AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (KRÓLESTWA PÓŁNOCY)

+
skorpionex;n9983951 said:
Korbacz - opis jest strasznie dziwnie sformułowany "Zadaj 5 punktów obrażeń. Jeżeli został zniszczony, stwórz Draugira." Co zostało zniszczone? Korbacz czy cel? Zresztą korbacz jest kartą specjalną więc zawsze zostaje zniszczony. Zresztą po angielsku jest napisane, że rani i tworzy.

Wedle mnie to chore, by polska gra miała poprawne opisy po angielsku, a nie w ojczystym języku. Powinno być raczej odwrotnie, a już na pewno nie powinno być błędów w polskiej wersji, wszak u REDów ludzi operujących tym trudnym językiem raczej nie brakuje.
 
Reunion33;n9986631 said:
Wedle mnie to chore, by polska gra miała poprawne opisy po angielsku, a nie w ojczystym języku. Powinno być raczej odwrotnie, a już na pewno nie powinno być błędów w polskiej wersji, wszak u REDów ludzi operujących tym trudnym językiem raczej nie brakuje.

To dla mnie to jest zagdaka nad zagadki. Ja nie wiem jak powstają te tłumaczenia, ale różnica między ang i PL wygląda jakby ktoś sobie robił jaja, albo trolował społeczność:). Bo ja inaczej tego wyjasnić nie potrafię.
 
Reunion33 Adda może stworzyć przeklętą jednostkę z dowolnej frakcji. Na streamie jako przykład podali możliwość stworzenia Morgvarga przez Addę
 
Last edited:
roberw;n9987631 said:
Reunion33 Adda może stworzyć przeklętą jednostkę z dowolnej frakcji. Na streamie jako przykład podali możliwość stworzenia Morgvarga przez Addę

Wczoraj na streamie, podczas przypominania czym jest ,,tworzenie'' Luigi powiedział, że owa zdolność dotyczy tylko frakcyjnych i neutralnych. Albo przejęzyczenie, albo zmiana planów co do działania.
 
Nexxurio Słowo kluczowe 'create'. Po tych streamach już nie mam pojęcia jak działa większość kart. Myślałem, że 'spawn' oznacza wybór spośród 3 losowych opcji. Tymczasem wczoraj Luggi mówił, że 'create' oznacza wybór spośród 3 opcji. Może ktoś bardziej obeznany się wypowie?
 
Spawn teraz oznacza, że jest tworzona karta, a nie wyciągana z decku np gniazdo potworów w ang. będzie miało w opisie spawn. Create to wybór z 3.
 
kotwica407;n9988691 said:
Nexxurio Słowo kluczowe 'create'. Po tych streamach już nie mam pojęcia jak działa większość kart. Myślałem, że 'spawn' oznacza wybór spośród 3 losowych opcji. Tymczasem wczoraj Luggi mówił, że 'create' oznacza wybór spośród 3 opcji. Może ktoś bardziej obeznany się wypowie?

Create to nowa nazwa spawn. Ludzie mówili, że stara jest myląca więc postanowili zmienić. Dziwnym jest jednak, że na stronie ciągle jest napisane spawn, nawet na karcie, na której na streamie było napisane create.
 
Nexxurio Kiedy Luigi opisywał zdolność Addy mówił, że posiada ona zdolność obecnego Craft tyle tylko, że z puli wszystkich jednostek przeklętych w grze.

A tak mimochodem to zastanawia mnie czy umiejętność Berserka marudzę zostanie zmieniona.
 
Można zakładać ze około 3/4 kart będzie mieć reworka powiedzmy ze szykuje się update na miarę przejść z CBT do OB czyli w sumie nauka gry na nowa.
Mozna takie wnioski wysunąć na podstawie zaprezentowanych kart dla przykładu te syrenki u potworów ich value jest równy nithralowi wiec jego działanie na bank się zmieni można takich porównań znaleźć od groma do rożnych frakcji stad dużo kart dostanie reworki.
 
Tak samo jak Kaedweński Upiór, zagrywamy spella, dostajemy 4 pkt, zagrywamy nastepnego i dostajemy 8 punktow, next 16 OP...
A ludziom przeszkadzają karty dowodcow takich jak Adda, bo liczyli na jakieś bardziej grywalne karty tak jak ja...
 
KowalAFC;n9990041 said:
Tak samo jak Kaedweński Upiór, zagrywamy spella, dostajemy 4 pkt, zagrywamy nastepnego i dostajemy 8 punktow, next 16 OP...
A ludziom przeszkadzają karty dowodcow takich jak Adda, bo liczyli na jakieś bardziej grywalne karty tak jak ja...

Nie czytaj polskich opisów. Każdu Upiór może przyzwać tylko 1 kolejnego. Czyli z 4 robi się 8, z 8 robi się 12, a z 12 jest 16.
 
Top Bottom