Aktualizacja jest już dostępna!

+
Forestf

Super sprawa, nie zauważyłem, by inne frakcje miały taki 'bonus'.

W ogóle to skórki są świetnym urozmaiceniem wizualnym, ale troszkę jest teraz (za przeproszeniem, Szanowna Rado Moderatorska) nasrane na tym stole.

Mam nadzieję, że razem z zapowiadanym w Homecomingu przerobieniem wizualnym i powrotem do 'mroku' pójdzie całkowita reorganizacja stołu. Tak, by powiększyć znacznie planszę, wyeksponować nieco lepiej cmentarz i talię, no i skasować te flagi na ktorych wyświetlane są połówki koron i punkty, bo obecnie strasznie się one gryzą z tymi nadbudówkami do skórek.


A tryb areny powinien zostać, nie rozumiem czemu jeśli coś jest już zaimplementowane, miałoby zostać skasowane. Marnotrawienie pracy.

@VampireBlack

ZNAKOMITY pomysł z tym aby arena miała tylko jedną rundę.




 
Solace97;n10836511 said:
O ile wprowadzony tryb "mimik" jest rzeczywiście ciekawy i dał trochę powiewu świeżości do obecnego stanu Gwinta, to jednak coś takiego ma rację bytu tylko jako czasowy event. .


Wiem że może mało osób przepada tutaj za Hearthstone ale akurat tryb areny to tam wymiatał...chciało sie w niego grać chociaż tam był mniej opłacalny ...Tutaj w Gwint brakuje mi tego czegoś ...Sądze ze za łatwo dostać silną karte i np zmiana wyboru z 4 na 3 karty mogłaby być na początek dobrym rozwiązaniem ..Pozatym nie zaszkodziło by zmienić troche zasad w stosunku do potyczek i rankedów...Może jak nie jedna runda to 4 ,5,6 :D?
 
Ta aktualizacja to mile zaskoczenie, nowe boardy wygladaja bardzo dobrze w pojedynku 2 roznych frakcji, jak i podczas mirrora. Nowy tryb na arenie w teorii tez wydaje sie swietny. Szkoda tylko, ze ten mulligan nadal dziala tak samo, a ponoc mial byc naprawiony. Jeszcze taki maly bug na szybko znalazlem, ze historie zagran trzeba dwa razy odpalic, zeby cos tam sie w ogole pokazalo.
 
Wolałem jak widok był symetryczny, teraz to jak jakiś bazar wygląda :D Tutaj wychodzi więcej tam mniej, wzrok przyciąga lewa strona na wystające strasznie elementy. Próbuje patrzeć na wprost, ale odbieram, że karty nie są na środku monitora, brak syemtrii. W ogóle taki bałagan się zrobił. Jakbym usunąć te wystające elementy po lewej pewnie bym lepiej to odczuł :p.

Mam nadzieję ,tak jak kolega napisał wyżej, że to wszystko się zmieni za 6 miesięcy :D. Takie mam złudzenie optyczne jakbym miał plansze na stole krzywo położoną. Powinien być wybór między takim skórkami, a standardową wersją.

Jakbym miał dwa smartphon'y przyłożone do siebie i grał przez bluetooth.

Arena fajna i wszystko na czas =]
 
Last edited:
A mnie zastanawia co innego, kiedy doczekamy się wersji premium tokenów tworzonych przez niektóre karty? takie jak Władca Undvik, Młode harpii czy Młode karbopająka? te karty są z nami dłużej niż te z zimowego patcha, i do dziś nie są animowane.
 
Moje typowe szczęście, jak wybrałem granie w mirrora to wyleciało mi 9 legend, za ostatnim podejściem jak draftowałem dla siebie - trzy...
 
MaRIB1;n10837131 said:
Wolałem jak widok był symetryczny, teraz to jak jakiś bazar wygląda :D Tutaj wychodzi więcej tam mniej, wzrok przyciąga lewa strona na wystające strasznie elementy. Próbuje patrzeć na wprost, ale odbieram, że karty nie są na środku monitora, brak syemtrii. W ogóle taki bałagan się zrobił. Jakbym usunąć te wystające elementy po lewej pewnie bym lepiej to odczuł :p.
]

