[AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

+
U mnie to trwalo 8 dni ale wszystko zostalo przeniesione i juz dziala. Tak sie zlozylo ze miesiac temu kupilem PC I ogolnie nie bylo wiekszego problemu (konta na GOGu tez nie mialem wiec nie bylo problemu z nadpisywaniem). Jednak rozumiem ludzi, ktorzy albo nie maja komputera albo zwyczajnie wola grac na konsoli a tu z dnia na dzien praktycznie Redzi daja taka wiadomosc. Sam gram od zamknietej bety gdyby teraz wszystko co zdobylem mialo mi przepasc to chyba bym juz zadnej gry CDP nie kupil. Taka informacje trzeba bylo podac z 6 miesiecznym wyprzedzeniem a nie wypuscic nowy dodatek I konsolowcom pokazac srodkowy palec… Oczywiscie rozumiem marketking I wiem ze wspieranie tych kilku procent konsolowych graczy bylo po prostu nieoplacalne, ok ale jak pisalem wyzej trzeba bylo duzo wczesniej o tym informowac. Ok uciekam nadrabiac stracone 2 tyg.
PS jakies ekstra klucze lub pyl bylby mile widziany jako rekompensata za polowe straconego sezomu. 6 ostatnich sezonow konczylem z ranga zero plus zdobywalem wszystkie rewersy itp. a teraz bedzie duzo trudniej. Pozdrawiam.
 
Witam komuś jeszcze nie przenieśli konta, a czeka już ponad 9 dzień?. Czy tylko ja mam jakiś problem,? , jesli tak gdzie to moge zglosic dalej?
 
Ja czekam dalej nie wiem o co chodzi za bardzo bo wchodząc na playgwent.com na swój profil mam niby zebrane po 5 kart z każdej frakcji i 2 poziom taki stan utrzymuje się już 3 dni
 
CDPR czy wy sobie żartujecie i kpicie z graczy? nie dość ze te cale przeniesienie to jakaś porażka to na dodatek po tym jak dostałe maila o zakończeniu kopiowania konta na Gog nie można włączyć gry bo jest ladowanie przez cały czas, 30 min mam włączony ekran logowania i to wszystko, grałem od zamkniętej bety na konsoli odkąd tylko dowiedziałem się ze powstaje taki projekt. A teraz takie coś przestali wspierać gwinta w najgorszym możliwym miesiącu to jeszcze jak wychodzi nowy dodatek brawo wy, a teraz jeszcze problem z logowaniem :D w takim oto sposób redzi z firmy która była topka w kwestii gier spadli w moich oczach i to bardzo, myślę ze nie jestem jedyna osoba która podziela moje zdanie, jedna wielka kpina.
 
Last edited:
Dziś na konsole wszedł update, którego jedynym skutkiem było zablokowanie drzewka Gudrun. Teraz aby je odblokować trzeba wydać 5 punktów nagród za które dostaje się premium Morską Hienę (dodam że do wymaksowania został mi jeden zwój, skrzynka i dwie-trzy pierdoły). ***** niech CDPR przestanie brać towar który teraz bierze. Po jaki **** oni to wrzucili. Żeby wnerwić te kilka przypadkowych osób które akurat czyszczą to drzewko. Najlepiej niech jeszcze zablokują Foltesta, Emhyra i resztę starterów. Przez takie kretyńskie akcje odechciewa mi się grać w tę grę.
 
Cierpliwie czekam na możliwość przeniesienia konta z nadpisaniem postępów na GOG'u. Coś czuje że w tym roku nie dane mi będzie zagrać w Gwinta, a tu zimowe wydarzenia wjechały... Echhhh CDPR...
 
U mnie wszystko już przeniesione, śmiga miodnie, props i życzę reszcie jak najszybszego dołączenia do grona aktywnych graczy. :howdy:
 
U mnie wszystko już przeniesione, śmiga miodnie, props i życzę reszcie jak najszybszego dołączenia do grona aktywnych graczy. :howdy:
Ciesze się bardzo, ze czerpiesz radosc z gry, ale mnie bolinie fakt ze nie mg sb pograc. Mnie boli to ze dostalem info dawno temu ze nie mozna przeniesc i zalozylem nowe konto na pc. A teraz jak jest mozliwosc to nie mg go nadpisac tylko musze czekac na przeniesienie na nowe mimo ze nie gralem na konsolowym bo na uwczesnym czasie stracilo sens bo wiadomo wychodzi na androida IOS itd. A teraz gdy owszem, daja nam ta mozliwosc to dzieje sie to tak nagle i z dupy doslownie. bez uprzedzenia zadnego dluzszego (ktos tam wyzej zamiescil ze niektore firmy potrafia rok lub pare mies przed to zrobic), to na dodatek teraz gdy MUSZE pewnie czekac to 14 dni to dostaje brudna szmate na twarz w stylu:

"patrz lamusie inni sobie juz graja w najnowszy dodatek co wyszedl dzien pozniej... o! O! patrz durny graczu! jeszcze event swiateczny! Jak tam kopiowanie konta? Co jeszcze czekasz? Ojej... tylko sie nie poplacz :))))))))"

nie ma to jak cudooooowna komunikacja z graczami. KC CDPR <3 <3 <3
 
Hej Redzi. Udostępnijcie w końcu możliwość nadpisania postępów z konsoli na istniejące konto GOG.COM. Chcemy sobie pograć przez okres świąteczny. Chyba wasza decyzja była przemyślana wyłącznie w aspekcie biznesowym. Przez ten ruch zastanawiam się nad uruchomieniem Hearthstone po prawie 3 latach.
 
Hej Redzi. Udostępnijcie w końcu możliwość nadpisania postępów z konsoli na istniejące konto GOG.COM. Chcemy sobie pograć przez okres świąteczny. Chyba wasza decyzja była przemyślana wyłącznie w aspekcie biznesowym. Przez ten ruch zastanawiam się nad uruchomieniem Hearthstone po prawie 3 latach.
Ja juz osobiscie sie poddalem. Nie nadpisalem stowrzylem nowe konto. Juz nieeee... Nie opyla sie
 
Witam,
Rozpocząłem kopiowanie na koncie gog na którym był jakiś zapis. Czy straciłem już swoje konto ps4. Pliss odp.
 
Top Bottom