Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

+

Guest 3974940

Guest
Akuumo;n10070621 said:
Mógłbyś rozwinąć?

Do tej pory jak najeżdżałeś na rewers karty z beczki pokazywały się "migotliwe" quasi płomienie. Czy to mniejsze czy większe. Najlepiej oczywiście prezentowało się "złoto". Karta niemal "płonęła". Teraz jest bezpłciowa obwódka, która pasowałaby do karcianki rodem z Gwiezdnych Wojen czy jakiegoś sci-fi. Ale do fantasy pasuje marnie. Brakuje jeszcze "elektronicznego pogłosu" przy odwracaniu karty...
 
Twilightus;n10072611 said:
Chyba tego nie rozumiesz, Przypadek cahir emhyr nie jest nowy bo przed patchem to dokładnie działało tak samo tylko o z ciut mniejsza ilością pkt dokladnie 4pkt mniej ale efekt ten sam bo cahir odpala umiejke emhyra
Uzurpator tworzysz losowego lider i tego losowego możesz potem ressac nie dowolnego jakiego sobie wybierzesz jak masz pecha i stworzy ci usless henselta bo jest usless dla nilfgardu to potem możesz sobie go cahirem resnac 3pkt o zgrozo.

Cahir nie działa dokładnie tak samo jak przed patchem. Nie ma już możliwości użycia umiejętności Emhyra 2 razy w rundzie, jeżeli nie został on zniszczony. Czyli dajmy na to takiego Petera lub Ceallacha nie zagrasz w jednej rundzie 3 razy, co było możliwe przed patchem. W zamian dostajemy 4 pkt siły. Moim zdaniem jest to jednak osłabienie karty.
 
Miałem wczoraj 3,9k pkt rankingowych dobijałem 19 rangę.. Wieczorem przyszedł moment, ze nie chciało mnie z nikim połączyc, ale niczego nie świadomy próbowałem... Wszystko odczytało jako przegrane mecze choć z nikim nie grałem i spadło mi 200 pkt. Cudownie! I wbijaj tu range przed koncem sezonu! Oczekuje jakiejś rekompesaty to są jakieś żarty...
 
Roman2164;n10077531 said:
Miałem wczoraj 3,9k pkt rankingowych dobijałem 19 rangę.. Wieczorem przyszedł moment, ze nie chciało mnie z nikim połączyc, ale niczego nie świadomy próbowałem... Wszystko odczytało jako przegrane mecze choć z nikim nie grałem i spadło mi 200 pkt. Cudownie! I wbijaj tu range przed koncem sezonu! Oczekuje jakiejś rekompesaty to są jakieś żarty...

Takich i innych problemów, po aktualizacji jest pełno. Ale Redzi zamiast się tym zainteresować, napisać COKOLWIEK wstawiają filmiki ze świątecznymi przepisami..

https://forums.cdprojektred.com/for...midinváerne-ze-świątecznymi-przepisami-gwinta
 
ronhar;n10056861 said:
[...]kupa kasy którą trzeba wydać na beczki żeby można było grać nowymi kartami[...], [...]Pełną kolekcję uzyskam chyba za 2 miesiące w tym tempie.[...]

To są Twoje słowa, przedstawiając swoją sytuację chciałem Ci pokazać na WŁASNYM przykładzie że robisz chyba coś źle skoro masz takie problemy ale widzę że masz je nie tylko z tym ;)
 
Last edited:
smykPL;n10079211 said:
To są Twoje słowa, przedstawiając swoją sytuację chciałem Ci pokazać na WŁASNYM przykładzie że robisz chyba coś źle skoro masz takie problemy ale widzę że masz je nie tylko z tym ;)

Aż żałuje że podjąłem tą zaczepkę, mój błąd. Koniec tematu, ktoś musi być mądrzejszy.
 
ronhar;n10079341 said:
Aż żałuje że podjąłem tą zaczepkę, mój błąd. Koniec tematu, ktoś musi być mądrzejszy.

