Aktualizacja jest już dostępna!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Aktualizacja jest już dostępna!



Nowa aktualizacja do GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej jest już dostępna na PC, PS4 i Xbox One.

W tej aktualizacji skupiliśmy się kartach posiadających umiejętność “Utwórz” oraz poprawie mechaniki Wymiany. Dokładne omówienie zmian możecie znaleźć tutaj.

Pełna lista zmian:
  • Zdolności zamiany nie aktywują się już w fazach wymiany kart, więc zmieniono definicję zamiany na następującą: Przenieś kartę z ręki do talii i dobierz zamiast niej inną podczas Twojej tury.
NEUTRALNE
  • Zdolność Prowokacja (Czarna Krew) otrzymała nową postać: Utwórz dowolną brązową kartę Trupojada lub Wampira i wzmocnij ją o 2.
  • Zdolność Dopplera otrzymała nową postać: Stwórz losową brązową jednostkę ze swojej frakcji.
  • Zdolność Olgierda von Evereca otrzymała nową postać: Zemsta: Wskrześ tę jednostkę w tym samym rzędzie.
  • Siła Olgierda von Evereca zmniejszyła się z 9 do 5.
POTWORY
  • Runa Dziewanna będzie teraz mogła tworzyć zarówno srebrne, jak i brązowe karty.
SKELLIGE
  • Runa Strzybóg będzie teraz mogła tworzyć zarówno srebrne, jak i brązowe karty.
KRÓLESTWA PÓŁNOCY
  • Runa Zoria będzie teraz mogła tworzyć zarówno srebrne, jak i brązowe karty.
  • Zdolność Kołowrotu otrzymała postać: Wzmocnij wszystkie Maszyny po swojej stronie o 3.
  • Zdolność Jazdy Burej Chorągwi otrzymała postać: Jeśli przeciwnik ma przewagę ponad 25 pkt na początku tury, wezwij tę jednostkę do losowego rzędu.
SCOIA'TAEL
  • Runa Morana będzie teraz mogła tworzyć zarówno srebrne, jak i brązowe karty.
  • Zdolność Elfich Zwiadowców otrzymała postać: Wymień kartę.
  • Siła Elfich Zwiadowców zwiększyła się z 1 do 10.
  • Zdolność Tancerza Ostrzy nie będzie się już aktywować w fazach wymiany kart.
  • Zdolność Awangardy Vrihedd nie będzie się już aktywować w fazach wymiany kart.
  • Zdolność Brouvera Hooga otrzymała postać: Zagraj wybraną niebędącą Szpiegiem srebrną jednostkę lub brązowego Krasnoluda ze swojej talii.
NILFGAARD
  • Runa Darzbóg będzie teraz mogła tworzyć zarówno srebrne, jak i brązowe karty.
  • Zdolność Nadzorcy Niewolników otrzymała postać: Zmień siłę wybranego sojusznika na 1 i zadaj wrogowi obrażenia równe ubytkowi siły.
  • Siła Nadzorcy Niewolników zwiększyła się z 1 do 10.
POPRAWKI
  • Naprawiono błąd, wskutek którego zdolność Wilkołaka Alfa była aktywowana przez Pełnię po stronie przeciwnika.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego nie dało się utworzyć jednostki na zapełnionym polu bitwy, mimo że była ona tworzona przez zdolność, która najpierw niszczyła inną jednostkę na polu bitwy.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego można była wymienić karty przed pojawieniem się ekranu wymiany kart.
  • Naprawiono usterkę wizualną pojawiającą się po najechaniu kursorem na jednostkę szpiegowską przeciwnika, której zdolności jeszcze nie ujawniono.
  • Opis Vabjorna podaje teraz zgodnie z prawdą, że może on zadawać obrażenia tylko wrogom.
Do południa w piątek 25 maja zmienione karty będzie można zniszczyć za zwiększoną ilość Fragmentów kart (szczegóły poniżej):
  • Runa Strzybóg
  • Runa Zoria
  • Runa Darzbóg
  • Runa Dziewanna
  • Runa Morana
  • Czarna Krew
  • Nadzorca Niewolników
  • Elfi Zwiadowca
  • Kołowrót
  • Doppler
  • Tancerz Ostrzy
  • Awangarda Vrihedd
  • Olgierd von Everec
  • Jazda Burej Chorągwi
  • Brouver Hoog
Po zniszczeniu jednej z powyższych kart, gracze otrzymają ilość Fragmentów kart oraz Pyłu meteorytowego potrzebną do jej stworzenia.
 
