Aktualizacja Mulliganów weszła w życie!

+
Chodziło mi o rangi.

Ok, w takim razie źle Cię zrozumiałem ;)

Jakbym nie grał to bym nie narzekał. A narzekam bo mam nadzieję, że coś się poprawi

To nie było do Ciebie, akurat Twoje posty, nawet jeżeli nie są przychylne to mają sens.

Chciałem zwrócić uwagę na to, że niektóra krytyka jest po prostu żenująca i pozbawiona sensu.
 
Ja tam jeszcze nie wiem czy balans jest do dupy, to się okaże z czasem, a wchodzę na forum po to, żeby zobaczyć jakie są pierwsze wrażenia innych graczy i podzielić się spostrzeżeniami. Bo są też ludzie, którzy grają w to dłużej i jestem też ciekawa ich opinii. No ale niezależnie od tego, ostatecznie ocenię czy te zmiany były dobre, dopiero jak trochę więcej pogram.

Już od premiery HC, wprowadzając drastyczne zmiany w grze można było przewidzieć, co to spowoduje wśród graczy. No ale okej, mocno uwierzyli, że projekt wypali i spróbowali. To nie jest wywieranie presji na nich, po prostu osoby, które śledzą na bieżąco, to co się dzieje zauważają, że jednak panuje trochę takie zamieszanie, brakuje jakichś konkretnych wytyczonych koncepcji, czasem ma się wrażenie, że jest problem z dojściem do porozumienia w niektórych kwestiach. Gracze to widzą i reagują, bo gra, która dawała im tyle frajdy już nie jest tym czym była, to dla mnie świadczy o dużym przywiązaniu i sentymencie do tej karcianki. No też się wkurzam jak po raz któryś widzę gdzieś komentarz składający się jedynie z ,,O, to ktoś w to jeszcze gra?" nie wnoszący nic.

Dla mnie najważniejsze jest to, że coś próbują z tym wszystkim robić i nie poddają się, może doczekamy się powstania jakiejś spójnej wizji.

No to się ciesze, że ogólnie się zgadzamy. :)
 
Rozegrałem na razie kilka meczy ale wydaje mi się że dużo lepiej "czuć grę". Ogólnie jest więcej mulliganów przez co rozgrywka jakby nabrała tej płynności która była wcześniej. Poza tym balansowanie dowódców przez pryzmat prowizji według mnie strzał w dziesiątkę, ludzie pisali o tym wcześniej, widać redzi coś tam słuchają.

Z komentarzami który lider ma za dużo a który za mało wstrzymałbym się do momentu wydania 100 nowych kart jakie są aktualnie zapowiedziane. Myślę że redzi akurat lepiej wiedzą co się święci ;p Jest to ogromna liczba która na pewno wpłynie na metę a póki "przetestuje" się wszystko też minie trochę czasu także spokojnie.
 
Z komentarzami który lider ma za dużo a który za mało wstrzymałbym się do momentu wydania 100 nowych kart jakie są aktualnie zapowiedziane. Myślę że redzi akurat lepiej wiedzą co się święci ;p Jest to ogromna liczba która na pewno wpłynie na metę a póki "przetestuje" się wszystko też minie trochę czasu także spokojnie.

Problem jest taki, że to dopiero nastąpi w marcu (najwcześniej), a nie ze zmianami zapowiedzianymi "jeszcze w tym miesiącu". ;)
 
"To co wy odwalacie",
"Ta gra jest już praktycznie martwa",
"jak żyje nie widziałem gorszych decyzji jeśli chodzi o balans"
"Popełniacie straszne błędy",
"Druga rada zatrudnijcie kogoś kto zna tą gre",
"martwe ciało jakim jest gwint,"
"Ręce opadają..."
"Błagam powiedzcie, że to tylko pomyłka"
"Logiki w tych działaniach nie ma za grosz"

To wszystko tylko ten jeden post - nie różni się bardzo od 'Gwint umar'. ;)




Zgadzam się z drugą częścią, ale stosunkowo mało widzę narzekań typu: 'ziomki po co zmieniacie balans, naprawcie Juttę', a dużo: 'najgorszy balans w historii balansu'.

Co do rangi, chodzi mi o to, że mało kto zna cały obraz talii na różnych szczeblach, a każdy jest przekonany że balans jest do dupy. Może być tak, że w mecie jest inaczej niż na niskich rangach - a moim zdaniem, głównie meta powinna być balansowana, bo tam dochodzi cała otoczka rywalizacji, turniejów etc.

