Aktualizacja wymagań sprzętowych gier Wiedźmin: Edycja Rozszerzona i Wiedźmin 2: Zabójcy królów na Mac

+

Vattier

CD PROJEKT RED


Z przyjemnością informujemy, że gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona i Wiedźmin 2: Zabójcy królów wkrótce obsługiwać będą Apple silicon M1, M2 i macOS Ventura.

Nie będziemy jednak dłużej wspierać OS X 10.7.5, OS X 10.8.2 ani macOS 10.15 i zmieniamy minimalne wymaganie odnośnie macOS na macOS 11.0. Powodem jest fakt, że używane przez nas technologie, zarządzanie pamięcią zgodne z JIT i system kontrolera gier Apple, wymagają macOS w wersji minimum 11.0. Aktualizacje te są konieczne, aby zapewnić wsparcie dla procesorów Apple silicon.

Chcemy dać graczom czas na przygotowanie się do tych zmian. W związku z tym, o zakończeniu wsparcia dla tych konkretnych systemów operacyjnych, informujemy z 30-dniowym wyprzedzeniem.

Aby grać na macOS niższym niż 11.0, zachowaj starą wersję gry. Aby zrobić to na Steam i GOG, wyłącz automatyczne aktualizacje. W AppStore nie musisz robić nic. Na wszystkich platformach, jeśli gra zostanie odinstalowana, do zainstalowania dostępna będzie jedynie najnowsza wersja. Jednak na GOG możliwe jest cofnięcie do wcześniejszej wersji.
 
Partactwo jak zwykle... 30 dni minęło, brak żadnych wiadomości od RED'ów. Norma...polegać na Red'ach? Coś takiego nie istnieje... Czekam na info o przesunięciu premiery patcha... dramat
 
Top Bottom