Jaką zaczepkę? Napisałeś coś co podważyłem argumentami opartymi na własnym doświadczeniu a teraz odwracasz kota ogonem? To nazywasz mądrością? Odpowiedz mi proszę, jak to jest możliwe że ja gram w gwinta krócej niż Ty i nie mam problemów z kolekcją kart a Ty masz? Zwyczaje w świecie bredzisz.

ronhar;n10056861 said:
granie przeciwko ludziom którzy już nabyli milion beczek i stworzyli sobie całkowicie talie na rankedach podczas gdy sam staram się coś stworzyć z tego marnego droppu to po prostu ostatni gwóźdź do trumny jak dla mnie.

Serio? Grasz od zamkniętej bety i nie możesz sobie zrobić 2-3 decków z mety? Jak dla mnie to zwyczajny płacz, sorry, nie mogę na takie coś patrzeć i komentować w inny sposób bo to obraza dla Gwinta i Redów.
 
Powbijaliście sobie szpileczki - wystarczy. Skupcie się na temacie, nie na wzajemnym pokazywaniu się palcami.
 
mam pytanie odnosnie pol na planszy rozgrywki teraz kazda karte mozna zagrac na jakim tylko polu sie chce jak dla mnie to troche przesada w tym momencie oznaczenia pol nie maja sensu bo i tak kazda jednostke mozna wpakowac na dowolne pole:/ jaki w tym sens?
 
Czy ktoś wie, kiedy resetują się zadania? Wykonałem wszystkie trzy, przy każdej mam zielony "ptaszek", czyli zadanie wykonane i nic nowego się nie pojawia. Coś muszę kliknąć, żeby ruszyło to dalej?
 
Sensei_mRuk;n10086631 said:
Czy ktoś wie, kiedy resetują się zadania? Wykonałem wszystkie trzy, przy każdej mam zielony "ptaszek", czyli zadanie wykonane i nic nowego się nie pojawia. Coś muszę kliknąć, żeby ruszyło to dalej?

Wyjdź z gry i wejdź ponownie. Powinny wtedy wykonane zadania zniknąć.
 
Wy też macie tak, ze wbijacie ranking i późnym wieczorem dostajecie lanie? Zrobiłem sobie super talie z 3,7k wbiłem wczoraj 4,1k.Szedłem jak burza wygrywałem mecz za meczem. Myslę sobie "jak dobrze pojdzie to 20 range dzis wbije". I zawsze jak przychodzi godzina + - 1-2 w nocy ten późny wieczór, zaczynam przegrywac. Co prawda zaczyna sie od lipnego muliganu, który potrafi mi wyrzucić na dzień dobry 3x temerski piechur i 2x komandos i pograne... Nawet Ves Gówno daje, dopoki ich nie zagram, bo zazwyczaj wymienia mi na komandosów... i spadłem na 3,950. I ze tak powiem to nie pierwszy raz tylko ktoras z kolei noc... I co po południu grają gałgany a poźnym wieczorem pro gracze?xD
 
Last edited by a moderator:
Roman2164;n10088621 said:
Wy też macie tak, ze wbijacie ranking i późnym wieczorem dostajecie lanie? Zrobiłem sobie super talie z 3,7k wbiłem wczoraj 4,1k.Szedłem jak burza wygrywałem mecz za meczem. Myslę sobie "jak dobrze pojdzie to 20 range dzis wbije". I zawsze jak przychodzi godzina + - 1-2 w nocy ten późny wieczór, zaczynam przegrywac. Co prawda zaczyna sie od lipnego muliganu, który potrafi mi wyrzucić na dzień dobry 3x temerski piechur i 2x komandos i pograne... Nawet Ves Gówno daje, dopoki ich nie zagram, bo zazwyczaj wymienia mi na komandosów... i spadłem na 3,950. I ze tak powiem to nie pierwszy raz tylko ktoras z kolei noc... I co po południu grają gałgany a poźnym wieczorem pro gracze?xD

Wieczorem ludzie z pracy wracają xD
 
Last edited by a moderator:
Powiem tak, nie jestem try hardem i nie przeszkadza mi nadto w jakim stanie wypuścili patcha. Gra jest wciąż w becie i tak ją traktuję. Patch oceniam na plus ze względu na świeżość, większą różnorodność, którą wprowadza do gry. Kiedyś nie dało się złożyć grywalnego fun decku teraz jest to możliwe.

