AMA z Pawłem Burzą - 14 marca o 17:00!

+
I nadal ten pomysł nie rozwiązuje w pełni problemu. W mirrorach problem będzie istniał nadal. Natomiast istnienie tych punktów inicjatywy może w jakimś stopniu po za mirrorami naprawić problem, ponieważ już w trakcie składania talii można mniej więcej założyć, czy coinflipa będziemy przegrywać czy wygrywać, przeciwko jakim liderom przegramy a jakim wygramy. Nie mam pojęcia, w jaki sposób wpłynie to na konstruowanie talii, ale może coś się zmieni.
 
Szczerze, bardzo nie podoba mi się ten pomysł z punktami inicjatywy. Karcianka zawsze będzie grą losową w jakiejś części i w Gwincie odpowiada za to m.in. rzut monetą na początku, a w turniejach tego problemu i tak nie ma, więc jakieś próby walki z tym dla mnie nie są koniecznością.
 
luk757;n10677981 said:
Szczerze, bardzo nie podoba mi się ten pomysł z punktami inicjatywy. Karcianka zawsze będzie grą losową w jakiejś części i w Gwincie odpowiada za to m.in. rzut monetą na początku, a w turniejach tego problemu i tak nie ma, więc jakieś próby walki z tym dla mnie nie są koniecznością.

Jestem podobnego zdania. Lekarstwo może okazać się gorsze od "choroby". Jak dla mnie rzut monetą nie jest jakimś wielkim problemem i osobiście, co najwyżej dałbym przegrywającemu możliwość wymiany dodatkowej karty i ... tyle.
 
Dokładnie - oby nie okazało się, że sytuacja wygląda jeszcze gorzej.

Osobiście na początek po prostu przeniósłbym losowanie coinflipa przed mulligan. Zobaczył czy to coś zmieni, a jeśli tak, to w jakim stopniu.

Potem bym zaczął szukać innych usprawnień. Mi osobiście podoba się jeden sposób poprawy sytuacji osoby rozpoczynającej. A co do jakiejś inicjatywy to jestem bardzo sceptycznie nastawiony. Mam tylko nadzieję, że po oficjalnych testach CDPR będzie to solidnie testowane na serwerach PTR.
 
Top Bottom