Aktualizacja 9.1 i Sezon Gryfa są już dostępne!

+
To się nigdy nie zmieni; prędzej zamkną serwery niż zaczną pracować nad grą tak, by gracz zauważył i mógł docenić pieczołowitość, staranność i dbałość o szczegóły.
Lepiej cisnąć bekę z dodania Vaedermakarowi brakującego tagu i dwie karty później pokazać inną, z błędnym oznaczeniem "mag".
 
Też czekam, aż coś poprawią w NG, bo ostanio używam NG jedynie do grania sezonówek. Obecne talie "metowe" NG kompletnie mi nie odpowiadają, a nic innego nie jest równie silne by stawić czoła innym przegiętym frakcjom.
 
Kiedy w końcu zostaną naprawione scenariusze, a gracze wykorzystujący partactwo twórców ukarani?

Zrzut ekranu (19).png
 
Po umiejce sądzę, że grasz Cerys, którą robisz na start 15 punktów i masz problem o to, że ktoś używa ostrza do aktywowania scenariusza? Też Skellige może używając maskę uroborosa robić z 10 punktów. Nawet nie wiem czy ten deck co przeciwnik gra jest w ogóle w tier 3. ST od 3 miesięcy jest tak słabe, że nagle to zagranie jest problemem?
 
Dokładnie mam taki problem, bo w raz z grzebaniem przy NG miał się skończyć absurd aktywowania kilku etapów scenariusza na raz. Tymczasem jak widać jedni mogą a drudzy nie. Równi i równiejsi. Już nawet nie chce mi się rozpisywać jaka jest różnica między Cerys, która może popsuć rękę i opiera się na niej cała taktyka a pojedynczym scenariuszem, który sam z siebie robi masę punktów.
 
Poza tym to też kwestia robienia czegoś profesjonalnie. Póki co nie widzieliśmy żadnych nowych scenariuszy, bo twórcy bali się, żeby znowu coś przegiętego nie powstało. Dodanie timera do scenariuszy to jest podstawa, jeśli chce się robić kolejne i dodatkowe karty wspierające, jak Dwimveandra z nadchodzącego dodatku. Kiedyś marzyła mi się przykładowo Catriona jako scenariusz z zarazą i szczurami. Mam nadzieję, że będą rozwijać ten typ kart.
 
Czy ktoś ma może błąd połączenia przy odpalaniu Gwinta? Mam komunikat o tym, że ekwipunek nie może być załadowany...

Pierwszy raz mam coś takiego, opcja Sprawdź/Napraw niestety nie pomogła. Połączenie internetowe jest jak należy.

Edit: Już działa, po chwili po prostu zadziałało :)
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Ostatni dzień sezonu, więc pomysłałem, że krótko go podsumuję: powalony. Jak nigdy testowałem mnóstwo talii z różnych frakcji i żadna nie sprawiała mi frajdy z wygrywania. Moje fajne oblężenie z poprzedniego sezonu teraz już nie dawało rady, relikty są durne, wampirki są fajne ale mało grzmocące, pogodowe skellige takie se, a wojownicy utracili swoją moc. O dziwo najlepiej gra(ło) mi się nilfgaardem - próbowałem różnych dowódców (nawet blokady) ale skończy(ło) się na taktycznej decyzji. Btw: nie lubię sinej dali, moją topową kartą tego sezonu jest jad wisielców.
 
Ja z zasady nie gram kartami czy dowódcami którzy są przesadzeni. W tym sezonie Sina Dal była w każdej talii a ja w żadnej talii nie grałem tej karty. Chyba pod tym względem jestem jedyny bądź należę do bardzo wąskiej elity graczy. Chociaż grając na taktyczną decyzję czy nagrodę główną aż chciałoby się żeby powróciła stara wersja blokady.

@Lexor Próbowałeś Scoia'tael w tym sezonie czy nie chciałeś się denerwować. Ja próbowałem grać nielojalną symbiozą z Gordem. Jednak nie ma podejścia do takiego hyperthinu, który ma Sirrocco, wstrząs, Ivara i Vilgefortza o syndykacie nie wspominając.
 

Ely74

Forum regular
@Iorweth15
No ja w sumie idę jeszcze bardziej hardcorowo bo w Syndykacie gram Obliczeiem i Zmutowaną Raylą ( gdzie jestem pewien ,że nikt nia nie gra poza mną o od roku nie trafiłem na rywalą z tą kartą ani razu)
W zielonych od zawsze krasnoludami bo nie lubię tego grania pod Gorda. Ale Krasnoludy w tym sezonie mają problem z zabijaniem rywali i jedynie musza liczyć ,że zrobią więcej punktów niż rywal im zdązy zbić....dlatego kombinuje co dokładać i najgorzej idzie vs Oblężenie
W Potworach gram mrozem i jakąś kombinacją Wampirów i Kellutisa
Chyba najbliżej mety jestem w Skellige gdzie gram Nawałnicą ciosów ale z wiedźminów mam tam tylko Junoda i Gerda
 
@Ely74 ja mam jedną talię pod odliczenie z Raylą. Jednak na rankingu ciężko jest mi cokolwiek tym wygrać.

ST Elfy z scenem i symbiozę nadal ma nie najgorszą ale z tym NG faktycznie był spory problem.
 

Ely74

Forum regular
@piotr4440
A ja tym i talią pod Mróz prawie wjechałem na PRO ale się uparłem na 1 randzie grać Krasnoludami i jakoś tu mam problem coś ugrać

Ale fakt na samych haraczach to bardzo cięzko coś ugrać ale już w kombinacji z truciznami lepiej . Bo Abominacja wchodzi za zero monet... Mag salamandry może średnio się spłaca jako haracz ale on ci daje 2 monety z każdego haraczu więc niektóre prawie masz za darmo. Do tego Rayla ma od razu zasłonę więc Gellert może ją wzmocnić dopóki ci wystarczy monet .... Ale zanim dołożył trucizny to rzeczywiście było ciężko .. Fajnie jakby Cyna był tańszy i miał Haracz 7 chociażby bo tak się nie opłaca nim grać
 
Last edited:
Ja też z zasady jak coś jest przegięte to tego nie dotykam (Sina Dal ) bleeee no każdy tym gra. W tym sezonie u mnie królował Ardal + Damien i sporo też grałam Królową pająków do pro bez problemów wskoczyłam.
 
Top Bottom