Aktualizacja Biblioteki Talii GWINTA!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Biblioteka Talii GWINTA została zaktualizowana! Teraz, oprócz eksportu talii z gry i tworzenia poradników, możecie także importować talie bezpośrednio ze strony do gry!

Jak importować talię za pomocą Biblioteki?
  1. Znajdź interesującą Cię talię w Bibliotece.
  2. Naciśnij przycisk “Zaimportuj talię” w prawym górnym rogu.
    • Jeśli posiadasz wszystkie potrzebne karty, talia zostanie automatycznie dodana do Twojej kolekcji.
    • Jeśli w talii są karty, których nie posiadasz, otworzy się okno z listą brakujących kart oraz ich całkowitym kosztem stworzenia. Możesz stworzyć wszystkie brakujące karty za pomocą jednego kliknięcia i talia zostanie dodana do Twojej kolekcji.
  3. Włącz grę (lub wyłącz i włącz, jeśli była włączona podczas importu) i ciesz się nową talią!
Aktualnie, opcja udostępniania talii z gry i importowania ich ze strony jest dostępna jedynie w wersji gry na GOG.

Jeśli macie pomysły jak udoskonalić naszą Bibliotekę i jakie dodatkowe funkcje chcielibyście w niej znaleźć, dajcie nam znać! I czekajcie na kolejne aktualizacje!
 
Na to właśnie czekałem. Dla takiej leniwej buły mojego pokroju jest to genialna funkcja. ;) Poza tym chciałbym pochwalić, że po zaimportowaniu talii automatycznie dobierane są animowane karty. Dobrze, że ktoś o tym pomyślał. :howdy:
 
Po raz kolejny nadsyłam prośbę o dodanie do Biblioteki przycisku, którym dałoby się skopiować do schowka kod talii do wklejenia na stronę (to co oferuje GwentUp) :)
 
@Alicja. a doczekamy się kiedyś możliwości kopiowania talii wewnątrz gry? Czasem chce stworzyć podobny deck do już posiadanego i zamiast zrobić kopię i wymienić 2-3 karty muszę tworzyć cały deck od zera :/
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
@Alicja. a doczekamy się kiedyś możliwości kopiowania talii wewnątrz gry? Czasem chce stworzyć podobny deck do już posiadanego i zamiast zrobić kopię i wymienić 2-3 karty muszę tworzyć cały deck od zera :/

Wydaje mi się, że eksport/import załatwia sprawę. Możesz wyeksportować talię po czym ją zaimportować i edytować w grze :)
 

Lexor

Forum veteran
Jeśli macie pomysły jak udoskonalić naszą Bibliotekę i jakie dodatkowe funkcje chcielibyście w niej znaleźć, dajcie nam znać! I czekajcie na kolejne aktualizacje!

Z tego co pamętam, od samego początku było zakładane, ze kolejność kart w talii w bibliotece miała być taka sama jak w grze. Do tej pory tego nie ma, a moje pytania w tej kwestii w tematach pozostają bez odpowiedzi.

Dla przykładu, pierwsza z brzegu talia startowa Króla Foltesta po eksporcie do biblioteki wyglada tak jak na screenie po lewej. Natomiast na screenie po prawej widać jak owa kolejnośc kart wygląda w grze.



Już na pierwszy rzut oka widać róznice w kolejności, a to przecież talia należąca do tych "prostych" - w przypadku wielu innych talii róznice są jeszcze bardziej widoczne.

Czy doczekamy się spełnienia zapowiedzi o takiej samej kolejności kart?

Wydaje mi się, że eksport/import załatwia sprawę. Możesz wyeksportować talię po czym ją zaimportować i edytować w grze :)

Ten sposób niestety nie zawsze działa jeśli (dla przykładu) mam talię która z powodu aktualizacji kart przestała być grywalna a nie chcę jej kasować bo chcę zachować jako inspirację na przyszłość.

Taka talia nie ma opcji eksportu do biblioteki. Czy można sprawić, żeby ta opcja eksportu jednak była?
 
Pierwsze co rzuciło się w oczy to brak możliwości importu talii w przypadku braku kart. Są talie gdzie nie mam jednej lub dwóch kart i wówczas już talii nie mogę importować. Powinna być taka opcja podobnie jak w HS gdzie wyświetlało proponowaną. Chętnie uzupełnię talię innymi kartami w takim przypadku.
 
Nie wiem o co chodzi ale mi ten import nie działa. Przekierowuje mnie na stronę podsumowania mojego profilu na 2 przeglądarkach jak wchodzę zalogowany w bibliotekę i nacisnę na daną talię. Wyeksportować decku tez przez to nie mogę.
 
Last edited:
Wydaje mi się, że eksport/import załatwia sprawę. Możesz wyeksportować talię po czym ją zaimportować i edytować w grze :)

Nie załatwia. To jest obejście problemu. Fajnie, że w końcu możliwe, ale strasznie niewygodne. Skoro wiele lat temu Ubisoft coś takiego potrafił zrobić w Duel of Champions to nie wierze, że wasi programiści sobie z tym nie poradzą :D
 
Nie wiem o co chodzi ale mi ten import nie działa. Przekierowuje mnie na stronę podsumowania mojego profilu na 2 przeglądarkach jak wchodzę zalogowany w bibliotekę i nacisnę na daną talię. Wyeksportować decku tez przez to nie mogę.
Jakby ktoś miał podobny problem, pomogło zainstalowanie najnowszej wersji Chrome`a. Na Firefoxie 5x i Edge funkcjonalność biblioteki Gwinta nie działa.
 
Last edited:
Jeszcze w nawiązaniu do poprzedniego mojego postu: własnie ze zdziwieniem zauważyłem, że stare talie, te niegrywalne (np. z powodu zwiększenia prowizji zawartych z nich kart), mogę sobie bez problemu zaimportować z biblioteki do gry - więc tym bardziej dziwnym dla mnie jest, że nie mogę takich talii wyeksportować z gry do biblioteki.

PS. Czy zamiast wymagania restartu gry po każdym imporcie talii z biblioteki nie można by było wprowadzić w grze przycisku "odświeżającego" listę talii?
 
Witam. Jeśli chodzi o wyświetlanie kolekcji kart w opcjach widnieje tylko zestaw podstawowy i wojna krwi :) BRAK jest kolekcji kart KRWAWA KLĄTWA :) pozdrawiam
 
Top Bottom