Last edited by a moderator:
Zaczyna się super 1 gra po patchu - gwent has crashed...Ale nie dodano do patch notesów, że teraz po crashu wyskakuje okienko z wysłaniem raportu automatycznie - może to pomoże naprawić to, że część graczy nie wiedzieć czemu doznaje crashy bez powodu albo zżera kartę nie wiadomo czemu jakby się grało w gta5 na Ultra.... oczywiście uprzedzając najmądrzejszych - reinstalki, naprawy, wymiana pliku cfg, reinstalka sterowników karty nie pomaga... co do rady - wyłącz wszystko zostaw gwenta nie wypowiem się, bo jakby to powiedzieć rada rodem ze średniowiecza - może po prostu wyłączę kompa :D wtedy na pewno nie będzie crasha :D
 
A ja po cichu liczyłem, że Redzi pozmieniają coś jeszcze.. choćby +/- do siły..
 
Fajnie, fajnie. Tylko chyba zapomnieliście o znerfieniu Rębaczy z drakkarami. Wszystkie talie top tier dostały dużego nerfa (henselt z maszynami wręcz potężnego), a rebacze nieruszeni. Dobra robota cdp :)
 

Guest 4136390

Guest
Chociaż pojedynek frakcji jeszcze doszedł, dobre i to.
 
no to teraz kompresja i mandragora w każdej talii. :) Zobaczymy jak będzie się grało bez obawy o niemożliwe do skontrowania "carryover".. ale myślę, że raczej poczekam te pół roku na bardziej rewolucyjne zmiany. :)
 
Tiber_S9;n10954133 said:

Tak - w liście była mowa o 2 dużych aktualizacjach przed Homecoming, 1 to były plansze i premki zaległe a druga ta balansująca :) Teraz czekanie na Homecoming
 
Pozdrawiamy zbuggowanego Olgierda. Niby ma wpadać na losowy rząd a jak się położy go przed pysk vrana, tak za każdym razem będzie przez niego jedzony.
 
kikuj123;n10954322 said:
Pozdrawiamy zbuggowanego Olgierda. Niby ma wpadać na losowy rząd a jak się położy go przed pysk vrana, tak za każdym razem będzie przez niego jedzony.

To się nazywa dopiero combo chaosu :D
 
Czy ktoś z obsługi odpisze na post kikuj123 odnośnie Olgierda? Czy już do Homecomingu zostawicie ten bug i będzie sobie latał olgierd teraz zamiast sabatha w nieskończoność na vranie i wytrzymałości?
 
maciek0081;n10954739 said:
Czy ktoś z obsługi odpisze na post kikuj123 odnośnie Olgierda? Czy już do Homecomingu zostawicie ten bug i będzie sobie latał olgierd teraz zamiast sabatha w nieskończoność na vranie i wytrzymałości?

Szczerze mówiąc to nawet bez Vrana Olgierd się dobrze sprawuje. Przed chwilą grałem na deck głównie na barbegazi i widłogonie i gdyby nie palenie Vilenem za 40 pkt to bym przegrał mimo, że miałem 2 czy 3 karty przewagi. Fakt, faktem dobór kart w 2 i 3 rundzie miałem fatalny.
 
