Aktualizacja jest już dostępna!

+
Ładne są te frakcyjne skórki dla planszy. Jest klimacik. Sama gra po aktualizacji chodzi też płynniej i mniej obciąża komputer. Wcześniej przy Gwincie wentylator potrafił wchodzić na wyższe obroty, gdzie wcześniej zdarzało mi się to chyba tylko przy Wiedźminie 3 i GTA V.
 

Guest 4136390

Guest
Mam wrażenie, że efekty wizualne zagrożenia też się zmieniły, są jakieś takie bardziej gęste, więcej detali mają? Chociaż może to po prostu tak się wydaje przez to, że stoły są ciemniejsze.
 
Last edited by a moderator:
No no no, tym razem redzi pozytwnie zaskoczyli. Aktualizacja na czas, niektóre z nowych premium kart są przepiękne, a ten tryb areny jest genialny, mnóstwo zabawy, autyzm goni autyzm, kocham to. Cóż, może dożyjemy do homecomingu :D
 
Lista kart, które otrzymały wersje premium:
  • Ozzrel
  • Aedirnski Rębajło
  • Czarna Krew
  • Kościany Talizman
  • Kołowrót
  • Udręczony Czarodziej
  • Widmo Czarodziejki
  • Kaedweński Upiór
  • Przeklęty Rycerz
  • Miecz Vandergrifta
  • Pavko Gale
  • Doppler
  • Wartownik
  • Złocista Piana
  • Lodowy Troll
  • Paulie Dahlberg
  • Chłopska Milicja
  • Mazidło
  • Runa Darzbóg
  • Runa Dziewanna
  • Runa Morana
  • Runa Strzybóg
  • Runa Zoria
  • Widmo Sabriny
  • Pół-elf Łowca
  • Lamia
  • Elfia Szabla
  • Ozdobny Miecz
  • Troll Mostowy
  • Sklep: Łowca
  • Sklep: Paladyn
  • Sklep: Czarodziej
  • Mistrzowska Włócznia
  • Tarcza z łusek
  • Yoana
Nikaja;n10834001 said:
Zabawny jest ten "troll event", bo chyba tak to trzeba traktować, skoro ma trwać tylko kilka dni. Dlaczego tylko tyle, a nie na stałe? To jakiś test, czy np. spodoba się społeczności? Czy może jest tam coś do wygrania, jak w poprzednich czasowych eventach? (Na ten moment nie widzę niczego takiego).

Co jakiś czas będą się pojawiać Specjalne zasady na Arenie. Na kolejny raz planujemy coś innego.
 
Last edited:
Jeszcze odnośnie areny. Na normalnej arenie co chwilę robiłem maxa i deck składałem prawie z "automatu". Teraz wszedłem na nową arenę i kombinowałem "100x" dłużej niż normalnie ;d Zagrałem jedną grę i przeciwnik chyba się pomylił bo jak zobaczyłem jego karty z tym co "dałem" mu ja to śmiech ;d
 
Ładnie. Mój przeciwnik się poddał, kiedy wyrzucił bezużytecznego Sklepa z ręki :D Polecam!
 
Świetnie się te nowe plansze prezentują, muszę przyznać. Jeśli w tym kierunku ma zmierzać ta metamorfoza wizualna gwinta to nie mam nic przeciwko :)
 
Forestf;n10833841 said:
Temernizacja Królestw Północy ... Dlaczego stół KP ma oznaczenia Temerii, Brugge i, Sodden a same karty mają temerskie lilje ? ​​​​​

Zaczekaj na mirrora ;)
 
Nowy tryb areny zwany,,mimik" wydaje mi sie ciekawszy od tego podstawowego....Zreszta mogłyby zostać obydwa...Według mnie ten podstawowy trzeba jakos przerobic nie moze zrobic jedną runde żeby był ciekawszy:)
 
Dla mnie nowy tryb dobry na raz, jako ciekawostka. Sprowadza się do rzucania kart i tyle, na dłuższą metę tylko do frustracji może doprowadzić.

puszatek_kun to nie złudzenie, faktycznie są mniejsze, widziałem porównanie na reddicie
 
Last edited:
VampireBlack;n10835891 said:
Nowy tryb areny zwany,,mimik" wydaje mi sie ciekawszy od tego podstawowego....Zreszta mogłyby zostać obydwa...Według mnie ten podstawowy trzeba jakos przerobic nie moze zrobic jedną runde żeby był ciekawszy:)

O ile wprowadzony tryb "mimik" jest rzeczywiście ciekawy i dał trochę powiewu świeżości do obecnego stanu Gwinta, to jednak coś takiego ma rację bytu tylko jako czasowy event. Na dłuższą metę walki upośledzonych Henseltów i wzajemne obrzucanie się stolcem to jednak mało atrakcyjna rozgrywka. Gierki, gdzie na zmianę rzucamy karty o sile 1-4 i staramy się wyłowić z bagna jakieś jedno końcowe kombo raczej nie przyciągną na dłużej nikogo, zwłaszcza, że zebrane złoto jednak chciałoby się trochę lepiej inwestować.
 
Ten nowy tryb na Arenie uświadomił mi, że jestem tak samo beznadziejny w układaniu słabych talii, jak w układaniu tych dobrych. Niemniej zabawa jest przednia. :D Ciekawe co tam jeszcze wymyślicie w nadchodzącym czasie.
 
Top Bottom