Są jednak rzeczy, które mi się nie podobają i mam nadzieje, że jest dopracują albo zmienią:
- ekran muliganu tandetny plus kwadratowe karty przysłaniające urodę najlepiej wykonanych artów w grach tego typu
- część efektów zbyt cukierkowa i zwyczajnie za szybka, efekt pożogi teraz, a wcześniej to jakiś ponury żart
- spłycenie wielu istniejących dobrych kart, mam na myśli np: ves (2 muligany bez blacklistowania), trollolo, clan hunter, shielmaideny, myrga teraz robi nic nie warte 2,2,2 zamiast 2,2,1, moren nie odsłania się przed deployem (liczę, że to bug tylko), kapłanki freii (przez ich zmianę przestały istnieć dwa archetypy: discard i greatswordy, nie wiem czy zmiana była tego warta) i inne które nie pamiętam; dobrze chociaż, że zrobili grywalną milvę i vernona, chwała za to
- "create" nie może tworzyć szpiegów!
- przemyślałbym też balansowanie w grze - serio buff dla enforcerów, a nerfy dla kart typu foglet?
 
Last edited:
Witam
Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na 2 pytania ?

- Jak to możliwe że ktoś grający np Scoia, wyciąga złotą kartę Nilfgardu, podczas gdy ja gram Potworami ? zdarzyło się to kilka razy
- Jak dokładnie działa karta "Pomniejsze Potwory", bo gdy chcę wyciągnąć z talii np Ciri - erupcja mocy - 25 powera lub Goliata 10 mocy powera, to zamiast włożyć wybraną kartę do ręki to gra wysyła ją na cmentarz

z góry dzięki za odpowiedzi :)
 
Last edited:
Rafael1991;n10094301 said:
Witam
Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć na 2 pytania ?

- Jak to możliwe że ktoś grający np Scoia, wyciąga złotą kartę Nilfgardu, podczas gdy ja gram Potworami ? zdarzyło się to kilka razy
- Jak dokładnie działa karta "Pomniejsze Potwory", bo gdy chcę wyciągnąć z talii np Ciri - erupcja mocy - 25 powera lub Goliata 10 mocy powera, to zamiast włożyć wybraną kartę do ręki to gra wysyła ją na cmentarz

z góry dzięki za odpowiedzi :)

Punkt pierwszy: Klątwa Brzydoty (jedyne co przychodzi mi do głowy),

Punkt drugi: Pomniejsze Demony nie Potwory, dobierają kartę z decku i odrzucają losową (również mogą odrzucić świeżo dobraną).
 
Tak jak napisał Emdzey, widocznie trzymacie te Pomniejsze Demony na koniec rozgrywki a to błąd, ta karta nadaje się tylko na wczesne stadium gry. Inna sprawa, że umiejętność tej karty powinna zostać zmieniona na "odrzuć losową kartę przed dobraniem nowej".
 
Last edited:
+ Połączenie panelu tworzenia talii i całej kolekcji i zmniejszenie wielkości kart - jest to świetna przyszłościowa zmiana, gdzie dojdzie na przykład następny 1000 kart i takie zmniejszenie widoku na pewno da nam szybsze składanie talii.
+ Szybsze animacje (zmniejsza czas rozgrywki, dzięki temu można zagrać więcej meczy)
- Słabe animacje, ale nie wszystkie (mogły by być mroczniejsze, niektóre bardzo słabe np.animacja wzmacnianie, nie mogę na to patrzeć =] )
 
Top Bottom