Żałosna żenada. Nie wiem co się dzieje w firmie, ale na pewno nic dobrego. Skoro Cyberpunk wyjdzie i tak w 2077, to przerzućcie część zasobówi do Gwinta, bo projekt który dobrze się rozkręcał właśnie dostaje po... źdzxe. Wsadzenie gry do zamrażarki na pół roku byłoby w porządku, gdyby gra dobrze funkcjonowała. A nie funkcjonuje i jako gracz (i z pewnością nie tylko ja) mam dosyć tej stagnacji z martwą metą, crashami i kłamstw w zapowiedziach. Ciągle, bez przerwy kłamiecie 'w trosce o produkt'. Skończy się tak, że ilość graczy po wypuszczeniu Homecomingu będzie taka sama jak w momencie wlotu w open bete. Papa.
 
Do południa w piątek 25 maja zmienione karty będzie można zniszczyć za zwiększoną ilość Fragmentów kart (szczegóły poniżej):
  • Runa Strzybóg
  • Runa Zoria
  • Runa Darzbóg
  • Runa Dziewanna
  • Runa Morana
  • Czarna Krew
  • Nadzorca Niewolników
  • Elfi Zwiadowca
  • Kołowrót
  • Doppler
  • Tancerz Ostrzy
  • Awangarda Vrihedd
  • Olgierd von Everec
  • Jazda Burej Chorągwi
  • Brouver Hoog
Po zniszczeniu jednej z powyższych kart, gracze otrzymają ilość Fragmentów kart oraz Pyłu meteorytowego potrzebną do jej stworzenia.
 
ZMIANY NA DUŻO GORSZE...JUŻ NIE WARTO W TĄ GRE GRAĆ TERAZ...JEST NUDNA I MAŁO GRYWALNA....A MYŚLAŁEM ŻE BEDA NA LEPSZE ZMIANY..OBECNIE GRAM W INNA LEPSZĄ KARCIANKE - INFINITY WARS- gra ma ponad 800 kart, wile kombinacji w tworzeniu decków, można wygrac na 2 sposoby...
 
Last edited:
Alicja.;n10954838 said:
Do południa w piątek 25 maja zmienione karty będzie można zniszczyć za zwiększoną ilość Fragmentów kart (szczegóły poniżej):
  • Runa Strzybóg
  • Runa Zoria
  • Runa Darzbóg
  • Runa Dziewanna
  • Runa Morana
  • Czarna Krew
  • Nadzorca Niewolników
  • Elfi Zwiadowca
  • Kołowrót
  • Doppler
  • Tancerz Ostrzy
  • Awangarda Vrihedd
  • Olgierd von Everec
  • Jazda Burej Chorągwi
  • Brouver Hoog
Po zniszczeniu jednej z powyższych kart, gracze otrzymają ilość Fragmentów kart oraz Pyłu meteorytowego potrzebną do jej stworzenia.

Jesteście beznadziejni:

1. dlatego że zablokowaliście mnie na grupie FB bo wyrażałem się negatywnie na temat przygłupich poradników dla początkujących (cenzura jak w PRL)

2. na pytanie jednego z użytkowników cytuje: "jest jakiś szczególny powód z którego (bodajże pierwszy raz w historii) nie można spalić znerfionych kart po dobrej cenie? :d" odpowiedzieliście: "To świadoma decyzja, którą podjęliśmy ze względu na projekt Homecoming. Za 5 miesięcy będzie możliwość zniszczenia wszystkich kart za pełną cenę." A teraz co robicie? Co sprawiło że ta wasza "świadoma decyzja" nagle stała się nieistotna? Szkoda na was słów, dalej robicie to samo: klękacie przed graczami byle tylko nagonki nie było i/lub panuje u was kompletna dezinformacja.

3. bo bym zapomniał, wprowadzenie głupich (zaledwie!) 5/6 zmian wiąże się z bugami (Olgierd pozdrawia jak to ktoś ujął). Żenada.
 
Last edited:
Top Bottom