Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

+
Post automatically merged:

Szkoda że na konsolach nie ma jeszcze jednego trybu graficznego 1080p-2k 60hz i RT. Taki chyba najbardziej by mi odpowiadał.

Dodano mod Full Combat Rebalance 3 autorstwa Flash_in_the_flesh, który zawiera zmiany w balansie, a także poprawki związane z rozgrywką. Pochyliliśmy się nad jego zawartością – pewne elementy zostały ulepszone w stosunku do domyślnej wersji moda, podczas gdy inne zostały pominięte.
Nie znam się na modach. Czy to oznacza między innymi nerf mutacji Euforia i tolerancji na zatrucie? Z jednej stronny było by dobrze z drugiej szkoda. Przecież nie było przymusu jej użycia a pozwalała pobawić się np w maga.
 
Last edited:
Oczywiście. O dwudziestej miałem napisać, że jeszcze 5 godzin, ale się powstrzymałem - w moim wieku już nie przystoi taki szczenięcy podjar :LOL:
A co mi tam - jeszczeniecałetrzygodziny... jeszczeniecałetrzygodziny... jeszczeniecałetrzygodziny... o_O
Post automatically merged:

A! kurcze, kierownicę od ETeeSa muszę złożyć, bo trochę przeszkadza. Świeża instalka - check! Dzbanek kawy - check!
No i czekamy...
 
Last edited:
Czekałem twardo, prawie do rana. Troll, kurtka - ale przecież w końcu się udało! Wtedy tak samo nie mogłem się doczekać, a przecież od tego czasu minęło już ponad siedem lat. Takie rzeczy uczą cierpliwości.

Ktoś jeszcze nie widział? Bez porównania lepsze, niż od Netflixa, choć krótkie:
 
Najgorsze, że nie mam Wieśka na dysku, czyli instalacja od zera. Ale przynajmniej mniejsza szansa, że się coś zepsuje przy czystej.
 
Bardzo zalatuje amatorszczyzną. Aż w oczy szczypie...
Ech, Dani - bo to JEST w 100% amatorski film. Nakręcony przez fanów i cosplayowców. REDzi nie przyłożyli do tego ręki, a nawet prawdopodobnie nie wiedzieli, że coś takiego powstaje.
 
2 strony tematu ... hmmm ... może wypadałoby nadrobić? Ale jutro bede grał w gre i nie będę miał czasu :p
 
Jak uważasz - ja mam Wieśka na GOG-u, więc sztima dziś nie tykam. Za to na YouTube oglądam wszystko co jest o Wiesławie, a jeszcze nie widziałem.
Post automatically merged:

Ej, gdzie moja aktualizacja na PC? Zagrałbym!
O, jest! A niech Cię jasny gwint! 51,36GB? Toż to ja wcześniej do roboty rano pójdę, niż mi się to ściągnie! :cry:
 
Last edited:
Mam jakiś kłopot z DLC. gram na ps5, mam kupione dodatki oddzielnie (kupowałem wersje z kartami do gwinta) Nie mogę pobrać dodatków do wersji na ps5, w grze informacja ze są one dostępne ( nie jak na ps4 - zainstalowane)... Jest to jakiś błąd?
 
Jak ktoś narzekał na zbroje Nilfgaardu w serialu to tutaj, w grze...jest jeszcze gorzej. Szczególnie hełmy, wyglądają OKROPNIE.

Nie widzę innego wytłumaczenia dodania ich do gry, jak to że sami twórcy mieli z nich niezły ubaw i postanowili dodać je w ramach żartu.
 
Steam jak zwykle niby aktualizację pokazuje, ale prędzej się wypróżnisz niż włączysz pobieranie. "W kolejce" mimo że żadnej kolejki nie ma, klikasz "aktualizuj" to się nic nie dzieje. Dopiero po 20 minutach zaskoczyło :shrug: Pogram z 10 minut i sprawdzę, czy będzie mi się chciało przechodzić całą grę. Ostatni raz przeszedłem przy okazji premiery Krwi i Wina, wypadałoby w sumie sobie przypomnieć :p
 
Jak przenieśc save z wersji ps4 do wersji ps5? Zaznaczę ze mam edycje gry roku. Pobrałem wersję ps5 i nie ma tam opcji transferu. W wersji na ps4 też nic takiego nie ma.
 
Top Bottom