Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

+
Za 3 wygrane z rzedu talia foltesta dostalem x2 po 40zlota czyli sa nowe nagrody wprowadzone, fajny dodatek. BTW poprzednia talia Foltesta (metowa oczywiscie) dalej swietnie sobie radzi
 
Last edited:
jak dokładnie działają zadania: miałem dostępne zadanie 1/3 - wygraj 5 razy talią Skellige. Po zrobieniu pokazało się 0/5 pojedynków. A po przelogowaniu dostępnych zadań 0/3. Ktoś wie o co chodzi z tymi zadaniami?
 
Mam zadanie zagraj 60 kart. Rozegrałem kilka meczy zagrywając może z 10 kart i dalej ma zagrane karty 0/60. Ktoś wie o co chodzi z tymi zadaniami?
 
Twilightus TraN999 Nie rozumiem jaki macie problem. Gra zmieniła się chyba dla wszystkich jednakowo czyż nie? Teraz właśnie macie okazję wykazać się kreatywnością i zaskoczyć innych łatwo idąc do przodu ;) W ogóle jak ktoś pisze że teraz "strach grać rankedów" to chce mi się śmiać ;d
 
Tu masz racje, wystarczy brać deck mety i cisnąć rangi do góry na ludziach którzy chcą spróbować szczęścia, nie trzeba być jasnowidzem aby wiedzieć ze to oni będą na przegranej pozycji :p
Ok teraz to jest najlepsza opcja aby grac rankedy.
 
Ja tam nie widzę żeby ludzie grali stare talie.....a szkoda. Bardzo mi brakuje Nilfgardu na szpiegach i spellteli. Nie widziałem też nic na pożeranie...To były bardzo popularne talie. Jest za to stary gon i widziałem też kilka foltestów. A sam grałem nowym insengrimem i kamieniem runicznym. Jednak z tymi kartami na razie dałem sobie luz. Gram za to doplerki.
 
W końcu jest chwilowa różnorodność i niespodziewane talie to ludzie tęsknią za metą, bo "strach" grać rankedy :D. Jak jest zabetonowana meta to jest żal że nic się nie dzieje i ciągle to samo, weź tu znajdź rozwiązanie.... A co do zmiany interfejsu mi się podoba. Wiele efektów na prawdę jest świetnie wykonane, nowe kolory i kontrast nie przeszkadzają, kwestia przyzwyczajenia. No właśnie przyzwyczajenie, czyli coś co niestety wszyscy mamy i jakoś strasznie lubimy :). Pamiętam jak Gwint wychodził z zamkniętej do otwartej bety. Było to samo narzekanie na wszystko, interfejs zły, karty zmieniają, mechaniki wyrzucają. A tu proszę teraz wszyscy tęsknią za "starym" wyglądem, który kilka miesięcy temu był tym "nowym złym". Jeszcze lepsza sytuacja była jak cały Gwint Online pojawił się ponad rok temu. Ilu było przeciwników porzucania wyglądu gry z tej wersji z Wiedźmina 3 :D.
 
Moim zdaniem aktualizacja jak najbardziej na plus, lecz mam kilka uwag.
Po pierwsze dlaczego po przegranej rozgrywce nie wyświetla się ekran z PD i punktami rankingowymi? Mi to osobiście bardzo przeszkadza, gdyś chciałbym wiedzieć np. jak bardzo spadłem w randze. Po drugie dlaczego część nazw jednostek została skrócona? Emhyr zamiast Emhyr var Emreis, trochę to psuje klimat.
Po trzecie w momencie np.wskrzeszania jakiejś jednostki puste pole w ekranie wyboru gryzą.
Po czwarte nowa przygoda jest naprawdę za łatwa, i event na który czekałem z niecierpliwością przeszedłem w mniej niż 25min.
Poza tymi drobiazgami uważam, że kierunek zmian jaki został wytyczony jest jak najbardziej na plus, a gra ku mojej radości prężnie się rozwija
 
Tak czytam pobieżnie dyskusję i przypomina mi się quest z Wiedźmina 3 z polowaniem na Ducha Lasu. Osobiście popieram zmiany, bo znając REDów to wszystko będzie miało sens, jakiś sens, i z pewnością będzie ulegało udoskonaleniu. Być może pojawią się za jakiś czas skórki frakcyjne na stół, ewentualnie opcje customizacji.
 
Dla starych graczy, którzy mają większość kart, ta aktualizacja nie robi raczej wielkiej różnicy. Ja gram od 3 miesięcy, trochę kasy wydałem, prawie codziennie starałem się tą jedną beczkę otworzyć. Teraz wydaje mi się, że bardzo dużo kart, na które wcześniej zbierałem i wydałem skrawki stała się "mało przydatna". Mam lekkie wrażenie zmarnowanego czasu i pieniędzy. Taki już urok karcianek. Graj dużo, wydaj kasę na nowe karty, a po kolejnej aktualizacji zacznij od początku. Strasznie tego nie lubię w grach jak po kolejnym paczu "wszystko co stare" staje się słabsze a zaczyna liczyć się tylko to "coś" nowego. Czemu nie może być do tego co było fajne dodane coś nowego fajnego? Tak czy inaczej na chwilę obecną nie mam ochoty grać dalej, a tym bardziej wydawać więcej kasy na Gwinta.
 
