Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

+
Redzi, jak się miało Starego Grota przed aktualizacją, zmienia się on w Hibernującego! Nie mogę go opylić za 800, żeby np. zgarnąć sobie sukkuba xD
 
TraN999;n10037691 said:
To trzeba mieć niezłego pecha, żeby na 39 beczek nie trafić ani jednej legendy, kilka epików i bardzo małą ilość nowych kart. :look:

Nie przejmuj się, ja dostałem jedynie 2 złote na 100 beczek, nowych kart też wcale niewiele bo pierwsze 4 karty po otworzeniu w ponad 80% to starsze brązowe karty..ale co zrobisz - świąteczna oferta specjalna ma swoje zadanie w tym wszystkim. Przypominana kilkukrotnie na streamach, wyskakująca na środek ekranu po włączeniu wydarzenia "Zimowe łowy" Prawie jak EA...ale zaraz, zaraz co CD RED powiedziało ostatnio w wywiadzie "Chciwość zostawiamy innym." czy jakoś tak.
 
Wygląd tworzenia talii, zjeżdżające na linkach w dół deseczki z napisami i kolorystyka...Toż to niemal gra na H od B. Eh nie tędy droga :-/ Ja wiem, że się programiści starają i chcieli nam zrobić nie lada prezent na gwiazdkę, ale trzeba to wszystko raz jeszcze przemyśleć. Pozdrawiam
 
A ja mam troszkę obiekcje co do kart w scoia. Chodzi mi o Moreen....Dostała 2 pkt, ale zabrano jej opcję usuwania jednostki przed aktywacją jej umiejętności. Ta karta jest w zasadzie bez użyteczna. Zwykły krowiarz robi 14 na starcie(też dostał +2). Mantikora robi 13 pkt na starcie bez niczego....A ta karta nie odwraca się po pasie przeciwnika co jest dużym minusem, no i też często traci bijąc jednostki o sile 1 czy 2 pkt.

Jaki jest zamysł jeśli chodzi o tą kartę? Jakie są jej mocne strony bo nie pojmuję. To już ta nowa zasadzka co się aktywuje po 2 rundach to chociaż ma opcję zrobienia 17 pkt i zabrania czegoś sensownego. To można było tą kartę osłabić jeśli waszym zdaniem była zbyt silna...Mnie osobiście zaczyna to już trochę irytować. Dajecie kartę która ma ciekawą umiejętność, gramy tą kartą ileś mieś....a potem ją zarzynacie. Przecież to już któryś raz. Jeśli się popatrzy na tą kartę. Zastanowi trochę nad tym co stało za tą zmianą, w sensie jaki proces myślowy to wychodzi jeden wnosek. Ktoś ma to w dupie. Koleś który odpowiada za zmianę tej karty zrobił to tak, jak ja robiłem zadanie domowe do szkoły....Formalnie coś tam jest, byle do przodu. Czy były skargi na tą kartę?
Czy na ostatnim turnieju ktoś grał scoia i ta kartą? Jest chyba jeden deck wiewiórek. Czy ta karta w nim była i narobiła bałaganu? Nie potrafię tego pojąć.

 
Pograłem trochę na nowym UI i jest ono zdecydowanie brzydsze niż poprzednie ale najgorsza jest sama rozgrywka. Brak dźwięków kładzenia kart bardzo mi się nie podoba. Jak przeciwnik rzucał na moją stronę emisariusza to jest jakby lag. Strasznie frustrowało mnie też że przy otwieraniu beczek zaznaczona karta jest wybielona cała - chcąc ją zobaczyć musiałem właśnie przesuwać na inne by móc się przyjrzeć grafice... Fajnie że są nowe karty ale cały ten patch to poważny downgrade gry. Towarzyszy mi odczucie tandety gdy gram w gwinta teraz. Zamiast hype odczuwam przez to złość. Pokpiona sprawa ten patch... Chciałem kupić jakieś beczki na święta, a zamiast tego zastanawiam się czy uda mi się przekonać do gry w obecnym stanie.
 