Dokładnie tak samo mam problem z ogarnięciem tego na czym teraz mam grać. Tego, bo stół do gry w karty to na pewno nie jest. A jak już ma być to chyba są dwa zestawione. Czyli mamy przypis do lore - każdy gracz w Gwinta oprócz własnej talii taszczy też stół ze sobą. A najśmiszniejsze jest toto Królestw Północy, trzeba głowę przechylić w lewo do poziomu aby doprowadzić toto do stanu oglądalności. Albo stawiać monitor na bok, na 9:16. Karty miały być większe, czy się przesłyszałem? Teraz wyglądają zupełnie jak znaczki. Po Midwinter było źle, a teraz to już katastrofa. Nie rozumiem czemu to kwadratowanie ma służyć. Może rzeczywiście czas pomyśleć o zmianie nazwy gry na Gwent: Stamp Game. Nie przemawiają do mnie te fajerwerki, jak będę czekał na Homecoming to przede wszystkim na to, że znikną. A że to za pół roku najwcześniej, to chciałbym mieć możliwość wyłączenia tego i pozostania przy stanie przedpatchowym. Jak komuś się to podoba, to niech se znaczkami na tym czymś gra. Ja chciałbym grać kartami na stole, no taki ze mnie dziwak tradycjonalista.
 
Last edited:
Mi tam osobiście nowe skórki stołu bardzo się podobają, ale po jakimś czasie się zwyczajnie nudzą...
Niech będzie wybór w Trinketach opcji "standard", "mieszany-lore" (wg frakcji jakimi grają gracze), "lore" (cały stół według wybranej skórki danej frakcji) itd., bo obecnie to już mnie bardziej denerwują aniżeli podobają te skórki.

p.s. i nie pasują mi jakoś te paski pośrodku stołu.
 
Strzezymir;n10837851 said:
Karty miały być większe, czy się przesłyszałem? Teraz wyglądają zupełnie jak znaczki.

Tak normalny, taki stół jak z tawerny, a karty i wszystko inne będzie za 6 miesięcy, nie teraz. =]

Gram w arenke 7 poziom już. Dobry jestem w takich taliach :D, ale im wyżej, tym większa konkurencja mi rośnie :D. Przewagi 6 pkt są ciężko do odrobienia hehe
 
Last edited:
McBobek;n10834071 said:
Naprawiony mulligan! W końcu płotka zostanie w decku na dobre. Skórki obczaję wieczorem.
Z tą nową areną to chodzi o to, że do 24.04 ma się określić wg którego trybu będę grał zawsze areny? W sensie co się stanie po 24.04?

Myślicie, że będzie pojedynek frakcji w tym miesiącu?

Na arenie często mi wraca karta w 3 rundzie, którą wyrzuciłem rundę wcześniej na 11 kart w talii. Może pech :p

Dopisek:
Od 3 meczy od napisania tego posta, dobiera mi w 3 rundzie tą samą odrzuconą karę 2 2 rundzie.Raz było na 14 kart.
Też ciekawe cofnąłem z cmentarza nekkera przeciwnikowi do talli i dobrał go przez kartę "REKONESANS" ( wybiera 2 karty bliżej wierzchu ?)
 
Last edited:
MaRIB1;n10838211 said:
Na arenie często mi wraca karta w 3 rundzie, którą wyrzuciłem rundę wcześniej na 11 kart w talii
Brzmi znajomo i nie tego się spodziewałem.
 
A propos kilku wypowiedzi wyżej:
stół jak deska do szachów - zbyt mało lore! nuda, deska do krojenia!!!!
stół kipiący lore - za dużo lore, oczopląs, za dużo wiedzmina w wiedzminie!!!

a jak już stół będzie wedle większości "idealny" to i tak przeczytam ze jest do tyłka bo ... bo... bo jest zbyt umiarkowany!! ;)
 
świetne zmiany Redsi! Tak trzymać! Premiumki, fajne skórki, świetna Arena, wszystko na czas, GG
 
Moim zdaniem ten nowy wygląd aren wcale nie jest dobrym pomysłem. Poprzednie było stonowane. To mógł być wygląd premium albo powinna być opcja zmiany na stary wygląd.
 

Guest 4136390

Guest
Alicja.;n10835081 said:
Lista kart, które otrzymały wersje premium:
  • Ozzrel
  • Aedirnski Rębajło
  • Czarna Krew
  • Kościany Talizman
  • Kołowrót
  • Udręczony Czarodziej
  • Widmo Czarodziejki
  • Kaedweński Upiór
  • Przeklęty Rycerz
  • Miecz Vandergrifta
  • Pavko Gale
  • Doppler
  • Wartownik
  • Złocista Piana
  • Lodowy Troll
  • Paulie Dahlberg
  • Chłopska Milicja
  • Mazidło
  • Runa Darzbóg
  • Runa Dziewanna
  • Runa Morana
  • Runa Strzybóg
  • Runa Zoria
  • Widmo Sabriny
  • Pół-elf Łowca
  • Lamia
  • Elfia Szabla
  • Ozdobny Miecz
  • Troll Mostowy
  • Sklep: Łowca
  • Sklep: Paladyn
  • Sklep: Czarodziej
  • Mistrzowska Włócznia
  • Tarcza z łusek
  • Yoana

