Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

+
Hej mega się cieszę z update-u, ale mam chyba jakiś wizualny bug a dotyczy on trawy a dokładnie pewnego jej rodzaju . Z jakiegoś powodu tekstura jednego rodzaju kepki jest płaska i sztywna co śmiesznie wyglada i razi w trakcie eksploracji- takie paski kijki śmiesznie kolysajace się na wietrze w swej płaskości. Przed aktualka tego nie było :(mi ktoś coś takiego
 
Nie instalujcie tego patcha!!!! Na RTX 3060 ti czyli ta sama wydajność co 2080 Super nie da się grać. Nawet na wysokich są dropy klatek do 45 a gdzie tu uber i uber+... O Hairworksach i RT można kompletnie zapomnieć. Przy wspomnianych wysokich gra wygląda gorzej niż podstawka.... KATASTROFA a nie patch. Skopali grę kompletnie. Ta nowa kamera to jakaś pomyłka, a stara się buguje.... Po prostu no nie... ***Jak to kurła odinstalować?!
 
Nie instalujcie tego patcha!!!! Na RTX 3060 ti czyli ta sama wydajność co 2080 Super nie da się grać. Nawet na wysokich są dropy klatek do 45 a gdzie tu uber i uber+... O Hairworksach i RT można kompletnie zapomnieć. Przy wspomnianych wysokich gra wygląda gorzej niż podstawka.... KATASTROFA a nie patch. Skopali grę kompletnie. Ta nowa kamera to jakaś pomyłka, a stara się buguje.... Po prostu no nie... *** Jak to kurła odinstalować?!
W pełni się zgadzam na RTX 3070 to samo co u kolegi powyżej. Być może to wina sterowników NVIDII ale aktualnie granie w tę grę jest kompletnie niemożliwe
 
U mnie była lecz zniknęła opcja do włączenia ustawień RT. Geforce RTX 3060.
 

Attachments

  • RT opcje zniknęły.png
    RT opcje zniknęły.png
    430.6 KB · Views: 87
Potwierdzam problemy z uruchomieniem funkcji RT - grę wywala do pulpitu. Trzy razy z rzędu. Zdaje się, że wbrew zapowiedziom GeForce Expierience nie dodała pełnej obsługi nowych ustawień graficznych gry - przede wszystkim trybu RT.
 
Na domiar tego przy przeinstalowaniu najnowszego sterownika wywala błąd aplikacji GeForce Expierience - komedia
 
Witam, zakupiłem edycję gry roku na ps4, wersja pudełkowa. Zainstalowałem grę na ps5 i zaktualizowałem na wersję 4.00. Po za grafika nic nowego nie mam. Brak trybów gry. Aktualizacja ważyła 21gb.
 
Witam, zakupiłem edycję gry roku na ps4, wersja pudełkowa. Zainstalowałem grę na ps5 i zaktualizowałem na wersję 4.00. Po za grafika nic nowego nie mam. Brak trybów gry. Aktualizacja ważyła 21gb.
Spatchowałeś wersję gry PS4, musisz ściągnąć osobną pozycje oznaczoną jako wersja PS5.
Na konsoli Sony niestety tak to beznadziejnie działa ze wszystkimi old-genowymi grami aktualizowanymi do next-gena.
 
@PiotrC @Arcthurus83 z tego co wiem da się przez zapis w chmurze PS Plusa. Quaz niedługo po premierze PS5 mówił o tym na jednym z swoich materiałów(od 22:55).
Być może są też inne sposoby których nie znam.


I jeszcze tutaj z dziś

 
Last edited:
Spatchowałeś wersję gry PS4, musisz ściągnąć osobną pozycje oznaczoną jako wersja PS5.
Na konsoli Sony niestety tak to beznadziejnie działa ze wszystkimi old-genowymi grami aktualizowanymi do next-gena.
Zgadza się!! Dziękuję, 50gb pobierania 🤣
 
powitac wszystkich, czekalem na ta gre na ps5 ale chyba se nie pogram, po walce z przeniesieniem stanu zapisu gry na wersje ps5 wkoncu pokazaly sie save na wersji na ps5 ale co nie mozna grac bo pokazuje ze musze zainstalowac dodatki na wersje ps5? o co chodzi ktos wie?
 

Attachments

  • wiedzmin.jpg
    wiedzmin.jpg
    452.1 KB · Views: 47
powitac wszystkich, czekalem na ta gre na ps5 ale chyba se nie pogram, po walce z przeniesieniem stanu zapisu gry na wersje ps5 wkoncu pokazaly sie save na wersji na ps5 ale co nie mozna grac bo pokazuje ze musze zainstalowac dodatki na wersje ps5? o co chodzi ktos wie?
Mam taką samą sytuację.
Z informacji znalezionych w sieci wynika, że błąd jest raczej po stronie Sony i polega na problemie z synchronizacją wersji gry w PsStore.
 
Pobrałem patcha na PC - ponad 50 GB. W opcjach bez żadnego problemu włączyłem ray tracing, Ultra+ i DLSS (ustawiłem na "jakość"). Gry nie wywaliło, uruchomiła się normalnie. Co do wydajności, to się wypowiem dziś wieczorem, bo w nocy tylko grę uruchomiłem i obejrzałem intro, lecz nie grałem w ogóle - było już po trzeciej, a dziś trza było przyjść do roboty. RTX3070, rozdzielczość 3440x1440.
 
@robek295 A masz kupione te dodatki?. Jeśli tak to twój zapis jest z nimi powiązany. Spróbuj więc wejść w zarządzanie plikami gry na PS5 i upewnij się czy się pobrały ewentualnie odinstaluj je i pobierz jeszcze raz.
 
@robek295 A masz kupione te dodatki?. Jeśli tak to twój zapis jest z nimi powiązany. Spróbuj więc wejść w zarządzanie plikami gry na PS5 i upewnij się czy się pobrały ewentualnie odinstaluj je i pobierz jeszcze raz.
tak mam je zainstalowane i z tego co widze wszystko jest widoczne w ps5 wersji niby
Post automatically merged:

tak mam je zainstalowane i z tego co widze wszystko jest widoczne w ps5 wersji niby
a jednak tam tych dodatkow nie wida, bo w wersji na ps4 widnieja na zainstalowane a na ps5 nie ale w sklepie sa jako zainstalowane
 

Attachments

  • wiedzmin.jpg
    wiedzmin.jpg
    452.1 KB · Views: 36
Last edited:
Może jednak nie masz zainstalowanych. Chodzi o dodatki "Serca z kamienia" oraz "Krew i Wino".
mam skoro gram na nowa plus od 4 dni i zapis jest powiazany, teraz przenosze wiedzmina na dysk ps5 bo mialem go na dysku usb zobaczymy, na ps4 wersji pokazuje ze zainstalowane i tez nie moglem zaczac bez tych dodatkow
 
Last edited:
@Szincza @robek295 No dobra ale jak jesteście na "pulpicie" Ps5 najeżdżacie na grę w tym wypadku W3 wciskacie przycisk opcji na padzie wchodzicie w "zarządzaj plikami gry" To co wam pokazuje?
 
@robek295 A masz kupione te dodatki?. Jeśli tak to twój zapis jest z nimi powiązany. Spróbuj więc wejść w zarządzanie plikami gry na PS5 i upewnij się czy się pobrały ewentualnie odinstaluj je i pobierz jeszcze raz.
mam ten sam problem, tych dodatków nigdzie nie ma do pobrania dla wersji ps5
 
Top Bottom