Ten drop z beczek dalej jest smieszny. Tez dostalem dwie nowe zlote karty, 5 srebrnych, pare brazowych a i tak najwiecej bylo tych co juz posiadalem w wielu egzemplarzach. Nie wiem na co mi po 9 tarczowniczek czy komandosow niebieskich pasow chyba tylko po to zeby nie trafic innych kart albo do skraftowania. Dobrze, ze sie uzbieralo ponad 6tys skrawkow to mozna bedzie to co mnie interesuje stworzyc a i tak zeby zdobyc wiekszosc nowych kart (srebrne pewnie wydropie wszystkie) znowu bedzie trzeba grac z rok. A jeszcze do tego nowych dowodcow trzeba tworzyc, przydalyby sie do nich wyzwania tak jak do innych byly oprocz tych podstawowych.
 
I teraz jeszcze jedno - próbuję odpalić ranked, wyrzuca mnie z niego, zrywa połączenie. Udany ten patch! Jak nic...
 
TraN999;n10039101 said:
Niektórzy nie ma mają jeszcze 21 rangi, czy nawet 20, a mają np. ponad 4k mmr, gdzie traci sie więcej punktów za przegraną, niż zyskuje za wygraną, Granie niesprawdzoną talią w takim przypadku nie jest najlepszym pomysłem.

Tak ale nie granie w ogóle nie sprawi że wyjdą wyżej to jest jeszcze gorsze bo nie da się wtedy wyjść wyżej a ktoś tam wyżej właśnie sugerował że nikt nie będzie grał bo mogą stracić
 
mitmichael;n10039571 said:
Dobrze, ze sie uzbieralo ponad 6tys skrawkow to mozna bedzie to co mnie interesuje stworzyc a i tak zeby zdobyc wiekszosc nowych kart (srebrne pewnie wydropie wszystkie) znowu bedzie trzeba grac z rok.
Z tych skrawków to masz już chyba wszystkie nowe złote....więc rok chyba nie zejdzie.

 
@Krekrops Vsync próbowałeś wyłączyć? Ewentualnie możesz spróbować zainstalować jeszcze raz. Mi się właśnie tak na PTR cięło a dziś instalowałem od nowa i gra mi płynnie działa.
 
A ja mam pytanie. Nowy gracz za wyzwanie lideró dostanie pająka do pożerki... a my mamy ukrytego. Czy to oznacza, że ukryty dropi z beczek, a pająk nie? A może żadna z tych kart nie będzie dropić?
 
2jacks;n10040131 said:
Z tych skrawków to masz już chyba wszystkie nowe złote....więc rok chyba nie zejdzie.
Jest ponad 20 nowych zlotych kart wiec nie ma bata, wole wszystkie srebrne stworzyc, ze starych mi brakuje 48 zlotych
 
areq21;n10039801 said:
Tak ale nie granie w ogóle nie sprawi że wyjdą wyżej to jest jeszcze gorsze bo nie da się wtedy wyjść wyżej a ktoś tam wyżej właśnie sugerował że nikt nie będzie grał bo mogą stracić
Ale dalej ewentualne granie sprawdzonymi taliami na poprzednim patchu w tej końcówce sezonu dałoby więcej punktów, niż granie od nowego patcha do końca sezonu (prawdopodobnie). Ja tam np. wolę te pierwsze dni przeczekać na potyczkach, a potem przytryhardować w ostatnie dni sezonu z poziomu, na którym jestem obecnie, niż z nie wiadomo jak niskiego poziomu, gdybym teraz grał na rankedach i tracił po 30 punktów, kiedy zyskuję tylko kilkanaście.
 
Gomola;n10040201 said:
@Krekrops Vsync próbowałeś wyłączyć? Ewentualnie możesz spróbować zainstalować jeszcze raz. Mi się właśnie tak na PTR cięło a dziś instalowałem od nowa i gra mi płynnie działa.

