Aktualizacja od wersji 1.2 do 1.12.1

+
Aktualizacja od wersji 1.2 do 1.12.1

Witam mam do was pytanie jak wgrać wiedzmina 3 dziki gon od pachta 1.2 do najnowszego mając nie oryginalną grę. Oczywiście mam też oryginał zakupioną ale w czasie instalacji kiedy dałem bodajże 3 płytę pojawił mi się błąd i musiałem instalacje anulować a szkoda i dlatego gram nieoryginalnie ??
 
Tak tak na pewno masz oryginała...jakbyś miał to mógłbyś pobrać z goga,masz tupet pisać na oficjalnym forum mając pirata...
 
Witam mam do was pytanie jak wgrać wiedzmina 3 dziki gon od pachta 1.2 do najnowszego mając nie oryginalną grę. Oczywiście mam też oryginał zakupioną ale w czasie instalacji kiedy dałem bodajże 3 płytę pojawił mi się błąd i musiałem instalacje anulować a szkoda i dlatego gram nieoryginalnie ??
Jeśli na oficjalnym forum gry szukasz informacji o tym, jak patchować pirata, to chyba coś ci się pomyliło...
A jeśli faktycznie masz oryginalną grę, to w przypadku problemów z płytami zawsze możesz pobrać kopię zapasową przy użyciu klienta Gog Galaxy (lub bezpośrednio ze strony) i sobie zainstalować.
 
to co miałem robić musiałem ściągnąć pirata żeby przetestować wiedzmina 3 a po za tym nie wiem czemu ale udało mi się zainstalować z płyty tylko że zamiast nowej aktualizacji z gog galaxy dalej mam wiedźmina 1.2
 
to co miałem robić musiałem ściągnąć pirata żeby przetestować wiedzmina 3 a po za tym nie wiem czemu ale udało mi się zainstalować z płyty tylko że zamiast nowej aktualizacji z gog galaxy dalej mam wiedźmina 1.2

Ty chyba masz nas za idiotów,myślisz że ktoś na prawdę uwierzy że chciałeś "przetestować" i dlatego ściągnąłeś pirata? Każdy kto ma oryginała a nie mógł zainstalować z płyty pobiera z goga i nie ma problemu,patche również same się instalują a Ty tu jakieś bajeczki wymyślasz,idź pan wstydu oszczędź...
 
Oczywiście, że są i to nawet spora liczba. Z tym, że do każdej wersji pudełkowej dołączany jest kod, który możesz użyć na stronie GOGa. Przypisze on Wiedźmina do twojego konta i będziesz mógł pobrać pliki instalacyjne zupełnie legalnie i zgodnie z licencją. Proponuję zrobić to w ten sposób, a nie bawić się w patchowanie pirata. Bo oczywiście posiadasz oryginalną wersję jak sam twierdzisz :).
 
Top Bottom