I co z tego, że się da wygrywać jak się grać najnormalniej odechciewa widząc te pokemony na kwadraciakach. Co zostało z oprawy graficznej, z której to tak byli dumni zawsze red twórcy? Niewiele. A jakby było mało przycięcia kart i grafiki, to jeszcze haratnięto po nazwach i nazwiskach. Nie chce się też grać, bo cały czas coś błyska na stole, wyskakuje po kilka cyfr nie wiadomo po co zupełnie albo trzeba podziwiać inne popierdółki typu lewitacja karty. Gdzie tu miejsce na koncentrację i zastanowienie się spokojne nad strategią gry? Nie tak dawno zupełnie szumnie wprowadzano pozycjonowanie, a teraz co, wszystkie jednostki zwinne? Po co w ogóle jakieś opisy rzędów skoro nie ma to żadnego znaczenia. To teraz kolej na frakcje? I tak już prawie się nie różnią to po cholerę trzymać ich tyle. Zrobić dwie i już :). Udała się Redsom surpriza pod choinkę, eh. Szkoda, najnormalniej szkoda Gwinta.
 
radzioo666;n10044041 said:
Dla starych graczy, którzy mają większość kart, ta aktualizacja nie robi raczej wielkiej różnicy. Ja gram od 3 miesięcy, trochę kasy wydałem, prawie codziennie starałem się tą jedną beczkę otworzyć. Teraz wydaje mi się, że bardzo dużo kart, na które wcześniej zbierałem i wydałem skrawki stała się "mało przydatna". Mam lekkie wrażenie zmarnowanego czasu i pieniędzy. Taki już urok karcianek. Graj dużo, wydaj kasę na nowe karty, a po kolejnej aktualizacji zacznij od początku. Strasznie tego nie lubię w grach jak po kolejnym paczu "wszystko co stare" staje się słabsze a zaczyna liczyć się tylko to "coś" nowego. Czemu nie może być do tego co było fajne dodane coś nowego fajnego? Tak czy inaczej na chwilę obecną nie mam ochoty grać dalej, a tym bardziej wydawać więcej kasy na Gwinta.

Hej kolego grasz w betę :D
 
No właśnie. Mogliby już z tej bety wyjść, bo nie mogliby, tak po prostu, nagle tylu rzeczy zmieniać. Poza tym, nawet w wersji beta pewnych rzeczy nie należy robić, albo należy robić je z głową. Tu coś chyba jednak nie pykło. Gwint ma nadal zbyt mało kart i moim zdaniem nie powinni zmieniać/psuć/nerfić starych mechanik tylko po to by ludzie grali nowymi. Za chwilę i tak nie będzie różnorodności bo ludzie zobaczą na youtubie kilka nowych tali i tylko nimi będą grać. Swoją drogą pewnie tzw jutuberzy będą chwalić nową aktualizację co by się nikomu nie narazić.
 
Balanced_MindPL Te 100 nowych kart to tak naprawdę 20 reszta to jakieś RNG ułomne karty, mnie to bez różnicy niech sobie robią głupie sklep decki itp, ich MMR to maja prawo tracić, tak jak ja mam prawo wykorzystywać to i zwiększać swoje.
 

Guest 3974940

Guest
Nazbierałem sobie 7k skrawków, wydałem dzisiaj ponad 5k na nowe karty, zagrałem jedną partię i wyłączyłem z obrzydzeniem. Wizualnie dramat. Ktoś kto to projektował powinien iść po swoje kartonowe pudło.
Mam rozumieć, że Redania przestaje wierzyć w inteligencję graczy skoro musi im pokazywać ile punktów dana karta traci/zyskuje? Dramat. Nowe podejście do "kolekcja kart" zdecydowanie gorsze od dotychczasowego. Wszystko to mniej czytelne. Nie wiem czy tak jest tylko u mnie, ale przy próbie wymiany kart przed rozgrywką widzę ich jedynie 10 sztuk. Plus do tego nie wiem czy ja mam już zbyt leciwego lapka na grę karcianą czy to są jakieś bugi, ale animacje wloką się teraz jak mucha w smole...
Kart na razie nie oceniam, bo dopiero jedna partia za mną, ale pod względem czysto wizualnym jest bardzo, bardzo źle. Na dzisiaj odechciało mi się gry a nie grywam mniej niż trzy partie dziennie.
 
Tak BTW to zmiany opisów niektórych kart niektóre bardzo na plus (w poprzedniej wersji poziom zrozumienia opisu Cracha nie zmieniał się wraz z ilością przeczytań), ale nie wydaje wam się, że niektóre są uproszczone aż za bardzo? Srsly, wszędzie zamiast "zablokuj lub odblokuj" teraz jest tylko "zablokuj"? Skąd nowi gracze mają wiedzieć, co te karty robią? Sam się zastanawiałem, czy przypadkiem rola tych kart się nie zmieniła.

el_ah;n10044441 said:
Wizualnie dramat.

Nawet gorzej, bo poprzednię wersję totalnie można było sobie wyobrazić przeniesioną 1:1 na mobilne rzeczy. Teraz nawet nie ma co się łudzić.
 
Last edited:
Top Bottom