor

Forum veteran
@Hiobe: Nie chcę krakać, ale jako że jest piątek, to jeśli nie uporają się z tym dzisiaj to przerwa może potrwać do poniedziałku.
 
Top Bottom