Przykładowo, Xavier Lemmens był kartą która była autowinem w niektórych przypadkach, zabijając wszelką frajdę z gry, kombinowanie i te sprawy (dawał winrate blisko 100% przeciw niektórym deckom, co jest raczej niepożądane). I można argumentować, że jakby było za dużo XL w mecie to ludzie przestaliby myśleć o cmentarzach, a potem to się samo wyreguluje. Tylko że gdzieś w tym wszystkim ginie frajda z zabawy i zaczyna się rage concede jak dostaniesz XL na twarz. Rzucam ten przykład, bo podobnie moim zdaniem jest z Sihillem. Pograłem trochę Sihill Branem i jak ktoś miał mniej niż 2 art removale to 90% winrate z mojej strony.



Ja zakładam następującą rzecz: ludzie którzy tworzą tę grę, nie są głupi. Może ktoś po poprzedniej aktualizacji zauważył, że nagle popularność i winrate królestw północy drastycznie spadło, więc stwierdził, że coś zmienili źle. Dla mnie to na razie wygląda jak przyznanie się do błędu i poprawienie go (ale poczekajmy na jakąś odpowiedź devów).



tak, moim zdaniem po prostu za dużo nieprzemyślanej krytyki w tym wszystkim i może warto konstruktywnie popracować zamiast wywierać presję na devów nie tam gdzie się powinno.
Post automatically merged:



No i o tym mówię, pograjmy chwilę i zobaczymy. Może w ten sposób NR dostało w końcu trochę miłości i przestanie być najrzadziej widywaną frakcją.
Jak już mnie cytujesz chłopcze to rób to poprawnie te ostatnie zwroty nie były z mojego posta. Widać u Ciebie niekonswekwencja idzie w parze z brakiem myślenia.

Swoją drogą dałem pewne przykłady na końcu mojego posta jakie rozwiązania mogłyby sprawić że gra stałaby się ciekawa i grywalna. Ale oczywiście przychodzi taki wielki obrońca z bólem dupy który sam nie poda chociaż jednego argumentu a wymaga ich od innych. To że gwint jest w opłakanym stanie to nie jest mój wymysł wejdź sobie na twitch strimują go 2 osoby po 10 oglądajacych. Znałem dziesiątki osób które pasjonowały się tą grą teraz nie gra w nią nikt. Oceniając ludzi po randze jaką mają sam sobie wystawiasz świadectwo robisz dosłownie to samo o co oskarżasz mnie że niby hejtuje bez podania jakichkolwiek argumentów. Ktoś może poprostu przestał grać dlatego nie siedzi po 10 godzin dziennie żeby grindowac te rangi. Chcesz to Ci wrzuce screeny na których po kilka razy pokonywałem Lifecoacha freddyego Tailbota Hanachana skoro tylko wtedy docenisz czyjeś zdanie o tej grze bo inaczej to się już nie można wypowiadać i krytykować Panie wielki ekspercie z 4 rangi który nawet nie wie że od 7 rangi w dół już nie ma ''serii wygranych''.
 
To że gwint jest w opłakanym stanie to nie jest mój wymysł wejdź sobie na twitch strimują go 2 osoby po 10 oglądajacych.

Za Twoją radą wszedłem na Twitcha: znalazłem przynajmniej 4 osoby, jedna z nich (Freddybabes) ma 500+ oglądających.
 
Za Twoją radą wszedłem na Twitcha: znalazłem przynajmniej 4 osoby, jedna z nich (Freddybabes) ma 500+ oglądających.

Przecież on nie grał w gwinta od jakiegoś czasu bo na Artifacta sie przerzucił. Wrócił po tej aktualizacji, obstawiam że długo raczej nie pogra.
 
Przecież on nie grał w gwinta od jakiegoś czasu bo na Artifacta sie przerzucił. Wrócił po tej aktualizacji, obstawiam że długo raczej nie pogra.

Jak nie on to ktoś inny będzie grał. Stali gracze, tacy jak oceanmud, mcbearded, shinmiri2, sirpumpkn, nod_live, lordbushwook czy kingchezz93 (i wielu innych) zwykle na swoich streamach z łatwością przebijają Twoje założenie 10 osób bo oglądają ich dziesiątki/setki (w zależności od pory dnia).
 
