AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (KARTY NEUTRALNE)

+
KowalAFC;n10004201 said:
A co robi ten troll? Bo z tego opisu nic nie wiadomo xD

Możesz go wysłać na jedną z trzech przygód. Każda ma przypisane 5 efektów. Dostajesz z tego do wyboru 3 i możesz wybrać 1.
 
Ale żeby go moc użyć musisz mieć w tali max po 1 karcie a ze corem każdej tali sa bronzy które jednak chcemy mieć minimum po 2 to jeśli nie zmieni się sposób budowania tali to raczej przyszłości mu nie wróże, chyba ze jego efekty będą na tyle mocne ze warto będzie dla niego zbudować talie bez duplikatów z drugiej strony, talia one tricku to nie jest coś dobrego.
 
Last edited:
Sklep ma jakieś efekty rng? Chyba nie widzieliśmy jeszcze jego efektów. No i oczywiście, że nie będzie kompetetywny. Fun karta i tyle.
 
Akuumo;n10005191 said:
Sklep ma jakieś efekty rng? Chyba nie widzieliśmy jeszcze jego efektów. No i oczywiście, że nie będzie kompetetywny. Fun karta i tyle.

Nie tyle efekty, co każda z wersji, mag, łowca itp. mają mieć do wyboru 3 umiejętności wybrane losowo z 5 możliwych. Bierzesz więc Sklepa by dociągnąć sobie kartę, i pech... nie ma tej umiejętności tym razem. Choć oczywiście to gdybanie, bo nie znamy jeszcze pełnię jego możliwości.
 
Ale debatujecie, nie wiem nad czym. Sklep to typowa karta tylko na "draft" i tam się świetnie sprawdzi.
 
Właśnie przetestowałem "Sklepa" oto jego skille - pisane z pamięci:

Mag (4 points):
draw a card
play a random hazard on each row
play bronze or silver special card from deck
deal 10 dmg to enemy and 5 dmg to adjacent unit
charm random enemy

Knight (12 points):
Duel an enemy
Reset Unit
Destroy all units below 4 points
Resilient
Strenghten to 25

Hunter (8 points):
Deal 15 dmg
Clear all hazards from your side of board and boost all allies by 1
Deal 2 dmg to random enemy, repeat 8 times
Play bronze or silver unit from ur deck
Return a Bronze or Silver Ally to your Hand, Boost it by 5 and play it.
 
Skoro i tak ciężko go odpalić to nie mogli skrócić poprostu jego skilli do 3 na każde ,,przygody'' ? No rng :D
 
Mam taki problem z karta pomniejsze demony, ze podczas wyboru karty do talii przenosi mi ja na cmentarz i nie odrzuca zadnej klarty z reki. Ktos wyjasni mi jak to dziala?
 
SqnAguero;n10060511 said:
Mam taki problem z karta pomniejsze demony, ze podczas wyboru karty do talii przenosi mi ja na cmentarz i nie odrzuca zadnej klarty z reki. Ktos wyjasni mi jak to dziala?

Zdarzyło ci się to raz? Może po prostu po wybraniu karty z talii potem akurat ją wybrało i odrzuciło na cmentarz.
 
Solace97;n10062271 said:
Zdarzyło ci się to raz? Może po prostu po wybraniu karty z talii potem akurat ją wybrało i odrzuciło na cmentarz.

I mamy tym samym klasyczny przykład na to, że ta karta jest beznadziejna.
 
Solace97;n10062271 said:
Zdarzyło ci się to raz? Może po prostu po wybraniu karty z talii potem akurat ją wybrało i odrzuciło na cmentarz.

Zdarzyło się to kilkukrotnie. Dokładnie tak jak piszesz odrzuciło ja na cmentarz, aczkolwiek umiejętność karty mówi, ze karta zostanie dobrana do reki a losowa z reki zostanie odrzucona na cmentarz. Wiem po sobie ze nie zawsze karta funkcjonuje jak należy.
 
Top Bottom