Aktualizacja jest już dostępna!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Aktualizacja jest już dostępna!



Nowa aktualizacja do GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej jest już dostępna na PC, PS4 i Xbox One!

W tej aktualizacji skupiliśmy się na naprawie najczęstszych błędów, których doświadczali gracze, w szczególności grający na platformie Xbox One gdzie zablokowaniu ulegał postęp tury, oraz na poprawie algorytmu wymiany kart -- szansa na ponowne wylosowanie karty, którą przeniesiono do talii została zmniejszona.

Przedstawiamy również drugi tryb Areny! Od dzisiaj do południa 24 kwietnia możecie zadecydować czy chcecie grać według klasycznych czy specjalnych zasad. Spróbujcie swoich sił w trybie Mimik, w którym wymieniacie się taliami ze swoim przeciwnikiem!

Ale to nie wszystko! Nowe frakcyjne skórki do planszy dodadzą grze koloru i przekażą prawdziwy charakter Waszych armii!

Pełna lista zmian:

NOWE ELEMENTY GRY
  • Dodano drugi tryb areny!
  • Nowe projekty planszy!
  • Dodano ponad 30 kart premium!

POPRAWKI
  • Naprawiono błąd, wskutek którego na Xbox One postęp tury ulegał zablokowaniu.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego gracze błędnie trafiali do wyszukiwania przeciwnika na arenie po wybraniu potyczki albo rozgrywki rankingowej.
  • Poprawiono tytuły wyświetlane wśród nagród na koniec sezonu dla pierwszych 10 000 pozycji w rankingu.
  • Naprawiono animację miecza na karcie premium Geralt: Yrden.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego zdolność Harcownika an Craite aktywowała się, gdy zostali pochłonięci z talii lub ręki.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Stefan Skellen nie wzmacniał karty Geralt: Zlecenie po przeniesieniu jej na szczyt talii.
  • Naprawiono kilka problemów dotyczących Kręgu Przywołań.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego karty zacinały się po anulowaniu ich zdolności.
  • Dodano powiadomienie o konieczności włączenia GOG Galaxy overlay w celu kupowania Odłamków Lustra za prawdziwe pieniądze.
  • Naprawiono przycisk „Transmutuj” na podglądach nieposiadanych kart premium.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego licznik Cerys an Craite uruchamia się tylko raz po odrzuceniu jej przez Brana Tuirseacha przed 2 innymi jednostkami, które zostają natychmiast wskrzeszone.
  • Poprawiono algorytmy wymiany kart, by zmniejszyć prawdopodobieństwo dobrania karty, którą już przeniesiono do talii.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego można było zagrać kartę Geralt: Zlecenie po stronie przeciwnika.
  • Kilka poprawek i ulepszeń opisów kart.
 
Last edited:
Taaaaaaak!

Wprost nie mogę uwierzyć, że data (ba! godzina nawet!) zostały dotrzymane. Wspaniale!
 
Po aktualizacji w zadaniach pojawił mi się licznik zwycięstw z poprzedniego pojedynku frakcji. Niby nie przeszkadza ale cały czas zlicza wygrane dla potworów :)
 
Szkoda, że animacji Janka nie poprawiono. Plusk wody na tej karcie w prawy dolnym rogu jest statyczny.
Szkoda, że nie naprawiono opisu Cerys, której licznik nie zmniejsza się gdy wskrzeszamy jednostki z cmentarza przeciwnika.

Aktualizacja oczywiście na duży plus, czuć powiew świeżości.
 
Temernizacja Królestw Północy ... Dlaczego stół KP ma oznaczenia Temerii, Brugge i, Sodden a same karty mają temerskie lilje ? ​​​​​
 

Guest 4136390

Guest
MrCloudancer;n10833341 said:
Dysponuje ktoś spisem tych kart premium?

Ręki odciąć sobie nie dam, ale chyba te karty zostały dodane w wersji premium. Sprawdziłem kolekcje i tak o co mi się wydawało, że jest nowe to dopisywałem do listy. Możliwe, że dodałem jakąś kartę, która już miała wcześniej wersję premium, jak coś to poprawcie mnie. Wersje premium udręczonego czarodzieja i run - mistrzostwo, chyba moje ulubione ze wszystkich dodanych teraz.


// Wywalam tą listę, bo coś porządnie namieszałem w brązach.
 
Last edited by a moderator:
Po kilku arenkach niestety nie widzę istotnej zmiany w mulliganie.

Zabawny jest ten "troll event", bo chyba tak to trzeba traktować, skoro ma trwać tylko kilka dni. Dlaczego tylko tyle, a nie na stałe? To jakiś test, czy np. spodoba się społeczności? Czy może jest tam coś do wygrania, jak w poprzednich czasowych eventach? (Na ten moment nie widzę niczego takiego).
 
Last edited:
Naprawiony mulligan! W końcu płotka zostanie w decku na dobre. Skórki obczaję wieczorem.
Z tą nową areną to chodzi o to, że do 24.04 ma się określić wg którego trybu będę grał zawsze areny? W sensie co się stanie po 24.04?

Myślicie, że będzie pojedynek frakcji w tym miesiącu?
 

Guest 4136390

Guest
5ander5;n10834051 said:
Ja zmieniać wygląd stołu? Nigdzie nie widzę takiej opcji.

Chyba nie zmienia się tego. Jak grasz jakąś frakcją to po prostu masz ten nowy stół.
 
PanSzarata;n10834101 said:
Chyba nie zmienia się tego. Jak grasz jakąś frakcją to po prostu masz ten nowy stół.

Coś tam wygląda inaczej więc to chyba to, dziękować.
PS: Wygląda to nieźle.
 
Last edited:
Nikaja;n10834001 said:
Po kilku arenkach niestety nie widzę istotnej zmiany w mulliganie.

Zabawny jest ten "troll event", bo chyba tak to trzeba traktować, skoro ma trwać tylko kilka dni. Dlaczego tylko tyle, a nie na stałe? To jakiś test, czy np. spodoba się społeczności? Czy może jest tam coś do wygrania, jak w poprzednich czasowych eventach? (Na ten moment nie widzę niczego takiego).

Pewnie w przyszłości będą rożne co weekend, jak w innych grach.
 
ydorgo281;n10833551 said:
Dlaczego karty są jeszcze mniejsze niż były, zmiany nie miały iść w drugą stronę?
Też mam takie wrażenie, ale nie wiem czy to nie złudzenie optyczne.

A ze zmian o których nie wspomnieli to jeszcze zliczanie kart premium do statystyk posiadanych kart.

 
muszę koniecznie zagrać w nowa arenę , czuje ze będzie zabawnie , wystarczy złożyć najgorszy deck :)
 
No spoko...coś tam zmieniają...Tylko pamietacie nie kasujcie rzedu z 3 na 2 omg nie wiem wogle kto na taki pomysł tam wpadł,............
 
Tak głośno sobie myślę i nie wiem czy bym nie wolał dostać kilka skinów stołu i to ja wybieram na jakim gram.
 
Top Bottom