Właśnie przeinstalowałem całą grę. Niestety niczego to nie zmieniło. Karty premium w panelu "Tworzenie talii" dalej się zacinają. Inne elementy również. Wcześniej nigdy tak się nie działo. Wina aktualizacji w takim razie - po prostu. Zdestabilizowała w moim przypadku grę, która teraz tnie się gorzej niż samobójca ;/ Ogólnie mało co teraz działa płynnie. Udało mi się połączyć i rozegrać dwa zwycięskie rankedy Foltestem pod Djikstrę. Ale podczas rozgrywki różne cuda się dzieją - karty przeciwnika na kilka sekund zastygają bez ruchu nad planszą, zagrane karty przeciwnika odwracają się awersem dopiero po kilku sekundach. Po rundzie karty z planszy zacinającym się ruchem trafiają na cmentarz. Z otwieraniem beczek jest identycznie. Gra ogólnie mocno straciła na płynności, a dwa - efekty wizualne do mnie kompletnie nie przemawiają. Zohydziły mi grę. Może przez to też, że jestem starym graczem i gram od początku Closed Bety. Poza tym, miałem "przyjemność" zagrać na talię przeklętych i głos Kiyana... Cóż... Brzmi jak... (uwaga!) głos kastrata XD Ogólnie audio do nowych kart jest mocno... Cóż... Widać po prostu, że twórcy się spieszyli i niestety ta JAKOŚĆ, o której CDP Red zawsze mówił i która była wizytówką CDP-u, gdzieś się zgubiła - niestety... I chyba lepiej by było poczekać z tą aktualizacją nawet do Nowego Roku, a wprowadzić wyłącznie event świąteczny... CDP Red popełnił błąd, którego zawsze i skutecznie się wystrzegał - strzał w kolano, przy całej mojej sympatii do CDP-u i Gwinta
 
Witam. Jestem po rozegraniu sporej ilości gier królestwami północy i powiem tak - budowanie talii oraz nowe karty na plus, ale ten nowy wygląd na wielki minus. Nowe animacje są o wiele słabsze niż starsze, wręcz zniechęcają do gry. Błędów technicznych nie miałem żadnych z wyjątkiem "wygraj królestwami północy 5 gier" mam 4 na 5 i dalej nic nie rusza.
Takie maleńkie pytanko czy ten pakiet startowy można kupić za pomocą paysafecard?
 
Witam,

czy karty z blyszczacem rogiem sa premium czy to tylko taki efekt? Nie ma pelnej animacji tylko blyszczacy rog...

Bo nie wiem czy brac taka karte ;)

EDIT: tak to sa premium :))
 
Last edited:
Niezły płacztemat :)

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że gdyby aktualizacja zrobiona była w odwrotną stronę płacz byłby jeszcze większy. Na plus na pewno należy zaliczyć poprawę czytelności kart przy ich odrzucaniu/wybieraniu oraz lepszą wizualizację interakcji pomiędzy kartami - gracze zgłaszali problem, został on wyeliminowany, mamy wartość dodaną. Inną kwestią jest to jak to wygląda. Dla mnie zrobiło się za kolorowo, ale to kwestia indywidualna. U mnie nic nie zacina, IMO działa nawet lepiej. Niemniej zauważyłem błędy przy podliczaniu pd i rangi po meczu. Za chwilę jednak polecą hotfixy, easy.
 
Jeszcze szybkie pytanie. Koniecznosc wygrana 3 gier np. inna frakcja dotyczy ktorych trybow rozgrywek?
 
To nie kwestia "płaczu". Po prostu gra w moim i nie tylko przypadku zawiesza się, działa bardzo niepłynnie, co wcześniej nie miało miejsca. I po to sygnalizujemy swoje opinie, żeby w następnej łatce twórcy naprawili niedociągnięcia. Tyle
 
Top Bottom