[AKTUALIZACJA] Arena: Mimik dostępna do 24 kwietnia!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
[AKTUALIZACJA] Arena: Mimik dostępna do 24 kwietnia!





[AKTUALIZACJA]

Tryb Arena: Mimik jest dostępny tylko do jutra! O 10:00, we wtorek 24 kwietnia wszystkie rozgrywki zostaną automatycznie zakończone (odpowiednik zerwania kontraktu przez gracza), a nagrody zostaną przyznane według ilości zwycięstw osiągniętych do tego momentu.

Pochwalcie się swoimi najciekawszymi zagraniami z tego trybu!
 
Last edited:
Szkoda. Ten tryb zachęcił mnie do zalogowania po dłuższym czasie. Na pewno był to ciekawszy mod od zwykłej areny. Dlaczego usuwacie to co dobre ? :(
 
Last edited:
Hekwit;n10863971 said:
Na pewno był to ciekawszy mod od zwykłej areny. Dlaczego usuwacie to co dobre ? :(

Nie jest lepsza od zwykłej Areny pod żadnym względem.
O ile na początku jest ciekawie bo coś nowego a największa frajda to wybieranie jak najgorszych padlin by przeciwnik mógł jak najmniej zrobić, tak niestety po kilku grach robi się nijakie.
Cała gra zaczyna się sprowadzać jedynie do tego, że wykładasz w większości bezmyślnie karty o sile 1-3, które nic nie robią przez co gra jest strasznie sucha i po jakimś czasie mało ciekawa. Obaj gracze wykładają nic nie warte karty o niskiej jakości i na końcu wygrywa ten kto miał trochu większa oczka w niektórych kartach.
 
Mi tam tryb bardzo przypadł do gustu i liczę, że jeszcze powróci w jakimś cyklu a'la event.
 
Świetny tryb, trzeba znaleźć kombinację jaką oprzegapił przeciwnik myśląc, że dał najsłabsze karty :huh:
​​​​
 
burza1982;n10864131 said:
Nie jest lepsza od zwykłej Areny pod żadnym względem.
O ile na początku jest ciekawie bo coś nowego a największa frajda to wybieranie jak najgorszych padlin by przeciwnik mógł jak najmniej zrobić, tak niestety po kilku grach robi się nijakie.
Cała gra zaczyna się sprowadzać jedynie do tego, że wykładasz w większości bezmyślnie karty o sile 1-3, które nic nie robią przez co gra jest strasznie sucha i po jakimś czasie mało ciekawa. Obaj gracze wykładają nic nie warte karty o niskiej jakości i na końcu wygrywa ten kto miał trochu większa oczka w niektórych kartach.

Nie twierdzę, że ten tryb jest idealny. Jest jednak znacznie ciekawszy od zwykłej areny.
Koncept gry talią, której nie znasz i nie wiesz czego się spodziewać jest bardzo fajny, ale potrzebuje kilku zmian. Niektóre karty powinny zostać zbanowane np. te jedynki wyciągające inne karty z talli. Zwiększona powinna zostać też szansa na dobranie złota.

Mod wymaga dopracowania, a nie kasacji. :/


Swoją drogą czekam na dalsze eksperymenty z modami na arenie. np. same złota albo srebra. Byłoby ciekawie. :)
 
[AKTUALIZACJA]

Tryb Arena: Mimik będzie dostępny do 10:00 we wtorek 24 kwietnia!
 
Last edited:
Hekwit;n10863971 said:
Szkoda. Ten tryb zachęcił mnie do zalogowania po dłuższym czasie. Na pewno był to ciekawszy mod od zwykłej areny. Dlaczego usuwacie to co dobre ? :(

Popieram, również ten tryb przypadł mi do gustu, nie wiem więc po co go usuwać. Im więcej trybów i możliwości do gry, tym przecież lepiej.
 
Akurat dwa tryby do wyboru myślę, że powinno być standardem...większa ilość mogłaby być tymczasowa ;)
 
Tryb byłby ciekawy, jakby grać normalnymi taliami arenowymi, ale z możliwością wymiany. Powiedzmy, że obaj gracze zakładają się z Gaunterem - ten kto wygra zakład decyduje, kto czyją talię dostaje albo Gaunter podaje losową kartę, jeżeli w żadnym decku jej nie ma, to gracze zamieniają się taliami. Wtedy można kombinować - tworzyć super mocne talie albo bardzo słabe i liczyć na łut szczęścia, że wymienimy się z przeciwnikiem. Takie przerzucanie się samymi jedynkami i dwójkami strasznie męczy.
 
Piwus;n10865421 said:
Tryb byłby ciekawy, jakby grać normalnymi taliami arenowymi, ale z możliwością wymiany. Powiedzmy, że obaj gracze zakładają się z Gaunterem - ten kto wygra zakład decyduje, kto czyją talię dostaje albo Gaunter podaje losową kartę, jeżeli w żadnym decku jej nie ma, to gracze zamieniają się taliami. Wtedy można kombinować - tworzyć super mocne talie albo bardzo słabe i liczyć na łut szczęścia, że wymienimy się z przeciwnikiem. Takie przerzucanie się samymi jedynkami i dwójkami strasznie męczy.

Równie dobrze, można by dać esc+enter po przegranym zakładzie i oddaniu ultradecku przeciwnikowi gdy sami mamy brązowe stolce po 1-4 siły. Szczerze mówiąc to już wole przerzucać się kartami po 2 siły.
 
hertores;n10865201 said:
Akurat dwa tryby do wyboru myślę, że powinno być standardem...większa ilość mogłaby być tymczasowa ;)

Ja byłbym za tym, aby na stałe był jeszcze tryb ze standardowa ilością goldów i sreber.
 
Reunion33;n10865051 said:
Popieram, również ten tryb przypadł mi do gustu, nie wiem więc po co go usuwać. Im więcej trybów i możliwości do gry, tym przecież lepiej.

Zdecydowanie nie. Przesyt możliwości jest zgubny zwłaszcza dla nowych graczy, którzy są istotni jeżeli chodzi o rozwój gry.

Również dla starych graczy nie oznacza to nic dobrego - można znaleźć przeciek, który mówi o wielu eventach dotyczących areny. Gdyby każdy z nich byłby na stałe, to mogłyby wystąpić problemy ze znalezieniem odpowiedniego przeciwnika.

Natomiast takie tryby wprowadzane w postaci eventów są zdecydowanie ciekawsze, wprowadzają urozmaicenia i angażują graczy.
 
Top Bottom