Aktualizacja 9.2 — lista zmian

+

Lexor

Forum veteran
@Alicja.: Już pomijając brak należytych testów, to dlaczego takie decyzje jak napisałaś zachodzą z tak dużym opóźnieniem?

Wraz z zablokowaniem Terranovy poszedł chyba ukryty nerf na Gernichorę. Teraz już nie zmienia siły po przemianie przy sabacie. Czyli zagrywana z Caranthira po przemianie nadal ma 1 siły co oznacza że bardzo łatwo ją zdjąć.
Sprawdzałeś może czy inne karty transformujące się zachowują teraz swoje ubytki/wzmocnienia siły podczas transformacji?
 
Last edited:
Sprawdzałeś może czy inne karty transformujące się zachowują teraz swoje ubytki/wzmocnienia siły podczas transformacji?
Teraz w czasie treningu Poroniec otrzymał obrażenia po czym trasfromowałem go w Kłobuka i znowu w Porońca który był już uleczony z 2 pkt obrażeń. Poroniec to jedna z kart transformujących tyle że na rozkazie. Wygląda na to że teraz bardziej będzie się opłacać Caranthira w Mamunę niż w Gernichorę.

Poza tym zauważyłem dodatkowy błąd. Podczas nie wybrania z wysłanniczki karty do przeniesienia na szczyt jej rozkaz nie odświeża się. Czyli jak raz w danej turze nic nie przeniesiesz na szczyt to już nic nie przeniesiesz.
 
Jak już się bawicie w hotfixy to przypominam o znanym bugu, gdzie przeciwnik aktywuje scenariusz, pomimo, że jest oficjalnie zakazane używanie więcej niż 1 etapu na turę. Proponuję dać Neofitom tag niedorobiony-elf i załatwia to sprawę. I tak, jestem złośliwy, bo od kilku aktualizacji nie jesteście w stanie tego ogarnąć. Stworzyć całą grę a nie umieć odpowiednio oskryptować licznika.

1628116799239.png
 

Lexor

Forum veteran
Jak już się bawicie w hotfixy to przypominam o znanym bugu, gdzie przeciwnik aktywuje scenariusz, pomimo, że jest oficjalnie zakazane używanie więcej niż 1 etapu na turę.
Był jakiś oficjalny post na ten temat? Bo jeśli tak, to powinni też stosować bany dla osób, które to wykorzystują pomimo zakazu.
 
Jaja sobie robię z sumienności developerów, którzy chętnie ruszali bal, ale zabrakło umiejętności, żeby dokończyć skryptowanie scenariuszy.
 
Panowie spokojnie, naprawia wszystko, zawsze są bugi po aktualizacjach. A propo gernichory to są fajne decki co im dają radę, na haraczu, szpiedzy z NG, dobre są też nowe elfy jak i łapówka na lojalności. Nie trzeba mieć Yrden żeby przeciwnikowi zmieść planszę 😁👍 Pozdrawiam gwintownikow.
 

Ely74

Forum regular
@Iorweth15 z jednej strony jakąś logika jest bo tworzysz kartę o sile 1 i powinna się zmieniać w garnichore o sile niezmiernionej ale fakt dziś wszyscy grają Mammune z Caranthir i to nie ma szans. Trzy pojedynki i trzy porażki. Ghul wszedł za jeden bo nie było brązów. Ja Lemmensa wyrzuciłem mu dwa Mammuna sobie zjadł . Podobnie na lojalności szachrajem wybrałem mu gryfa. I już miał potem oba na cmentarzu. I samojadka.. nota bebe jak samojadek ma mniej niż 6 pkt na starcie to się nie podzieli
 

Lexor

Forum veteran
Ze zmianą działania tranformacji Gerni pojawił się dodatkowy brak standardu działania w grze: dlaczego teraz inne karty typu wspomnianego Porońca, czy też te zmieniające się między rundami tracą bonusowe / zyskują utracone punkty siły?
 
Ze zmianą działania tranformacji Gerni pojawił się dodatkowy brak standardu działania w grze: dlaczego teraz inne karty typu wspomnianego Porońca, czy też te zmieniające się między rundami tracą bonusowe / zyskują utracone punkty siły?
Bo Gernichora ma zły opis po hotfixie, który najprawdopodobniej zostanie poprawiony dopiero w przyszłym miesiącu
 
To będzie rzeczywiście wyjątek od reguły. Ale jak podadzą w opisie, że przemień się bez zmiany siły to będzie akceptowalne. Póki co niezaktualizowany opis wprowadza w błąd.
 

Lexor

Forum veteran
Ale ja nie napisałem, że opisu nie powinno być - podałem tylko przykład transformacji bez zmiany siły, która właśnie ma taki opis.
 
Jak już się bawicie w hotfixy to przypominam o znanym bugu, gdzie przeciwnik aktywuje scenariusz, pomimo, że jest oficjalnie zakazane używanie więcej niż 1 etapu na turę. Proponuję dać Neofitom tag niedorobiony-elf i załatwia to sprawę. I tak, jestem złośliwy, bo od kilku aktualizacji nie jesteście w stanie tego ogarnąć. Stworzyć całą grę a nie umieć odpowiednio oskryptować licznika.

View attachment 11242537
Błędy oczywiście powinny być poprawione, ale banowanie graczy za nie to jakieś nieporozumienie. Sam trafiłem na rozgrywki z loopem Terranovy i przegrałem, ale to nie wina gracza, że karta jest źle oskryptowana. Równie dobrze można wprowadzić ban za zagranie np. Obrońcy, bo kto zabroni.
Co do potworów, Carahir na Kościeja do tego Mamuna i Gerni. Całkiem mocne.
 
Top Bottom