Jak już mnie cytujesz chłopcze to rób to poprawnie te ostatnie zwroty nie były z mojego posta. Widać u Ciebie niekonswekwencja idzie w parze z brakiem myślenia.

Jak już posądzasz ludzi o brak myślenia to najpierw sprawdź, w którym miejscu napisałem, że cytuje tylko Ciebie, chłopcze.

Swoją drogą dałem pewne przykłady na końcu mojego posta jakie rozwiązania mogłyby sprawić że gra stałaby się ciekawa i grywalna. Ale oczywiście przychodzi taki wielki obrońca z bólem dupy który sam nie poda chociaż jednego argumentu a wymaga ich od innych. To że gwint jest w opłakanym stanie to nie jest mój wymysł wejdź sobie na twitch strimują go 2 osoby po 10 oglądajacych. Znałem dziesiątki osób które pasjonowały się tą grą teraz nie gra w nią nikt. Oceniając ludzi po randze jaką mają sam sobie wystawiasz świadectwo robisz dosłownie to samo o co oskarżasz mnie że niby hejtuje bez podania jakichkolwiek argumentów. Ktoś może poprostu przestał grać dlatego nie siedzi po 10 godzin dziennie żeby grindowac te rangi. Chcesz to Ci wrzuce screeny na których po kilka razy pokonywałem Lifecoacha freddyego Tailbota Hanachana skoro tylko wtedy docenisz czyjeś zdanie o tej grze bo inaczej to się już nie można wypowiadać i krytykować Panie wielki ekspercie z 4 rangi który nawet nie wie że od 7 rangi w dół już nie ma ''serii wygranych''.

Widzę, że triggered, więc ochłoń, odrób zadania domowe i przeczytaj jeszcze raz moje posty w tym wątku.

PS. jak wygram wszytkie gry od 15 rangi do 5 to nie jest to seria wygranych?
 
Przecież on nie grał w gwinta od jakiegoś czasu bo na Artifacta sie przerzucił. Wrócił po tej aktualizacji, obstawiam że długo raczej nie pogra.
Jak to określiłeś:

Panie wielki ekspercie

Zanim coś napiszesz to sprawdź:

https://twitchtracker.com/freddybabes

Freddybabes stremuje Gwinta regularnie od początku tego roku. A w grudniu też pojawiały się streamy z nim związane.

Co do ilości oglądających na Twitchu (rzekomych 2 kanałów po 10 oglądających), to od 12 liczba oglądających nie spadła poniżej 600:

https://twitchtracker.com/games/493217
 
No właśnie, ja dopiero w marcu wrócę. Jak będą większe zmiany i pewnie duży procent ludzi z bety, jak ja obserwuje rozwój sytuacji co patch, czy zmiany są zadawalające albo czy wszystko się wydłuża jak w becie. Może nowi gracze nie wiedzą, ale te 100 kart i nowa frakcja jest już obiecywanych od 1.5 roku. Teraz nie wiem, czy połączyli te obietnice i 100 kart to nowa frakcja w sumie by pasowało do olości innych frakcji, 96 frakcja i 4 neutralne. Ja mam nadzieję, że wymieszają najlepsze cechy z OB i HC, wtedy będzie fajnie. W tej chwili widzę 5 miesięcy balansowania gry i strach przed dużymi zmianami. Trochę wolno to idzie wszystko, porównując ilością zmian w półrocznej przerwie.
 
Jak już posądzasz ludzi o brak myślenia to najpierw sprawdź, w którym miejscu napisałem, że cytuje tylko Ciebie, chłopcze.



Widzę, że triggered, więc ochłoń, odrób zadania domowe i przeczytaj jeszcze raz moje posty w tym wątku.

PS. jak wygram wszytkie gry od 15 rangi do 5 to nie jest to seria wygranych?
Napisałeś ''i to wszystko w jednym poście'' odnosząc się do mojego posta i dodając kilka cytatów które z niego nie pochodziły. Serio pomyśl troche polecam.

Seria zwycięstw jest gdy wygrasz 3 gry z rzędu wtedy dostajesz 2 lub nawet 3 (na niższej randze) kawałki zamiast jednego. Już widze się totalnie motasz i tłumaczysz może to ty ochłoń?
 
Napisałeś ''i to wszystko w jednym poście'' odnosząc się do mojego posta i dodając kilka cytatów które z niego nie pochodziły. Serio pomyśl troche polecam.

