Aktualizacja Edgerunners (1.6) – lista zmian

+
Zauważyłem, że na patchu 1.6 na PS5 Judy wgl nie ma w jej pokoju i nawet przez telefon nie można się z nią skontaktować a tak wcześniej nie było. A po za tym chyba nic poważnego nie znalazłem po paru dniach grania.
 
z samej aktualizacji jestem całkiem zadowolony. Dodanie garderoby jest świetne bo wreszcie mój V może być stylowy a nie musi latać w staniku, w szortach i na szpilkach. niestety po aktualizacji gra ciągle się wypłaszcza w losowych momentach (najczęściej po cutscenkach ) i jest to irytujące.
 
Generalnie świetna aktualizacja. Zawsze lepiej mieć funkcje w grze niż ryzykować crashe przez nawał modów. Też zdarzyło się parę pościgów policyjnych. Jednak znowu są problemy ze stabilnością i pewnie trzeba poczekać na łatkę jak przy poprzednich większych aktualizacjach. Czasami tryb photo nie działa (trzeba np. nacisnąć esc dwa razy), mapa (przynajmniej u mnie) o ile niby działa lepiej niż na 1.52, to jak już zdarzy jej się przycinka, jest już przycinką absolutnie całej gry.
 
Pytanie za 100 ptk, sam już nie pamiętam. Czy obecnie w grze można znaleźć jakiekolwiek odniesienia do tego co się dzieje w serialu, postaci, wydarzeń itp. ?
 
Kupiłem grę przed premierą i jeszcze nie odpakowałem... Z tego co tu czytam to jeszcze z rok się wstrzymam,🤣 żenada trochę ale co poradzić.
 
Witam. Czy tylko ja niestety po aktualizacji grając sobie na spokojnie wszystko jest w języku polskim w przeciwieństwie do głosów postaci które wszystkie są po angielski
 
W końcu się doczekałem i będę mógł spokojnie ograć Cyberpunka 2077 - w końcu wyszła ostatnia aktualizacja na Konsole Ps4 - Trochę było czekania a Gra leży od premiery na półce...

Dzięki Cd Projekt Red :beer:
 
No i wróciłem do CP. Znowu xD
Świetne poprawki i dodatki. Nareszcie mogłem edytować wygląd swojej V :p podoba mi się możliwość przesłania zapisów. Również marzyłem o tej opcji. Teraz jeszcze NG+, podrasowanie AI policji i będzie git xD


Ps. Jest jakiś sposób aby podczas grania na xboxie gra zapamiętała, że jest połączona z gogiem? Każdorazowo muszę skanować kod QR co jest denerwujące.
 
Najbliższy patch pojawi się pewnie wraz z premierą dodatku lub krótko przed,więc błagam dodajcie opcję, gdzie każdy stworzony przez nas V ma osobny folder na zapisy, a nie wszystko wrzuca się do jednego i po kilkunastu godzinach jest tego tyle,że można niektóre ważne savy skasować, gdy nie ma tego podziału na przejścia gry więcej niż jedną postacią.
 
Wszystko ładnie pięknie ale przydało by się dodać jedną rzecz, taki w sumie szczegół, a mianowicie zakładanie jednocześnie masek i okularów, można by tworzyć naprawdę świetne połaczenia jeśli chodzi o ubiór, dosyć często widać członków Tyger Claws z takim połączeniem co daje efekt pełnej maski
 
Naprawiono błąd, w wyniku którego wytworzenie przedmiotu przy użyciu komponentu ze znacznikiem zadania mogło nie spowodować usunięcia tego komponentu z ekwipunku, jeśli gracz miał atut Ex Nihilo.

Nieprawda, tego błędu nie naprawiono. A przynajmniej nie do końca. Nagroda od Padre, taki religijny pistolet, można go ulepszyć. Niby znika, ale jak zaglądamy do schowka to jest tam nadal i nie da się go usunąć - tzn jest i nie jest w ekwipunku i nie można go przenieść do schowka.

Sprawdziłem też z kilkoma innymi ikoniczymi broniami - tak samo. Jeśli atut Ex Nihilo zadziałał broń częściowo znika, ale pojawia się podczas zaglądania do schowka lecz nie da się jej przenieść.
 
Last edited:
Co się stało z niektórymi misjami, które po aktualizacji zniknęły??
Zmieniły się też miejsca dostępnych schematów a szkoda bo na nowo trzeba wszystkiego szukać...
 
Co się stało z niektórymi misjami, które po aktualizacji zniknęły??
Zmieniły się też miejsca dostępnych schematów a szkoda bo na nowo trzeba wszystkiego szukać...
Jeżeli masz na myśli kontrakty, to pojawiają się one stopniowo, im więcej ich wykonujesz, o czym dany Fixer zawsze cię informuje.
 
Top Bottom