Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

+
No i co z tego, że to nie jest bug, ale to jest problem. Oderwijcie się trochę od tego forum i poszukajcie opinii w sieci. Skoro wychodzi next gen, który ma ulepszać grę, dlaczego w nim tkwi irytujący Jaskier w ekranach ładowania. Czasem brzmicie jak głusi właściciele psów, które po nocach wyją, innym spać nie dają, ale oni sami głusi i smacznie sobie śpią, a cała reszta wokół niech się męczy.
Wybacz, rozumiem nieco Twoją irytację, ale w chwili obecnej REDzi mają na liście to-do problemy o priorytecie "ciut" wyższym od marudzącego Jaskra. Dostałaś serię porad jak się tego pozbyć lub unikać, ale Ty wciąż upierasz się przy konieczności interwencji REDów. Oprócz Twojego głosu nie widzę rozdzierania szat z tego powodu. Zrozum, że jeśli REDzi będą chcieli dostosować grę dla każdego gracza, to w zasadzie musieliby stworzyć tyle wersji gry, ilu jest graczy. Przyjmij grę z całym dobrodziejstwem inwentarza i ewentualnie przy wystawianiu jej opinii odejmij punkcik lub dwa od ogólnej oceny. Gra jest robiona pod gusta uśrednionego odbiorcy z jednoczesną próbą zachowania własnego charakteru i tożsamości. Jeśli twórcy zrezygnują z pewnych "sęków", to może wyjść gra nikogo nie obrażająca, nikogo nie pobudzająca do myślenia, ale i bez charakteru. Chciała byś, żeby Wiedźmin był takim mydłem jak Anthem - dzieło jak by nie patrzeć legend gier RPG?
A wracając do sedna sprawy - mi jak najbardziej pasuje to "p***rzenie Jaskara" - wolę je, niż statyczne, nieme obrazy. REDzi mieli by dla nas wstawić kolejny przełącznik w opcjach? Do czego jeszcze takie przełączniki - do koloru włosów Jaskra? Do książkowej opaski lub jej braku u Geralta? Do koloru maści sierści Płotki? Przecież podobne obiekcje można wysnuć już nawet do źródła - samej prozy Sapkowskiego, a on raczej książek przepisywał na nowo nie będzie.
Proponowałbym poszukać odpowiedniego moda, znęcać się nad spacją w czasie ładowania gry lub zaakceptować całokształt z dobrodziejstwem inwentarza.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt!
 
Ględzenie Jaskra jest męcząco-irytujące ale już dość o tym. Przy okazji next gena przydałoby się też naprawić błędy fabularne. Gdy już zbliżamy się do końca gry i jeśli w zadaniu "Gambit królewski" zdecydujemy się nie pomagać nikomu, by ostatecznie Svanrige został królem, to przy okazji zadania "Słoneczny Kamień" udajemy się do Kaer Trollde porozmawiać z Myszoworem. Tam odbywa się jatka i Svanrige spektakularnie rozprawia się z Nilfgardczykami. Od Myszowora dowiadujemy się, że Hyalmar i Cerys nie wrócili z wypraw. Po czym wędrujemy sobie po zamku a Cerys i Hyalmar mają się dobrze w swoich komnatach, a Hyalmar na dodatek komentuje jak to Cerys została królową. I to też jest bez znaczenia? Olejmy to, jak i ględzenie Jaskra, bo Redzi mają ważniejsze sprawy? Gra RPG, gdzie nasze wybory mają znaczenie....
 
Zielarz przy Karczmie Gęsia Pipa wciąż zbugowany. Tym razem udało mi się wejść w menu handlu z nim przy pierwszym spotkaniu, kolejne próby spełzły na niczym - gra zacina się na ułamek sekundy i wraca do stanu sprzed pytania o handel. I tak w kółko można go pytać.
 
Zielarz przy Karczmie Gęsia Pipa wciąż zbugowany. Tym razem udało mi się wejść w menu handlu z nim przy pierwszym spotkaniu, kolejne próby spełzły na niczym - gra zacina się na ułamek sekundy i wraca do stanu sprzed pytania o handel. I tak w kółko można go pytać.
Niech już wreszcie udostępnią wszystkim ten REDengine to sobie sami będziemy naprawiać błędy, których oni już nigdy nie naprawią
 
Zapewne chodzi mu o RedEngine do W2, bo tylko to się ukazało...
No chyba, że czegoś nie wiem i krążą po sieci jakieś "wycieknięte" wersje REDengine do W3 czy CP2077...
Do tego nie REDengine, tylko REDkit - narzędzie developerskie do W2. Dlatego też poprosiłem o linka do REDengine 3, bo może o czymś nie wiem ;). Na linka (z legalnego źródła) do REDengine 4 też się nie obrażę.
 
Do tego nie REDengine, tylko REDkit - narzędzie developerskie do W2. Dlatego też poprosiłem o linka do REDengine 3, bo może o czymś nie wiem ;). Na linka (z legalnego źródła) do REDengine 4 też się nie obrażę.
No tak, mi chodziło właśnie o program do obsługi silnika, a nie sam silnik.
 
Top Bottom