Seria zwycięstw jest gdy wygrasz 3 gry z rzędu wtedy dostajesz 2 lub nawet 3 (na niższej randze) kawałki zamiast jednego. Już widze się totalnie motasz i tłumaczysz może to ty ochłoń?

No i fajnie. Kolejny forumowy napinacz, prowadzący krucjatę dla udowodnienia wartości własnego jestestwa. Witam na pokładzie i życzę miłej zabawy :giggle:
 
Napisałeś ''i to wszystko w jednym poście'' odnosząc się do mojego posta i dodając kilka cytatów które z niego nie pochodziły. Serio pomyśl troche polecam.

Ech, a przecież mówiłem, żebyś ochłonął.

1. Nie cytuj błędnie.
2. Raven napisała: "Akurat pod tym postem nie ma ani jednej tego typu wypowiedzi.", pisząc o poście 'Aktualizacja mulliganów...'. A ja odpowiedziałem na tę jej linijkę cytatami z wielu odpowiedzi na ten ('aktualizacja...') post.

Seria zwycięstw jest gdy wygrasz 3 gry z rzędu wtedy dostajesz 2 lub nawet 3 (na niższej randze) kawałki zamiast jednego. Już widze się totalnie motasz i tłumaczysz może to ty ochłoń?

Nie stary, nie ja się tu motam, seria zwycięstw jest też wtedy kiedy wygram pięć meczów z rzędu na proranku. Patrz: sjp.pl/seria ("kolejno występujące po sobie takie same, lub o podobnych cechach elementy ").
 
Przecież on nie grał w gwinta od jakiegoś czasu bo na Artifacta sie przerzucił. Wrócił po tej aktualizacji, obstawiam że długo raczej nie pogra.

taki jestes hej do przodu, traktujesz innych z wyższosćią ("chłopcze") a właśnie żeś udowodnił że nie koniecznie piszesz o czymś o czym masz pojęcie... poświęcił byś chwilę czasu to byś zobaczył ile contetnu na yt wrzuca freddybabes i jakie są jego wrażenia z ostatniego pacza
 
Ech, a przecież mówiłem, żebyś ochłonął.

1. Nie cytuj błędnie.
2. Raven napisała: "Akurat pod tym postem nie ma ani jednej tego typu wypowiedzi.", pisząc o poście 'Aktualizacja mulliganów...'. A ja odpowiedziałem na tę jej linijkę cytatami z wielu odpowiedzi na ten ('aktualizacja...') post.



Nie stary, nie ja się tu motam, seria zwycięstw jest też wtedy kiedy wygram pięć meczów z rzędu na proranku. Patrz: sjp.pl/seria ("kolejno występujące po sobie takie same, lub o podobnych cechach elementy ").
https://forums.cdprojektred.com/ind...ystem-rankingowy-i-progresji-gracza.10986722/
https://masters.playgwent.com/pl/news/23558/rzut-oka-na-przyszlosc-gwent-masters
 
Seria zwycięstw jest gdy wygrasz 3 gry z rzędu wtedy dostajesz 2 lub nawet 3 (na niższej randze) kawałki zamiast jednego. Już widze się totalnie motasz i tłumaczysz może to ty ochłoń?

Może tu chodzić o serię zwycięstw bez żadnych dodatkowych nagród i bonusów. W takiej sytuacji seria zwycięstw występuje niezależnie od rangi, tylko że z czasem nie masz z tego dodatkowych bonusów.

2. Raven napisała: "Akurat pod tym postem nie ma ani jednej tego typu wypowiedzi.", pisząc o poście 'Aktualizacja mulliganów...'. A ja odpowiedziałem na tę jej linijkę cytatami z wielu odpowiedzi na ten ('aktualizacja...') post.

Tu też wchodzi twoja pomyłka. Napisałeś "to wszystko w jednym poście" sugerując, że cytaty pochodzą z jednego postu. Poprawnie należało napisać:

"To wszystko w jednym wątku"

lub

"To wszystko w odpowiedzi na jeden post"
 
Tu też wchodzi twoja pomyłka. Napisałeś "to wszystko w jednym poście" sugerując, że cytaty pochodzą z jednego postu. Poprawnie należało napisać:

"To wszystko w jednym wątku"

lub

"To wszystko w odpowiedzi na jeden post"

Ok, za duży skrót myślowy. Raven pisała o poście jako o głównym wątku i odnośnie tego też odpowiedziałem.
 
Top Bottom