Kilka kart jeszcze nie ma wersji animowanej.
  • Krowy Maćka
  • Młode Harpii
  • Wilfred, Wilhelm i Wilmar
  • Upiór (Krwawy Korbacz)
  • Draugir (Draug)

Czyżby ktoś zapomniał? :hmm:
Dodatkowo jakiś dziwny błąd: https://imgur.com/a/XwhxM
 
Last edited by a moderator:
Alicja.;n10835081 said:
Lista kart, które otrzymały wersje premium:
  • Ozzrel
  • Aedirnski Rębajło
  • Czarna Krew
  • Kościany Talizman
  • Kołowrót
  • Udręczony Czarodziej
  • Widmo Czarodziejki
  • Kaedweński Upiór
  • Przeklęty Rycerz
  • Miecz Vandergrifta
  • Pavko Gale
  • Doppler
  • Wartownik
  • Złocista Piana
  • Lodowy Troll
  • Paulie Dahlberg
  • Chłopska Milicja
  • Mazidło
  • Runa Darzbóg
  • Runa Dziewanna
  • Runa Morana
  • Runa Strzybóg
  • Runa Zoria
  • Widmo Sabriny
  • Pół-elf Łowca
  • Lamia
  • Elfia Szabla
  • Ozdobny Miecz
  • Troll Mostowy
  • Sklep: Łowca
  • Sklep: Paladyn
  • Sklep: Czarodziej
  • Mistrzowska Włócznia
  • Tarcza z łusek
  • Yoana

Miecz Vandergrifta - przy wyborze, jeden obrazek ma animację a drugi nie. Można podejrzeć w kolekcji.
Chłopska Milicja - tak samo, token nie ma animacji, a wykorzystuje ten sam obrazek
 
kloni;n10838321 said:
A propos kilku wypowiedzi wyżej:
stół jak deska do szachów - zbyt mało lore! nuda, deska do krojenia!!!!
stół kipiący lore - za dużo lore, oczopląs, za dużo wiedzmina w wiedzminie!!!

a jak już stół będzie wedle większości "idealny" to i tak przeczytam ze jest do tyłka bo ... bo... bo jest zbyt umiarkowany!! ;)

Nie o takie lore walczyliśmy! albo przynajmniej ja inną wizje miałem ;] Lewa strona jakby te paski same zostały bez tych zaokrąglonych elementów dużych. No nic nie zrobię rozprasza mnie to kontem oka, a skórka KP już w ogóle =]

Dużo postów zadowolonych, ale mi się nie podoba taki styl, wole już poprzednią dechę =]. Niektórzy piszą, że to już ten mroczny nawet 0_o
Jak tak zostanie, to trudno co zrobić.
 
Last edited:
Witam. Nowa arena to super sprawa. Można się pośmiać a i pomyśleć trzeba bardziej niż na normalnej żeby jakąś synergie złapać. Natomiast już drugi raz trafiłem na błąd. Przeciwnik zagrywa złotą kartę której nie wybierałem. Pojawiła mu się w decku ot tak. Za pierwszym razem pomyślałem, że może nie zauważyłem. Ale za drugim byłem już pewien.Uprzedzam pytanie. Nie było żadnej karty mogącej je stworzyć. Czy ktoś jeszcze się z tym spotkał? Pozdrawiam
 

ghs

Forum veteran
Potestowałem nowy patch oraz mimika i po 5 arenach mogę już wytknąć elementarne błędy jakie zostały popełnione:


1. Mimik:
Dowódcę wybieramy dla siebie a nie dla przeciwnika. Przeciwnik dostaje tylko karty jakie wydraftowaliśmy. Tak jak to jest zrobione obecnie to widać że nie przeszło nawet podstawowych testów. Balans jest zerowy bo jak nie wydraftujemy dla przeciwnika Henselta, Brana, KrólowejPająków lub od biedy Emhyra to w zasadzie jest po grze. Nie da się odrobić 15-18 punktów z dobrego dowódcy w tym trybie. Smutne że został puszczony taki bubel do ludzi.

2. Brak wyboru skórki planszy. Dla mnie te nowe skiny (w niskiej rozdzielczości) to jarmark a nie ma jak tego przywrócić. Miało być mroczno a wyszło, do koleżanki nędzy, jak zawsze czyli wieś tańczy i śpiewa. A to max 20 linijek kodu.


To jest ten nowy kierunek w jakim zmierza Gwint? Homecoming? Chyba home Kaczora Donalda i Myszki Miki... :)
 
Last edited:
Top Bottom